Sudden Strike mindörökké
  • HunButyok
    #921
    Én még ediog nem ismertem e játékot, de úgy látszik a régi játék ajó játék... Pl. az új Price of persiát is kipróbáltam, de nagyon hoki lett... mint egy csimpánz kell ugrálnom a falon... Brrrr...

    Ja meg XBOX-on még ami megtetszett, az a Beat down - Fists of vengeance nevű játék. Kiválasztottam egy srácot benne, vele vagyok. Eg ykocsmában lakom, széjjelverek mindenkit és feljődöm. A srácot már átalakítottam eg yskinheaddé és főként nmégerekbe kötök bele... kifosztom őket (meg a punkokat is) aztán kkivégzem őket. Egy verekedős játék, d enagyon zsír, nekem tetszik. Üldöz benne a rendőrség, a maffia... írtó brutális játék. Pl, amikor késsel kivégzek valakit, vagy boxerrel szétkalapálom a fejét. Jó a sörösüveg és a hokiütű is erre a célra... A kis skinehad figurámat Aaronnak hívják. Most eygelőre zöld tornacsukában, hawaii ingben (erre szükségem van aküldetés miatt), és farmerben tolom. Sajnos a kafa boxeremet elvették tőlem a zsaruk amikor bevarrtak... de megléptem. Amit sajnálok, az az, hogy az első küldetés befejkezése után havromat, Hawk-ot (egy nagydarab motorosrocker) nem vittem át akövetkező pályára, de már a második végén felhívtam és találkoztam vele. Pacsi-pacsi és megyünk ütni...
    Eddig nem szerettem a brutális játékokat (bár a sudden is az eléggé), de ez kefejezetten tetszik. Van egy járókelő asszem a Downtown Street-en, aki hasonlít a szüzibuzigabira (egy számomra kinevezett célpont a valóságban), na őt mindig elkapom, ha összefutok vele. Egyszer sikerült úgy kiütnüm, hogy rátérdeltem és deszkadarabbal ütöttem a fejét... Imre barátom (övé a gép) skinheadje erősebb mint az enyém, mert ő 27-es szintű streetfighter, én meg csak 13-as vagyok... de azért már tudok én is olyan trükköket, hogy fejem felett átdobon, vagy lépcsőkorlátba kenem a fejét...

    Na ennyit a többi játékról... :)

    Bevallom, ténylega gresszívabb lesz az ember ilyen játékoktól, ahol a "kamerára" föccsen a vér, de néha ilyen is kell...