Sudden Strike mindörökké
  • HunButyok
    #787
    Huha!

    Üdv!

    A gyártást majd leírom, megint LAN-klubban vagyok, tehaát nem tudok regélni, de ami késik nem múlik.

    A Realk Combat Mod kijött már.
    Eddig megjelent RC Mod-ok:
    RCM 1.0
    RCM 1.11
    RCM 2.0
    és most készül a RCM 2.5

    Az utóbbi kettőben vettünk mi részt.
    Az RCM 2.5 még nem jött ki, de nem is várom. Amúgy a felajánlásodat szívesen vettem, a programozás terén. Mert SChellével most megromlott a viszon (ökölrázás, leb*szások stb...) mennek e-mailen, amiért ilyen f*sz volt és nem tette bele amit mi kértünk. Raktunk be ME Gigant szállítórepülőt. Maus tankot, két Toldi tankot, két Turánt, az összes magyar tüzérségi ágyút stb... ellenben ez a tejfelesfejű germán PC guru cseszett belerakni őket.
    A nyári monstre sudden strike bulit itt BP-n már tervezgetjük. Már két multiplayer pálya tervünk is van 12 fő részére.
    Theát jó lenne összeröffenni.
    Amúgy én annyira értek a számítógépekhez mint tyúk az ábécéhez.. De tényleg.
    ha sok egységet akarsz akkor az RCM 1.11-et töltsd le, mert abban van millió unit...
    Az rcm 2.0 az inkább szerkesztőknek szól. Mindössze egy single pálya van rajta... Nem éri meg.
    Tehát az RCM 1.11-et töltsd le...

    Minden jót majd még írok, csak most lépek... (Kelenfőldi aluljáróban vár rám pár konyak... :P )