2389
Sudden Strike mindörökké
  • perko
    #789
    Palermóban a kikötőben van egy világítótorony. Ha nem maradt már egy ellen se akkor oda menj be Montgommery-vel, vagy Eisenhower-el, már nem emlékszem, oszt kész is. Annakidején sokat szívtam vele én is.
  • CyrSyS
    #788
    Szia! köszi hogy figyelmedet lekötötte a programozás iránti ajánlatom. Sajnos én egyedül időben nem vagyok jó választás bár ez erősen attól függ hogy a MOD-ba hogy kell betenni új modelleket. Tehát ha nekem külön C nyelven kell ezt bepötyögnöm neki akkor mosom kezem mert arra nem vagyok képes. Programozás terén épp elég az egyetemi követelmény ami nem nagy. Ha egyszerűbb módon lehet betenni akkor megnézem és onnan már letudom szűrni a továbbiakat. Ha könnyűnek vélem annak duplán fogok örülni. Majd valaki elmondja hogy mükszik-e. De előre félek :(
    megpróbálom az 1.11-et kiváncsi vagyok :D
    Amúgy lehet olvastad hogy a HIDDEN 2 bugos. USA 2.mapot nem lehet elvinni. Nem tudom megnyerni, vagy már nem is tudom,de nyugtatókkal nem akarok játszani. Lényeg hogy üres a map. a kért 3 várost bevettem és SEMMI! :((((
  • HunButyok
    #787
    Huha!

    Üdv!

    A gyártást majd leírom, megint LAN-klubban vagyok, tehaát nem tudok regélni, de ami késik nem múlik.

    A Realk Combat Mod kijött már.
    Eddig megjelent RC Mod-ok:
    RCM 1.0
    RCM 1.11
    RCM 2.0
    és most készül a RCM 2.5

    Az utóbbi kettőben vettünk mi részt.
    Az RCM 2.5 még nem jött ki, de nem is várom. Amúgy a felajánlásodat szívesen vettem, a programozás terén. Mert SChellével most megromlott a viszon (ökölrázás, leb*szások stb...) mennek e-mailen, amiért ilyen f*sz volt és nem tette bele amit mi kértünk. Raktunk be ME Gigant szállítórepülőt. Maus tankot, két Toldi tankot, két Turánt, az összes magyar tüzérségi ágyút stb... ellenben ez a tejfelesfejű germán PC guru cseszett belerakni őket.
    A nyári monstre sudden strike bulit itt BP-n már tervezgetjük. Már két multiplayer pálya tervünk is van 12 fő részére.
    Theát jó lenne összeröffenni.
    Amúgy én annyira értek a számítógépekhez mint tyúk az ábécéhez.. De tényleg.
    ha sok egységet akarsz akkor az RCM 1.11-et töltsd le, mert abban van millió unit...
    Az rcm 2.0 az inkább szerkesztőknek szól. Mindössze egy single pálya van rajta... Nem éri meg.
    Tehát az RCM 1.11-et töltsd le...

    Minden jót majd még írok, csak most lépek... (Kelenfőldi aluljáróban vár rám pár konyak... :P )

  • CyrSyS
    #786
    Sajnálattal kell közölnöm hogy sokszori másképpen történő megoldás ellenére sem sikerült sikerült egy pályát elvinni HIDDEN STROKE 2-ben ami általa merem állítani hogy a pálya hibás vagy bugos a játék. A feladatot pontosan úgy teljesítettem mint ahogy kérte, elfoglaltam mindent, nincs ellenség a pályán és semmit nem ír ki hogy nyertem vagy valami. A pálya átugró kód sem válik be mert campaignnál nem megy tovább hiába nyerem meg a pályát cheattel. Egyébként azért alkalmaztam a cheatet mert már mindennek a teteje hogy 4 napja szenvedünk vele és nem nyerjük meg a pályát a kérések teljesítése következtében sem. Ez azért úgymond durva. Kérem a jelenlevőket, azokat, akik a HIDDEN 2-vel játszanak az USA campaign 2. pályáját tekintse meg és próbálkozzon. Alkalmazni érdemes a gyors elvitel érdekében a pálya láthatósági kódot és a hallhatatlanságot is azért hogy a probléma koncentráció ne legyen időigényes. Lassan idegesítővé válik hogy azon a pályán nemtudunk testvéremmel túljutni normális körülmények között. Ha kiderül az igazság és én voltam béna akkor beiratkozom valami angol béna tanfolyamra mert az angol tudásommal lesz a baj. De kétlem de csodák vannak. köszönöm a figyelmet.
  • Axon
    #785
    Letöltesz egy rcm 2.0-ás pályát, bemásolod a single mappában és megpróbálod a játékból elindítani. Ha elindul, akkor biztos, hogy megy a mod.
    Egyébként ha elindítod a sima német kampányt és megnézed a tankokat, akkor teljesen más a festésük az RCM moddal, mint anélkül.
  • CyrSyS
    #784
    help me! feltettem a Sud RW-t majd azt a modswitchert és az rcm2.0-át. HOgy tudom megállapítani mikor elindítom a játékot hogy az fut-e? mert nekem asszem nem működik!
  • CyrSyS
    #783
    Bocsi a 3.szori hozzászóláshoz de azt írtad hogy még nem jött ki az RCM. Ezt nem értem hiszen van már RCM 2.0 mod is ami kijött. most akkor mi nem jött ki? lehet én vagyok ám érthetetlen bocsi :D

    //Ja amúgy mivel jó kis sudden társaság ez és sokat segítetek nekem elárulom hogy a kedvenc tankom a ***SturmTiger*** //
  • CyrSyS
    #782
    Hunbutyok ha jól olvastam azt írtad hogy valaki (Schelle) betett tankokat a játékba? na zt hogy csinálja? programozás csak annyira áll közel hozám hogy ha érdekel megtanulom legyen bármi. milyen jó lenne ha a hidden stroke2-be tehetnék be új tankokat amik onnan is hiányoznak:) pl marder III, stuka (nem a bombázó) ami a katyusha primitívebb változata. Meg ilyesmiket. Vagy álmodjak? :D
  • CyrSyS
    #781
    Szia hunbutyok! köszi a válaszod :)
    Tehát a Sudden2+RCM az egységmennyiségbe annyit nyújt a hidden stroke 2? vagy többet?
    Az egységgyártás leírását azt nagyon megköszönném. Sudden Foreverbe is próbálkoztam vele mert már a sima sudden1-be is a németek campaignba volt olyan pálya ami arról szólt hogy ha elfoglalom a gyárat akkor bizonyos időközönként cikulikusan előjött egy tank. Ha jól tudom Elefant :D és ebből a gyárból volt 3 amit elkell foglalni.
    A nyári partit még fontolóra veszem. Bár idei nyaram sajnos rövid lesz és bekell hoznom magam az egyetem miatt :( Ráadásul nyári gyakorlatom is van! :(
    Én próbáltam 1 sniperrel kilőni egy tankot de beleuntam a lövöldözésbe. Gondolom azért nem sikerült mert léggyel dobáltam az elefántot oldalról és nem vakult meg :D
    Tehát a Sudden RW+RCM 2.0-át tegyem fel? (2.0-án a hangsúly)
  • HunButyok
    #780
    Ja még annyit hogy a sudden találkozóra mindenki meg van hívva!




  • HunButyok
    #779
    Amúgy Schelle egy seggberúgást mindenképpen kap amiért nem az 1.11-et vitte tovább hanem a Winter Wart-t... Így sokkal kevesebb az egység... Etől függetnelül jónak ígérkezik a Sommer battles... Ja a lenygel tankokat is mi küldtük el Schellének. Viszont sok farncia tankot sem tett be. mondhatni az elküldött tankjaink közül csak a magyarokat és a lenygeleket tette bele... És a magyar tüzérséget is eléggé gyérre csinálta... Hú mit kap ezért....
  • HunButyok
    #778
    A németektő,l kapott tankoknak azért nincs maygar festése, mert ezeket általában sürgős segítségként a fronton kaptuk...

  • HunButyok
    #777
    Úgy látszik nem tett bele Schelle minden egységet amiket összeraktunk neki... Majd nyáron jól leb*sszuk! :)

  • HunButyok
    #776
    Ime egy kép. Megvannak a magyar egységek. Van maygar Tigris és panzer III, illetve IV is...



  • HunButyok
    #775
    Amúgy nehézpáncélosokból legkönnyebb kilőni az emberta teherkocsik és ágyúk után.

    Komulativ lőszer a titok nyitja.

    Végy nehézpuskás katonát! Brit Boys 5.5-ös nehépuska, magyar Solothurn 20 mm-es nehézpuska, francia Swiss oerlikon nehézpuska, PzB. 39, szovejt Ptrd nehézpuska... Különböző mod-okban lehet hogy másképp szerepelnek (Anti tank unit általában). Na ezekből a katponákból 5-10 darab kell hogy egszerre elsőtve a fegyvert kilődd egy-két-három lövéssel a tankok kezelőit. A kommulativ lőszer átégeti a péncélkt és megőli a kezelőket... :) Amúgy nehézpáncélsoknál a lángszóró is egy jó megoldás, de le ne égjen a tank.


    Közepes tankokből aknavetővel lehet megölni az embereket.
  • HunButyok
    #774
    Sziasztok!

    Üdv CyrSyS!

    Hú, hol is kezdjem... a RCM alakul, júniusban ki is jön, persze ha Schelle barátunk csipkedni méltóztatik magát.
    A magyar egységek tulképpen készen vannak! Hangokkal mindennel együtt...

    Készítettem pár single pályát azóta a RCM 1.11-hez.
    Oroszokkal lengyelek ellen és németekkel franciák ellen.... Nagyon jók letek bár kegyetlenül nehezek... ;)
    Ahogy a valóságban, Montcornet-ben a franciák úgy kipakoltak a városból,, hogy két emberem maradt meg.

    Amúgy pár kérdésedre a válasz, kedves CyrSyS:
    Ha sok tankot szeretnél, akkor RCm, mivel sok féle van benne...
    Amúgy tigrisből 3 változat volt: E, ez az átlagos tigris, aztán volt a Tiger II. (királytigris, ami két változatban volt. Porsche-toronnyal és Henschel-toronnyal.) Valamint volt egy Tigris változat, ami a Ferdinánd rohamlöveg elődje tulajdonképpen. Ebből 5 darab készült és Leningrádnál pusztultak el.
    Mivel nem vált be ez a Tigris, szétkapták a felépítményt és megépítették a Ferdinándot, ami szintén nem vált be... :)

    Az observer az tüzérségi megfigyelő katona... leadja drótot a távoli tüzérségnek. A RCM-ban pl szovjet tüzérségi mozgó megfigyelőközpont van. Egy Zis teherkocsi, amiben tök aranyosan kis orosz katonák morse-jeleket pöttyögnek aztán ki sidő mulva "DURRRRRRR", odapörkölnek a szovjet 300 miléis mozsarak ahova a "ranged" lövés gombbal kattintottál.

    A gyártóépületet majd leírom, hogyan kell beállítani, de most sajna nincs sok időm... Nemsoká lesz netünk, aztán leírom, oké? Amúgy ha valami kérdésed van, szólj nyugodtan.

    A campain-készítéshez valami óriási bennfentesség kell szerintem, mert mi s em tudunk csinálni. Szerintem a gyártó cég nem engedi hogy campain-ok szülkessenek... Én is próbálkoztam vele...
    De valószínűleg lesz magyar kampain a nyáron, mivel mi készítjük és a pályákat külön-kölün elküdjük összefűzetni... vagy nem tudom... Egyelőre már akkor verném seggema földhöz örömömben, ha kijönne már az RCM.

    Amúgy sztem ez a legjobb mód, mivel nagyon valósághűek pl. a tankok sebzései/sebeződései, ágyúk páncélátütő képessége, pontosága stb...
    Ami hiba e mod-ban az az hogy vannak falsh unit-ok is., pl. 2 Font-os brit ágyú, Jak-3-as szovket vadászgép. Ilyetve egyik féle német puskás katonát nem lehet vagy a skoda tankra ráültetni azt hiszem, mivel ha meglövik a skodát, és rajta ül vmelyik katona, akkor kivág a játék... :(


    Ja amúgy nyáron nemzetközi RCm találkozót szervezünk itt Bp-n... Eszünk iszünk, Lan-ozunk meg ilyenek. Már tervezzük a Kurszk-i multipályánk 12 személyes verzióját... :)
  • PrasCo
    #773
    Az observer pedig jó eséllyel térképen kívüli tüzérségi megfigyelő lesz, (off-map artillery) aki a céladatokat megküldi a térképen kívüli tüzérütegnek. Egyszerűbben: az, távsegítség.
  • CyrSyS
    #772
    Sziasztok! van egy kis gubancunk! Tesom az USA campaignot csinálja és épp 2.pályán tart ahol az a feldat hogy 3 várost kell bevenni. A legnagyobb gond hogy bevettük a 3 várost de nem nyerjük meg :D
    Abszolút nem értem mit nem teljesítünk. minden ellenség kipusztítva. Van valami egység szállító hajó amivel nemtudunk mit kezdeni. nemtudjuk mit kell vele csinálni. Valaki aki tud help.
  • Axon
    #771
    Én sem tettem még fel a patch-et, félek, hogy nagy lesz a változás. Változtattak a lőtávokon és a látótávolságokon is (csökkentették) márpedig nekem nagyon jónak tünik így is. Félek, hogy a látótávolság csökkenésével megint a gép kerülne fölénybe, mint a Sudden első részében, amikor szétlőtték minden egységedet, mire egyáltalán megláttad volna az ellenséget.
    Nekem nagyon megfelel így is. Véleményem szerint a multis játékok miatt készült ez a patch és a single pályákat toló játékosoknak nem érdemes megnehezíteniük a saját dolgukat vele.
  • CyrSyS
    #770
    Szia Axon! Hidden Stroke 2 2.0.2 patchet érdemes feltenni? elolvastam mit javít, de félek hogy a leírás alapján túl erősek lesznek a javított egységek. Vagy inkább még élethűbbé teszi a játékot a patch? pl ilyet ír hogy AA gun dupla damage, meg ilyesmik. Véleményt kérek ha tudsz mondani! köszi
  • Axon
    #769
    Nem sok custom kampányt láttam az elmúlt években a Sudden Strike részeihez. Inkább csak pályákat csinálnak, de kampányt azt nem.
    Egy javaslatom lenne. Letölthetnél egy custom kampányt és belenézhetnél. Hátha rájösz, hogy mit kell még csinálni.
  • poolsherman
    #768
    Sziasztok!
    Én is nagy Sudden Strike rajongó vagyok
    Lenne néhány kérdésem:
    Szeretnék egy normális kampányt csinálni, a pályák készen vannak ugyanúgy ahogy leírták megcsináltam az info fáljt is és a sue toolal összeraktam majd átneveztem .ssx-re ahogy az le van írva.
    De amikor bemegyek a custom campaignba és rákattintok a kampányomra akkor azt írja ki hogy: "Error while exporting for game..."
    Akkor most mit rontottam el?
  • Axon
    #767
    Na akkor nézzük sorban a kérdéseket:

    - nem tudom hány pályából áll egy kampány. Én a német kampányt tolom és most járok a 6. pályánál.
    - A sérülés függ attól, hogy hol találnak el egy tankot. Hátulról eltalálva szinte biztos felrobban mindegyik, bár függ az ágyú páncélátütő képességétől is.
    - Ezt az Observert nem ismerem, még nem találkoztam vele.
    - Pályákat nem szoktam gyártani, de az első két részben biztosan nincs egységgyártás, csak a Resource Warban.
    A 2. résztől már ki lehet lőni a járművekből az embereket. Teherautókból és könnyű páncélozású járművekből egész könnyen sima kézifegyverekkel, de vastag páncélzatú tankokból már nagyon ritkán sikerül. Ez nagyjából meg is felel a valóságnak.
  • CyrSyS
    #766
    Szia! köszi a számos információt! Hidden Stroke 2 az nagyon király. Ezzel kapcsolatban lenne 1-2 kérdésem. Hány pályát tartalmaz 1 campaign?
    Illetve 2 érdekesség. Fura hogy vannak olyan szituácók mikor 1 tankot lőnek sokan és alig sérül, és hirtelen 1 lövés és annyi. Pl Maus tankkal kilöttem 3 Maus tankot. Ez érdekes :D Ez miért van?
    A másik meg hogy van az a Observer nevü faszi. Aki 105mm-es cuccot tud kilőni nemtudom hogyan. Olyan mintha távsegítség lenne :D Ez mi?
    Illetve azt szeretném még megkérdezni hogy pálya építőbe meglehet oldani valahogy hogy egy épület gyártson? Már a sudden1-be is megvolt ez a lehetőség valahogyan amit a sudden foreverbe még kerestem is de nem találtam meg igazán pontosan. De biztos meglehet oldani.
    Kilehet lőni a tankból a faszit? ---> ez által megszerezni a tankot?
    Válaszaidat köszi! :D
  • Axon
    #765
    Összeállítottam egy általam teljesnek mondott mod listát a komplett Sudden Strike családhoz:

    Sudden Strike Forever:
    - APRM 3
    - APRM 4
    - RKKA
    - RWM 4
    - RWM 5
    - TWO 2.0

    Sudden Strike 2:
    - AFPM
    - COI
    - ERDBEER mod
    - FMRM
    - Forever mod
    - Hellfire mod
    - IKS
    - Longrange (LRM)
    - MWAM 4
    - RKA
    - RWM 6.6
    - Siberium
    - SSNM 1
    - SSNM2
    - TOW
    - VW (Vietnam Warfare)
    - WAW (World at War)
    - Hidden Stroke 1
    - UCM
    - SWW2

    Létező, de általam még be nem szerzett modok:
    - Berlin mod
    - RBM
    - GLM

    Sudden Strike 2 alapjaira épülő játékok:
    - Hidden Stroke 2
    - Cold War Conflict
    - Gulf War

    Sudden Strike - Resource War:
    - Cross of Iron
    - Less Is More
    - LRM 5 (Longrange)
    - MWAW 4
    - PWM (Pacific War mod)
    - RCM (Real Combat mod)
    - RWG

    Létező, de általam még be nem szerzett modok:
    - CCRM mod
    - GFM (Global Force mod)


    Érdekesség, hogy maga a Hidden Stroke 1 is egy mod, de ehhez is készült 2 mod is. Ez amolyan mod a modhoz dolog, ezért írtam a HS1 alá kicsit beljebb azt a két modot.
  • Axon
    #764
    Szerintem is a Hidden Stroke 2 az egyik legjobb mod, abban tényleg minden benne van ami szem-szájnak ingere.
  • Axon
    #763
    Én is single párti vagyok, multizni egy ideje már nem is tudok a munkahelyi tűzfal miatt, otthon pedig nincs netem.
  • Axon
    #762
    Jó lenne ha leírnád, hogy hanyas számú beírásban van az a bizonyos kép, arról a tankról, akkor biztos tudok segíteni.
  • Axon
    #761
    Az RCM2.0 modot is letöltheted a www.sudden-strike-maps.de -ról. Itt fent van az 1.11-es verzió is, amit szintén érdemes leszedni, mivel nem kompatibilis a 2. résszel, azaz az RCM 1.0-hoz 1.1-hez és 1.11-hez készült pályákat nem lehet betölteni a 2.0-ás modban.
  • Axon
    #760
    A Hidden Stroke 2 és az első része is fizetős mod.
    Ami fizetős még az természetesen a:
    Sudden Strike 1
    Sudden Strike forever
    Sudden Strike 2
    Sudden Strike Resource War

    Minden részhez készültek mod-ok, amik mindegyike ingyenes, kivétel ez alól a Hidden Stroke modok. Az első részhez még APRM modként jelentek meg, de az ingyenes volt. A 2. részhez is készítettek egy APRM nevű modot, de gondoltak egy nagyot és nem lett ingyenes, hanem meg lehetett venni a boltban. Én például megvettem. Ennek már a boltban nem az volt a neve, hogy APRM mod (gondolom nehéz lett volna eladni), hanem Hidden Stroke. Kellett hozzá a Sudden Strike 2 is mivel ez csak egy mod volt. Aztán elkezdtek szállingózni a hírek, hogy készül a Hidden Stroke 2. Először ez kacsának tünt, de később valósággá érett. Ez is fizetős lett, tehát csak boltban lehetett megvenni, nem lett ingyenes. különlegessége, hogy ehhez már nem kellett megvenni a sud 2-t, hanem tartalmazta azt egybeépítve a moddal. Ez lett a Hidden Stroke 2.

    Természetesen minden fizetős dolgot meg lehetett szerezni warez oldalakról, de attól ez még nem számít ingyenes kiegészítőnek.

    Legjobb Sudden-es oldal:
    www.sudden-strike-maps.de

    Itt megtalálod majdnem az összes ingyenes mod-ot, na meg pályákat hozzájuk garmadával.
    Általában a modoknak van saját oldaluk is például az LRM modnak: www.leonardslair.com

    Érdekességként megemlíteném még a Cold War conflict nevű játékot, ami olyasmi lett mint a Hidden Stroke 2. Azaz egy modnak indult, majd egybe gyúrták a Sud 2-vel és önálló játékként eladták. Ez is természetesen fizetős játék, de Magyarországon nem árulták, így csak warez eszközökkel lehetett beszerezni. Ebben nem 2. vh-s környezet van, hanem a hidegháborúban játszódik. Modern tankok és gyalogsági fegyverek. Ha jól emlékszem akkor az 50-es 60-as és 70-es évek háborús konfliktusait lehetett végigjátszani. Nekem nagyon tetszett 4 kampány is van benne, bár egyiket sem vittem végig.
    Másik érdekesség a Gulf War nevű játék, ami ugyan úgy készült mint az előző, csak itt az Irak-Iráni háború a téma. Ebből letölthető egy demo ami 1 pályát tartalmaz és nagyon jó. Állítólag megjelent és az Amazon.com felvett rá előmegrendeléseket, de most sem tudom, hogy tényleg kiadták-e, vagy csak ígéret maradt.
  • CyrSyS
    #759
    Játszottam a hidden stroke 2-vel. Hát no comment. Annyira élethű meg annyi minden van benne hogy kész. Sztem ebbe minden benn van ami kell! Talán az alverzióik a tankoknak az hiányzik. Pl 5-6 féle tigris volt. A,B,C --- stb De ez igen jó! Van ennél jobb? pl valami+mod kombináció ami űberli a hidden stroke 2 harckocsi állományát? :D
  • CyrSyS
    #758
    megvan a mod letöltő oldal! :D
  • CyrSyS
    #757
    Ja és én inkább Single párti vagyok Sudden terén. Remélem amit kiválaszottam ahhoz van campaign vagy valami pályák :D
  • CyrSyS
    #756
    Szia! Köszönöm, a választékok széles skáláját sórakoztattad fel. Tényleg hálás vagyok legalább egyben nagy mértékben csöppenek bele egy bővített sudden-be. Ahogy elnézem a legtöbbje sud2-es-re épül. EZ pont ciki mert az nincs meg. Beszerzését megoldom valahogy. Amit jelenleg magamhoz veszek (érted mire célzok) az a sudden strike resource war, és a hidden stroke 2. 2 kérdésem lenne még. Mit takar az hogy a Hidden Stroke 2 fizetős? Ez miben nyilvánul meg? Tudsz nekem oldalakat mondani ahol bővebben olvashatok+letölthetek mod-okat a suddenhez? Persze a megfelelőhöz illőt. A listából a sud2+ssnm2 jó lehet ha így beírtad. Bár mint mondottam nincs meg a sud2. Ezért marad önmagában a Hidden Stroke 2 meg az a sudden RW + RCM2.0 mod. az RCM2.0-t hol tudom beszerezni? És egy utolsó kérdés ha nem zavarlak, az hogy előző részekben itt a fórumon láttam egy olyan képet amibe egy böszme tank van, oldal páncéllemezelt Panzer4 (jagdpanzer IV.) illetve bőszme lövegek földön és vonat. Ez melyikbe vannak benn? Válaszaidat köszi.
  • Axon
    #755
    Szia!
    Nekünk is jó néha egy újabb Sudden Strike fanatikussal találkozni.

    Kicsit furcsa a kérésed a legtöbb tankra vonatkozóan. Én úgy vettem észre, hogy az összes létező tankot (ami a 2. vh alatt bármilyen harci tevékenységben részt vett) lemodellezték a modokban. Nem tudnám megmondani melyikben van a legtöbb, de nem hiszem, hogy ez a játékélményt befolyásolná. Igazából úgy is annyiféle tankod van, ami egy adott pályán előfordul.
    Talán modokat ajánlanék:

    - sud2 + ssnm2 mod (ebben tényleg hihetetlen mennyiségű tank van és vannak hozzá alapból olyan single pályák, amik dugig vannak tankokkal, köztük magyar tankok is vannak, remek a lőtávja és pergős csaták vannak benne)

    - sud2 + LRM 2.37 mod (egyik kedvencem, remek tankokkal, lovasszekér vontatta ágyúkkal)

    - sud2 + RWM 6.6 mod (legnagyobb felhasználói táborral rendelkező mod, szinte mindig lehet multizni valakivel, profin kidolgozott, gyönyörű tankok)

    - sudden RW + RCM2.0 mod (Ezt a modot most is aktívan fejlesztik, két tag is jár ide a fórumba, akik a magyar egységeket készítik a modba és a pályákat)

    - Hidden Stroke 2 (ez egy önállóan megjelent fizetős játék, gyakorlatilag a sud2 + APRM mod, csak ezt meg lehet venni a boltban, ez is az egyik kedvenc modom, hihetlen profizmus sugárzik belőle, hatalmas és meseszép tankarzenál, egyben ez a legvitatottabb mod is mivel fizetős és ez sokaknak nem tetszik ezért fikázzák)
  • CyrSyS
    #754
    Sziasztok! Végre egy Sudden Strike rajongói oldal! Hát tiszteletem mindenkinek! Gyorsan előjáróban elmondanám hogy eddig a legjobb taktikai stratégiai játék amivel életemben találkoztam az a Sudden! Igen jó. EMlékszem mikor kijött a 2 ami nagyon nem tetszett nekem akkor a motiváció elmult. És íme 2006-ban rátaláltam az oldalra, néztem vissza a képeket hát 1 óráig csak bokákolni tudtam annyira lenyűgözött. Annyit szeretnék kérdezni hogy valaki akkor írja le nekem azt a sudden konfigurációt amit ha feltettem (persze maradjunk a 2.vh környezetben) akkor a legtöbb féle választható tank álljon a rendelkezésemre. Tehát pl azt mondjátok hogy a legjobb mondjuk a Sudden RW+valami nemtudom mod(modok) mert ez igy együtt adja a legtöbb válaszható egységet akkor azt szerzem be. Tehát most erre az információra lenne szükségem! Köszönöm nektek!
  • Thirstybeer
    #753
    Nem tud valaki letölthető single pályákról Hidden Stroke II. -höz?A sudden-maps.de már kezd unalmassá válni.Elég ritkán frissítenek.
  • Axon
    #752
    Feltétlenül ki fogom próbálni.
  • HunButyok
    #751
    Készítettem egy új single pályát:

    Small Villages a neve. Finnekkel kell lenni benne. A feladat gyakorlatilag a Sudden kettő német campaign-ának első pályája, csak finnekkel kell lenni... és csupán 128X128-as pálya.
    Most folyamatban van az "Operation Freshman" című pályám is... ez azt a legendés angol kommandós akciót eleveníti fel, amikor angol kommandósok vmikor 43-ban a Norvégia északi részén lévő Norsk Hydro műveknél felrobbantották a németek nehézvíz készleteit...
    Mindkét pálya Winter War-os lesz...
  • Axon
    #750
    Nagyon jók lettek a képek, igazi kuriózumok.
    Hamarosan letöltöm én is őket és kipróbálom, bár ma nyakig vagyok a melóban, de meglátom mire jutok.
    Örülök, hogy az SSNM2 modból sikerült ilyen sok egységet kibányászni. Én tudtam, hogy ezek az egységek benne vannak, főleg a Karl 600 mm-es tarack, a Maus tank és a Sig33-as önjáró tüzérség, az ami csak ebben a modban jelent meg, mivel ez egy nagyon régi mod. Ha jól tudom a Karl egyedül ebben a modban van benne és van egy jó kis single pálya mellékelve az SSNM2 modhoz, amiben benne van a Karl ágyú is. Nem a legelején kapjuk, hanem az első részfeladat teljesítése után jön egy nagyobb erősítés és benne van a Karl is. Brutális méretű bombatölcsér marad a lövés helyén.