Sudden Strike mindörökké
  • CyrSyS
    #786
    Sajnálattal kell közölnöm hogy sokszori másképpen történő megoldás ellenére sem sikerült sikerült egy pályát elvinni HIDDEN STROKE 2-ben ami általa merem állítani hogy a pálya hibás vagy bugos a játék. A feladatot pontosan úgy teljesítettem mint ahogy kérte, elfoglaltam mindent, nincs ellenség a pályán és semmit nem ír ki hogy nyertem vagy valami. A pálya átugró kód sem válik be mert campaignnál nem megy tovább hiába nyerem meg a pályát cheattel. Egyébként azért alkalmaztam a cheatet mert már mindennek a teteje hogy 4 napja szenvedünk vele és nem nyerjük meg a pályát a kérések teljesítése következtében sem. Ez azért úgymond durva. Kérem a jelenlevőket, azokat, akik a HIDDEN 2-vel játszanak az USA campaign 2. pályáját tekintse meg és próbálkozzon. Alkalmazni érdemes a gyors elvitel érdekében a pálya láthatósági kódot és a hallhatatlanságot is azért hogy a probléma koncentráció ne legyen időigényes. Lassan idegesítővé válik hogy azon a pályán nemtudunk testvéremmel túljutni normális körülmények között. Ha kiderül az igazság és én voltam béna akkor beiratkozom valami angol béna tanfolyamra mert az angol tudásommal lesz a baj. De kétlem de csodák vannak. köszönöm a figyelmet.