Sudden Strike mindörökké
  • CyrSyS
    #756
    Szia! Köszönöm, a választékok széles skáláját sórakoztattad fel. Tényleg hálás vagyok legalább egyben nagy mértékben csöppenek bele egy bővített sudden-be. Ahogy elnézem a legtöbbje sud2-es-re épül. EZ pont ciki mert az nincs meg. Beszerzését megoldom valahogy. Amit jelenleg magamhoz veszek (érted mire célzok) az a sudden strike resource war, és a hidden stroke 2. 2 kérdésem lenne még. Mit takar az hogy a Hidden Stroke 2 fizetős? Ez miben nyilvánul meg? Tudsz nekem oldalakat mondani ahol bővebben olvashatok+letölthetek mod-okat a suddenhez? Persze a megfelelőhöz illőt. A listából a sud2+ssnm2 jó lehet ha így beírtad. Bár mint mondottam nincs meg a sud2. Ezért marad önmagában a Hidden Stroke 2 meg az a sudden RW + RCM2.0 mod. az RCM2.0-t hol tudom beszerezni? És egy utolsó kérdés ha nem zavarlak, az hogy előző részekben itt a fórumon láttam egy olyan képet amibe egy böszme tank van, oldal páncéllemezelt Panzer4 (jagdpanzer IV.) illetve bőszme lövegek földön és vonat. Ez melyikbe vannak benn? Válaszaidat köszi.