Sudden Strike mindörökké
  • HunButyok
    #609
    Ő, én meg most a '30-as évek haditechnikáját kezdtem újra isteníteni... Óriási élmény olyan fegyvereket használni ütőképesként, melyek egy kélsőbbi pályán semmire nem jók. Pl.
    37 mm-es ágyú: általában favágásra használom, de 1939-ben félelmetes páncéltörő eszköz
    Könnyűpáncélosok: egy-egy jobb könnyűpáncélos pl. Skoda tank olyan, mintha egy királytigrissel lövöldöznél, csak negyedakkora, és tök aranyosan zörög amikor megy...
    A Char B1-est pl. olyan érzés leküzdeni német akkori tankokkal, mintha shermanokkal szállnál szembe egy királytigris ellen... nagyon élrdekes.
    Elragadó pl. a könnyű aknavetős katona teljesítménye: ezeken a pályákon ha talibekapja a tankok többségét, akkor az megsemmisül. A páncéltörő puskák tömeges alkalmazásával egyszerre több tankot is lehet likvidálni.
    Én továbbra is szorgalmazom azt, hogy Sanyival készítsünk még lenygeles-orosz-német pályákat, valamint franciásat.
    Persze szeretnék egy jó kis sivataki pályát is... na majd a summer battlesben! Jippijuppijé!

    Haleó!