Sudden Strike mindörökké
  • HunButyok
    #1479
    Helló skacok! A 2.7-hez tartozó monumentális pálya, az Invasion in Creta majdhogynem készen van...
    A pályán minden megtalálható, amit beharangoztam... visszavonuló angol csapatok, hajógyár, sok repülőgép, szűk hegyi utak.
    A pályán minden utasítást menet közben megkapsz, viszont gondolkodnod kell. Pl. mire használod el az ejtőernyőseidet, és a többi repülődet.
    A pálya nehézségi foka maximális, de nem az én elborultságomnak köszönhető ez, hanem annak, hogy a hegyek között nagyon nehéz manőverezni... és átlatlában egy vagy két út van az egyes célobjektumok felé. Ha rosszul választasz, nagyon ráfázol... a pálya nehézségét tekintve az RCM1.11-es Fall Gelb pályám, és az Axonnak átküldött pálya szorzata... Gyakorlatilag elfoglalni Krétát beletelik egy-két napba... éppúgy mint a valóságban. Az igazi eseményeket kívántam modellezni, d ekicsit csalnom kellett. Pl. a sziget déli részén nem voltak harcok, csak északon, de hát muszály volt délen is valéamit összeekecsülni. Délen vannak az igazi bónuszok: üres lőszeresautük, tartálykocsik, zsákmányolható 94 mm-es lágvédelmi ágyúk, hajógyár, fegyvergyár, rekvirálható semleges vonatok (egyik turistákat szállít városból városba, másik meg hadianyagot a kikötőbe). Vannak megszerezhető ajándékok: üres vadiúj Churchill harckocsi, meg üres Matildák, sőt még egy extraszuper Studebaker landlease teherkocsi is várja gazdáját...
    Kettő kórház van a pályán, ezek adnak embereket, nem sokat de azért jó érzés kapni eg ykis utánpótlást. Egy fegyvergyár van, ez is ad kis angol cuccokat a németeknek. van egy reptér is, de gyakorlatilag csak dísz, illetve ha megszerezted, tudsz oda lehívni a saját repülőidből párat...

    N amajd talán screenshotok is lesznek belőle...