Sudden Strike mindörökké
  • Axon
    #1278
    Rettenetesen lassan haladnak vele. Gondolom elfogyott a lendület. Én már azon meglepődtem, hogy egyáltalán belekezdtek a 6.7-be. Én már a 6.6 megjelenését sem tudtam elképzelni.
    Anno a 6.31 megjelenése után nagy lendülettel belekezdtek a 7.0 fejlesztésébe. A játék már ekkor is öregecske volt, na meg megjelentek más játékok is (pl. Blitzkrieg) és a fejlesztők lendülete megtört. Én még letöltöttem anno a 7.0alfa verzióját, még most is megvan. Amikor ezt feltelepítetted akkor 6.4-es verzióként azonosította magát. Aztán szörnyen hosszú idő után, gondolom, hogy ne vesszen el az addigi munka, fogták és kiadták az addig elkészült dolgokat 6.5-ös verzió számon és úgy gondolták, hogy itt a vége fuss el véle. Addigra viszont már ráuntak az emberek a Blitzkrieg-re és nem is jött hasonló játék ebben a témában, így visszaszivárogtak a Sudden Strike 2-höz és örömmel vették az új modot. Akkora siker lett, hogy a készítők rögtön neki is álltak a 6.6-hoz. Ezt el is készítették elég gyorsan. A siker bár most is nagy volt, de már nem durrant akkorát mint a 6.5. Azért a siker mámora még kitartott és belekezdtek a 6.7-be. A lendület viszont újra megtört mint a 7.0 fejlesztésénél és csak kinlódgat. Ezért jelent meg már a 4. béta verzió. Még tele van hibákkal és kapják is a hibajelentéseket, de már nem nagyon dolgozik rajta senki. Én úgy gondolom, hogy egyszer majd még nekidurálja magát valaki és gyorsan javít rajta egy picit, de azt már nem béta 5-ként fogják kiadni, hanem 6.7 final ként és megint lehúzzák a rolót, de lehet, hogy mostmár véglegesen.