• vmvr
    #1154
    Még alig töltött 4 napot a Newcastle élén az új edző, Joe Kinnear, amikor máris komoly hírnevet szerzett magának: az egyik sajtótájékoztatón alig 5 perc alatt 52 alkalommal káromkodta el magát.
    Indulatát természetesen a teremben lévő firkászok váltották ki, különösen a Mirror Sport újságírójára, Simon Birdre akadt ki, aki megkérdezte: igaz-e, hogy kinevezése napján rögtön egy nap pihenőt adott a csapatnak?
    Az alábbiakért elnézést kérünk, de szó szerint vagyunk kénytelenek idézni egy rövid részletet a beszélgetésből...

    Kinnear: - Melyikük az a Simon Bird?
    Bird: - Itt vagyok...

    Kinnear: - De nagy geci vagy!
    Bird: - Köszönöm...

    Kinnear: - Nagy geci vagy, és kibaszottul hülye is, a kurva életbe. Ha ez mégegyszer előfordul, seggbe leszel dugva, azt garantálom. Különben sem fogok többet ilyen szarládáknak idejönni, hát nem, a kurva életbe... Azt mondani, hogy a játékosaim megléptek, amikor megérkeztem...
    Bird: - Nem Joe, rosszul olvasta, én nem ezt írtam... Olvasta egyáltalán?

    Kinnear: - A kurva életbe, hát hogyne olvastam volna azt a szart...
    Bird: - Hát akkor tudnia kellene, hogy nem ezt írtam...

    Kinnear: - A kurva életbe, már is féltékenyek vagytok a kibaszott állásomra?
    Bird: - Megismétlem: én nem ezt írtam... Tudom, hogy mindenképpen pihenőnapja lett volna a csapatnak...

    Kinnear: - Húzzál innen a picsába, ez volt az utolsó kibaszott lehetőséged, hogy veled beszéljek...
    Bird: - Még mindig nem hiszem el, hogy olvasta a cikket...

    Kinnear: - Egy rohadt fattyú vagy, ennyi...
    Bird: - OK, tehát ha a jövő héten új munkahelyem lesz, akkor nekem is rögtön pihenőnappal kell kezdenem? Hívjam fel az új főnökömet, és mondjam meg neki, hogy ma még nem megyek be, kiveszek egy szabadnapot az első munkanapomra?

    Kinnear: - Mi a faszt érdekel engem, hogy mi szart csinálsz? Ahhoz nem vagy elég tökös, hogy egy kibaszott menedzser légy, csak pofázni tudtok. De miért kell nekem ez hallgatnom?
    Bird: - Valóban, ön azt hallgat, akit akar...


    :DDDDDDDDDddd