• Sinbad
    #486
    Pires-t? a kispadon. Nagyon jó játékos, de már 32 éves, és ha már Wenger ennyire fiatalít, akkor én is úgy voltam vele, hogy játszanak a fiatalabbak. Mielőtt megkérdeznéd, hogy akkor miért nem Fabregas játszik védekező kp-t, azért mert még szerintem nincs azon a szinten, hogy stabil kezdőember legyen.
    Egyetértek, hogy Toure helyére kellene más, sőt szerintem Lehman helyére.
    Sajnos azonban én is csak azt tudom mondani, amit szinte mindenki. Egyszerűen nem tudnak a "kisebb" klubbok normális játékost venni, mert ha pl wenger kiszemel egy játékost, akkor a Chelsea azonnal bejelentkezik érte, és annyira felnyomja az árát, hogy azt már úgy nem érdemes megvenni (lásd pl. Arsenal - Wright-Philips, Essien) Egyébként nem tudom hallottátok-e (biztosan), hogy Wenger iaquintát (bocs, ha nem így kell írni) is megszerette volna venni. Csak ő nem nagyon akart jönni, és most, hogy kiderült nem hosszabbít az udinese-vel, úgy tudom, hogy inkább maradna olaszban. Mi a véleményetek erről a játékosról? Szerintem Henry-val nagyon ütős párost alkotnának, hiszen ez az olasz gyerek is gyors, ráadásul igen nagy lövő ereje is van, és a kaput is érzi.