• cypher
    #31386
    am. olvasom közben,amennyiben Lemar nem jön össze(szerintem nem,sajnos...)akkor rámegy a Főnök egy 40milliós ajánlattal Martial-ra.
    komolyan-rendesen szedi a gyógyszereit Apus??!
    lehet,hogy Lemar "egyszezonos",de többet láttam belőle jót ebben az egyben,mint Martial mu-s "szerepében".
    nem csodálom,h nem kell oda.
    Gibbs-et a Stoke(!!!),Watford, és a Brighton vinné,ha normális árban mehetne.tudnánk szabadulni a selejttől,és plusz pénzt hozni bárkiért,de (lassan-adott csapat szintjét nézve!!!-topfive,stb.)mi lettünk az egyetlen "szokásosan" garasoskodók.
    más megy,elhozza,mert KELL ODA. Itt elmegyünk 2x,jönnek magángéppel-- játékos-klubelnök--2x,aztán...3hét után talán megvan.ja,addig (az ÁLOM)Mbappé-ra ment a figyelmük,tudom...
    AMIT KÉRNEK-ésszerű keretek közt-,de ha 50k egy jobb támadó,tegyük le érte. Suarez itt ontotta volna a gólokat,nem valami hülye rövidítésben,pont nem érdekel a többi-KI KELLETT VOLNA(!)fizetni érte 43m fontot,aztán helló.
    félek,nem változunk ezen a téren sem.hoztak anno deutsch válogatott mellett dolgozó szakembert is-nem tudom...