1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • lelkiismeret111
    #2151
    Tisztelt Moderátorok!!!!

    Legyetek kedvesek végigolvasni soraimat - fontosnak találom, és remélem ti is....
    A Tisztesség kívánja tőlem, hogy itt is szóljak!

    Tyia vagyok

    Elnézést szeretném kérni a RAIN70 Kollégától az édesanyjával leírtakkal kapcsolatban.
    Nagyon sajnálom! Nyilván megbocsájthatatlan...megvetni való dolog...vessen meg!
    Van az úgy, hogy az ember mikor leír valamit, még jónak tűnik, meg faszának, meg keménynek meg ilyenek...Amikor meg viszont látja a közlését rájön hibát követett el....
    Még egyszer elnézését kérem, megbántam....Az anya az szent dolog....

    RAIN Ne haragudj!!!!!!!

    Tisztelt Moderátorok, nyilván kidobtok - teljesen érthető oknál fogva, viszont azt szeretném még kérni, hogy a 2147 itteni RAIN anyukáját becsmérlő hsz-emet törölni szíveskedjetek.
    RAIN-re és anyukájára való tekintettel. Ez mégiscsak egy moderátor topik....egy ilyen fekély egy csúfítsa...

    Köszönöm!!!!!!!!

    Illetve Köszönöm, hogy eddig is kibírtatok engem. A konfliktusok ezennel véget értek....

    Sziasztok.

    BOLDOG KARÁCSONYT és BOLDOG ÚJ ÉVET MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!

    Tyia

    Na most: DELETE