1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • Tyia
    #2144
    Válasz erre a két hsz-re: #2143, #2140
    ----

    "A két HP" azaz hülye picsa? (gondolom nem Hewlett Packard) Én volnék az egyik?

    Érdeklődöm, mert ígértem valamit.....lehet, hogy fogsz neki örülni, lehet, hogy nem!
    ---
    Ahhoz, hogy visszakértem magam, neked mi a vérgőzős büdös fasz közöd van?
    Inkább tanulj meg olvasni, mert az egész engem érintő baszakodásod onnan indult, hogy nem tudtad JÓL elolvasni, vagy megérteni/felfogni amit írtam - ráadásul nem is neked szólt. Te csak beleugattál, mint ahogy szoktad.

    Valószínűleg azért vettek vissza, mert veled ellentétben nekem semmi közöm nem volt a Kaposi Topik elleni PUCCShoz, Az igaz, hogy nem éppen szalonképesen fordultam a modikhoz..Elnézést kértem ezért....ennyi....Vágod?
    Van egy félinformációd és azon lovagolsz hónapokig, szerintem te egy beteg ember vagy, fordulj szakorvoshoz!
    --
    "Nem akarok segget csinálni a számból, de 2 mondatot muszáj írnom, utána felőlem akármi lehet itt, mert be sem lépek. "
    Na pocsolyácska ez az első értelmes mondatod mióta betetted ide a lábad....és ne csinálj segget a szádból
    -----
    Persze, hogy nem érdekel az egész, mert nyakig benne vagy öcsi! Te jó fiú vagy, Te csak így, Te csak úgy....hagyjál már...