1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • Tyia
    #2136
    Itt nem Breki itt léte, vagy nem itt léte a fő probléma...továbbra sem.

    A másik topik (Ex-Kaposi) , pedig darázsfészek!!!! Arról nem nagyon van mit mondanom.
    Én nem a zene miatt néztem be oda egy évvel ezelőttig, hanem az emberek miatt....

    Amíg jelenlegi állapot fenn áll. elmondhatom, hogy azok a régi fórumozok akik "vitték" az általam csak "korosztályos" topikoknak nevezett témákat (2015 elejéig), már nem jönnek többé, még bejelentkezés nélkül sem....
    Ha az a stílus ami most tapasztalható nektek elfogadható/megfelelő, akkor nincs miről beszélni.
    Bejelenthetem a 70-es 80-as topik, és a Bakelit lemezek topik teljes bukását. Az Ex-Kaposi topik pedig.....

    A New Wave és az Oldies Music/World Music topik nem gyakran voltak a fősodorban, de....akik a 70-es 80-as, - a HQ Sound, - a Bakelit lemezek - valamint a Kaposi Laci-féle topikokban megfordultak, azok a két általam jegyzett témákban is!!!!!!!! Tehát: már nem!
    Én ellötyögtetem mindkettőt úgy, ahogy egy-két független kollégával....de mindenképpen hiányoznak azok az arcok, akik a 2014-es puccs Áldozatai voltak...illetve azok akik a puccs következtében elmaradoztak, vagy NORMÁLIS komm. hívei lennének.......
    Hazabeszélésen kaphatnál, de nem erről van szó.
    Minden, korábban "izzó" , most pedig döcögő/elhaló/elhalt korosztályos topik nevében kívánom kijelenteni.

    Az lenne jó, ha visszarendeződne minden 2014 december elejei állapotokba....ostobaságnak tűnik....de inkább utópiának....sajnos!!!!
    -----
    Az mondjuk elképesztő amit Reynaud kolléga kapott mostanság....
    Gyurival csak egyetérteni tudok.

    Részemről ennyi. (legfeljebb nem)

    Üdv!

    Tyia