1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • ItaloMucsacso70
    #2032
    Akkor a moderátor uraknak mindent lehet? Nem számítanak az évek hozzáértés stb. Nagyon lekezelőek vagytok nem is értem, hová megy ez a fórum. Idéznék egy másik topikból miként nyilvánultok meg a moderátorok az Általános eszmecsere oldalon egy felhasználó fel tett egy általános kérdést. "sziasztok! hogy lehetek moderátor?" És a válasz a moderátortól ez volt.... "agy kell hozzá sorry" Én ettől kulturáltabb megnyilvánulást várnék el és tiszteletteljes hozzászólást. Itt domborodik ki miként is folynak itt a dolgok...A főszerkesztő úr tud ezekről a dolgokról vagy nekem is ki tudtok írni egy topikot amit mástól elvesztek....Nem szép dolog ami történt az ünnepek tiszteletére, de ha én lettem volna a házigazda biztos nem hagynám annyiba a topikra fordított időt!