2204
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • Szabi #2042
    hogy kicsoda ? o.0

    azt se tudom, hogy mi közöm van nekem Amaxius-hoz és a topikjaihoz
  • dramerigogabor
    #2041
    Szabi! Ezt üzeni Laci!!!
    Gabi annyit írjál oda hogy régről ismerjük egymást PL: GTR2 topik
  • dramerigogabor
    #2040
    Kaposi Laci kérte ezt tőled! Adj lehetőséget rá hogy elmondjon mindent és hallgasd meg!
  • Szabi #2039
    már megint mit csináltam én ? :DD
  • dramerigogabor
    #2038
    Nem off-olok, ezért ide írtam. Szabinak üzeni Laci, hogy meg kellene hallgatni a másik felett is! Adjon neki SG elérhetőséget Szabi és akkor be tudja bizonyítani az igazát, hozzászólásokkal, fényképekkel igazolva. A védekezés neki is kijár!!! Nem off-olás a szándékom. Ha azt akarnám kiadnám a 130 alkalmazottamnak hogy regeljenek és offoljanak Van mellé még 70 IP címünk is!!! Nem ez a célom!!! Az viszont hogy érdemtelenek beülnek a készbe az igazságtalan. Nyiss Amaxius új fórumot és add vissza a Laciét, és kiderül ki a jobb!!!
    Gondolkozását akarom kérni a moderátoroknak!!! A fórumon napokig Amaximus szólózott, néha Rain segített neki. Találtak hozzá mostanára 4-5 embert, ez aztán az igazi nagy fórum!!!
    Engem csak az italo érdekel, és nem egyéb zenei irányzatok. A hölgy válasza típusos női válasz, olvass vissza pár száz Hsz-t és más lesz a véleményed!!! Szar lett a fórum!!!
    Ja és fogalmad sincs róla hogy ki vagyok, semmit sem tudsz rólam!
    Törölhetitek a regemet nyugodtan. Majd ha akarok mondani valamit regelek még!!!
  • amaximus
    #2037
    Amennyiben túl off az itteniekhez képest,akkor nyugodtan lehet törölni, gondoltam csak azért írok néhány gondolatot,mert hogy mióta nincs a mindenki védőszentje, így jobb híjján én és a moderátorok lettek az új játék célpontok.
    Gábor,Gábor, ejnye, hát nem tudom hányan és hányszor regeltetek vissza ide csak a buli kedvéért és még hány néven, valamint meddig kívánjátok folytatni ezt a szánalmas megkeseredett színjátékot és szerencsétlenkedést, de én egyetlenegy értelmes, kultúrált módon a témába vágó hsz-t nem töröltem még soha sehonnan, akkor sem, ha te teljesen véletlen pont tudod, hogy mennyi és melyek hiányoznak a fórumból.
    Annak is örülök, hogy a fórumban általam és mások által is berakott zenék alapján meg tudod ítélni a személyes gyűjteményem és rálátásom a különböző zenei irányzatokra, valamint pontos adatokkal rendelkezel a követőimről és zenei kapcsolatrendszeremről. Szerintem az a legnagyobb baj(otok), hogy sokkal kevesebbet tudsz rólam,mint én rólad, rólatok.
    Ha szeretnél ajánlani a véleményed szerint adott fórum látogatóinak ízlését átfogó és tetszését kiváltó mintegy zsírúj 50db zenét abban vagy bármelyik fórumban,akkor az itteni kisesszéid helyett miért nem oda raksz egy zenei ajánlót,ami után nyugodtan hátradőlhetnél és megveregethetnéd a válladat?! Van,ami megakadályoz benne?

    Utoljára szerkesztette: amaximus, 2015.01.04. 10:56:08
  • Earth Angel
    #2036
    Sziasztok!

    Bár én még sosem írtam ide és most is csak egyszer fogom tenni.

    Egyáltalán nem értek egyet a lent leírtakkal és a moderátoroknak adok igazat teljes mértékben. Az a fórum csak most kezd igazán életre kelni, nagyon sokan voltunk, akiknek tele volt a hócipője azzal a mihaszna bandával. Igen, így jellemzem őket, mert nem az volt a baj, hogy elhitték magukról, hogy ők valamit is tettek a new italo disco miatt, mert ezt bárki megtudja tenni, hanem ahogy. Ezt fel kellene felfogni, amilyen stílusban tették, ami tetszett kint maradt a fórumban, de egy, vagy több kritika jellegű hozzászólást azonnal töröltek. Kaposi mindent megengedett magának, még nekem is megírta régebben kioktató módon, hogy ne látogassam a fórumját, mert nem értettem egyet azzal, amit ott művelnek és ennek hangot mertem adni.
    De a lényeg nem is ez. Itt már annyiszor lehetett olvasni, hogy egy hiper-szuper fórumot csináltak, akkor kérdem én, miért járnak, jártok vissza mindenféle neveken terrorizálni mindenkit?

    Éjjel benéztem a fórumra és láttam, hogy a lenti úriember mit művel, ez épeszű emberre vall? Nem hinném.

    Amaximus jól vezeti a fórumot, és ahogy én láttam, kedves Dramerigogabor, nem ő törölt, hanem a moderátor! A kettő között nagy különbség van! :) És azzal, hogy kibővült a fórum címe, pontosan bővült a zenei repertoár, nem szűkült.
    Személy szerint nagyon örülök, hogy annak a korszaknak vége és egy új kezdődött, mert így legalább van kedvünk visszanézni és posztolgatni a fórumra. Pontosan emiatt hanyagoltam én is a fórumot, mert nem értettem, hogy a moderátorok miért nem tesznek semmit az ellen, ami ott folyik nagyon régóta. Hát most megtették! El kell fogadni és nem itt toporzékolni, hanem az új fórumotokon játszani és ott kibeszélni mindenkit a nagyfiúkkal.
    Ne higgyétek, hogy ami itt történt az rossz, ellenkezőleg. Nagyon sokan gondoljuk, hogy VÉGRE most lett jó. Az a fórum pedig majd megtelik végre élettel és minél többen fognak jönni, nem pedig minél többen elfordulni.

    Köszönöm, hogy leírhattam én is a véleményem én is. :-)

    Ágica
    Utoljára szerkesztette: Earth Angel, 2015.01.04. 10:44:52
  • dramerigogabor
    #2035
    Ja még elfelejtettem, hogy nézzétek meg 10 nap alatt hány hozzászólást, kritikát törölték Amaximusék! Csak a hiányzó számokat kell megnézni a HSZ.-eknél.
  • pxxl
    #2034
    Ha tisztában lennél azzal, hogy kinek szólt az az "agy kell hozzá sry" megjegyzés, nem ezen lovagolnál. De mivel fogalmad sincs róla, így nem hiszem, hogy bármi jogod lenne felróni ezt neki.
    Mellesleg be lehet fejezni az offolást, nem erre való a topic., továbbá #2030. kthxbai
  • dramerigogabor
    #2033
    Korábban töröltek az SG New Italo Fórumról (Doki6902 voltam). 2x szóltam hozzá, de törölték a regemet. Nem bántottam benne senkit, csak a közállapotokról írtam. Úgy gondolom az a 2 ember aki a fórumot szétverte nem alkalmas erre a fórumra. Amaximus maga beszélget benne sokszor napokig mint egy skizofrén. 4 éve mindennap a fórumon szétnéztem minden reggel, mert élek-halok az italoért. 2x szóltam hozzá, amikor jogtalanul Kaposit kitiltottátok. Kaposi az italo népszerűsítésért rengeteget tett Magyarországon. Óriási ismerettségre tett számot. Rain és Amaximus mit tett? Az hogy Kaposi 1x beszólt Johnnykánek, hogy újként köszönjön be mielőtt kritizál nem volt szép tőle, de nem hiszem hogy ez a jogok elvételét kellene maga után vonzania. Ugyanúgy mint ahogy az én két hozzászólásomat törölték, majd a fórumról kitiltottak, ugyanzezt tette korábban Kaposi kolléga, de senkit sem tiltott ki. Rain és Amaxius csak obstruálta a fórumot Kaposival szemben. A hozzászólásaikat én is töröltem volna.
    Egyébként a fórum amióta Ők vezetik hihetetlenül beszűkült a kínálata. Ketten beszélgetnek zömmel, vagy csak Amaximus egyedül. Azt az irányvonalat nyomatják ami az ő ízlésük, de nincs széles körű kínálat. Kaposi mindent betett a New Italoból!!! Azt is amit én nem szerettem. Karácsony óta 1 érdemet felhívó új zenét sikerült betenni a fórumba. Ha szét néztek a Facebookon a Magyarországon lévő nagy italo fanok eltűntek az SG fórumról. Ez volt a moderátorok célja???? Akik maradtak azokat nem találod fanként sehol. A Viva TV egy szűkkörű média, ez elég lehet arra, hogy tönkre tegyetek egy jól működő fórumot. A fórum cím megváltozásával a külföldiek el fognak tűnni a fórumról, mert nehezen fognak rálelni a fórumra. Az NRW rendkívül szűk igényre tart számot a mai világban, emiatt elveszik a fórum jelentősége!!!
    Mivel érdemelte ki Amaximus a házigazda szerepét? Ezt mi italofanok szeretnénk tudni!!!
    Közel 50 New Italo újdonságból egyet sikerült a fórumon megosztani, több hónapos dolgok jelennek meg rendszeresen, ami már a fanok 90 százalékának már meg van. Ez a fórum a célját elvesztette, amelyhez ti asszisztáltok.
    Miért nem kérdeztétek meg a váltás előtt a regisztrált usereket? Mi a célotok a Fórummal? Érdeketek, hogy teljesen beszűkült a fórum kínálata és látogatottsága?
    Nem bántás volt a hozzászólásom célja, hanem az hogy gondolkozzatok másképp is el egy kicsit. Remélem nem fogjátok a regemet a hozzászólásom után törölni!!!
    Kaposinak számtalan követője van az italo fanok között. Amaximusnak és Pénzes Gyulának vannak italo fan követői? Ezen is érdemes lenne elgondolkoznotok!
    Boldog Új Évet kívánok mindenkinek.
    Eddig azért nem írtam sem én nektek panaszként és a többiek sem, mert nem ismertük a "moderátorok figyelmébe" lehetőséget. Ezért nem tettünk panaszt felétek.
  • ItaloMucsacso70
    #2032
    Akkor a moderátor uraknak mindent lehet? Nem számítanak az évek hozzáértés stb. Nagyon lekezelőek vagytok nem is értem, hová megy ez a fórum. Idéznék egy másik topikból miként nyilvánultok meg a moderátorok az Általános eszmecsere oldalon egy felhasználó fel tett egy általános kérdést. "sziasztok! hogy lehetek moderátor?" És a válasz a moderátortól ez volt.... "agy kell hozzá sorry" Én ettől kulturáltabb megnyilvánulást várnék el és tiszteletteljes hozzászólást. Itt domborodik ki miként is folynak itt a dolgok...A főszerkesztő úr tud ezekről a dolgokról vagy nekem is ki tudtok írni egy topikot amit mástól elvesztek....Nem szép dolog ami történt az ünnepek tiszteletére, de ha én lettem volna a házigazda biztos nem hagynám annyiba a topikra fordított időt!
  • Wescone
    #2031
    Itt már régen nem a volt házigazdáról szól a történet. Bár kedveltem, mégis azt "mondom"; elvetette a sulykot és teljes joggal kapta amit kapott, a gond az, hogy olyan hg-t szavaztatok meg, ki nemhogy az SG elveinek nem felel meg, de részese volt a sajnálatos eseményeknek, ergo néhány elemmel karöltve, jó ideje provokált és bujtogatott. Míg meg nem jelent e 4-5 főből álló társaság, nem igazán volt balhés az a topic - utána lehet nézni. Ti, modik, avval, hogy "hatalomhoz" juttattátok e brigádot, teljességgel megváltoztattátok a topic arculatát - a régi tagok egyike sem ért egyet a döntésetekkel, el lehetne gondolkodni, vajon miért?
    Érdekel egyáltalán Titeket, mire képes-, hogyan manipulál a szóban forgó díszes társaság?
    Bizonyíték kell? Tudok avval is szolgálni!
    Utoljára szerkesztette: Wescone, 2015.01.04. 07:51:51
  • Efreet
    #2030
    "A házigazdai jogok kiosztásának elvei"

    elv (főnév)
    Alapul szolgáló elgondolás. Adott elképzelésben, rendszerben, berendezkedésben vagy eljárásban alapul szolgáló fontos vezérlő gondolat.


    Nem szabály, nem törvény, hanem elv, amitől el lehet térni, és el is szoktunk térni, ha a helyzet úgy követeli meg. Kapott már 2 napja nyitott topic is házigazdát (akkor se háborgott senki), kapott már 100-200 hozzászólásos topic is házigazdás (akkor se háborgott senki), és kapott pár hónapja regisztrált tag is házigazdaságot (akkor se háborgott senki).

    A lent említett ex-házigazda sorozatosan visszaélt a jogosultságával, teljesen el volt tévedve azzal kapcsolatban, hogy mit jelent a házigazdaság. És amikor rákérdezett egy moderátor, azt elküldte a bús... -ba (az említett topicban 21084 és visszafele), ahelyett, hogy esetleg megpróbált volna magyarázatot adni a működésére, igazolta volna a tetteit. A házigazda elsősorban a közösségnek, de végső soron nekünk tartozik elszámolással, így a viselkedése nem elfogadható. A házigazda nem kiskirály ("én topicom", "törlök amit akarok", stb.) azok a saját fórumokban vannak, ott a moderáció is ennek megfelelően működik.

    Amúgy van még egy elv, (amitől szintén el lehet térni), sok netikettel foglalkozó oldalon található ilyesmi:
    - Adminnak és moderátornak nem szólunk be, pláne nem durván. Hiába hisszük, hogy nekünk van igazunk, nincs. Ha mégis beszólunk, vállaljuk a következményeket, ami lehet egy enyhe rászólástól kezdve bármi, egészen a fórumról való letiltásig. Ha nem tetszik az adott fórum hangvétele, stílusa, szabályzata vagy bármi egyéb, lehet másikat keresni.


    Részemről szerintem túlragoztuk a témát.
  • ItaloMucsacso70
    #2029
    Régóta járok fel az SG-re de már nem írok csak informálódom nem akarok konfliktusba kerülni, viszont most kivételt teszek mert ami itt folyik az már tűrhetetlen. Az ominózus esetet végig olvastam a Napjaink Italo zenei topikban és amiért a házigazdát kitiltották annak előzménye volt a moderátornak egy kicsit vissza kellet volna olvasni és akkor rá jött volna, hogy miért törölte a házigazda a hsz-eket. Nem csodálkozom, hogy elgurult a házigazda gyógyszere. Nem akarom védeni hisz nem ismerem de amit ott csinált azt profin csinálta és értet hozzá le tette a névjegyét több mint 20-ezer hozzászólás. Ez sem számít? Most három ember írogat az oldalon....És hol vannak a többiek? Vagy őket is kitiltottátok? Ha ezt nem veszitek észre akkor bekötött szemmel jártok. Nyilván kontraparty hsz-ei is rávilágítanak arra, hogy itt a hátérben valami nem stimmel. Hogy kaphat házigazdajogot egy olyan felhasználó aki erre nem jogosult? Legyetek szívesek nekem pár mondatban megfogalmazni. Köszönöm a lehetőséget és a választ. Üdv.
  • kontraparty
    #2028
  • zalrobto
    #2027
    sziasztok
    a 90s évek zenéi topic házigazdája lennék MFLEX lemond róla 1118059139
    és engem kért meg hogy folytassam . elöre is köszönöm a válaszotokat.
  • j0nNyKa
    #2026
    nem kell betartani szabályokat, legyen anarchia, és folytasd ezt kérlek, mert olyan jó!
    illetve az lenne nagyon király, ha te is elküldenél a jó kurva anyámba a kaposi után, mert arra izgulok fel igazán

    tldr: E - L - É - G
  • Wescone
    #2025
    Mindössze ezekre a kérdésekre várok választ, semmit többre:

    "Elnézést, moderátor urak, már az SG által felállított szabályok sem számítanak - azokat sem kell már betű szerint követni, ill. betartani?
    Ha Ti nem tartjátok be a szabályokat, milyen jogon várjátok el azok betartását másoktól?"

    Mivel ezen kérdéseket kimondottan a moderátorok figyelmébe ajánlom, egyértelmű, hogy itt teszem fel őket - úgy látom, még mindig a "Moderátor figyelmébe!!!" címet viseli a "topic" (köszönöm, hogy voltál szíves kijavítani).
    Mivel elsősorban téged vádollak részrehajlással, elfogultsággal, így egyértelműen tisztelt kollégáid véleményére vagyok kíváncsi, nem a Tiédre!
    Köszönöm!
  • reynaud #2024
    Nincs itt semmiféle részrehajlás,egy olyan hsz-ért amit Kaposi írt a világ összes zenei fórumáról kitiltották volna!
    Lapozz vissza a new-italo topikban ,korábban is és most is látogatom,és sokan visszafognak térni,ha befejezitek végre a gáncsoskodást!

    De ez a topic nem azt a célt szolgálja hogy ezt itt vitassuk meg!
    Üdv.
    Szép estét!
  • j0nNyKa
    #2023
    "topic"
    és igen, részrehajlás van, mert az logikus! ülünk a gép előtt, és válogatunk, hogy kit szeretünk, meg kit nem, sajnos ennyiből áll az életünk :(
    ezt a linket ajánlom figyelmedbe
    és akkor most így konkrétan megkérnélek rá, hogy fejezd ezt be, köszönöm
    #2021 -ben van az, amire ez a topic van, többi offolás, amiért meg a szokásos "büntetőpont - hiszti itt - büntetőpont - hiszti priviben - hiszti emailben" vonat jár, azt meg senki nem szereti.
  • Wescone
    #2022
    Nekem egyedül az nem tetszik, hogy részrehajlás tapasztalható a moderátorok részéről - részint ezért látogatom ritkábban mostanában az SG-t.
    Hogy tisztán láss, Reynaud - Kaposi szinte kikérte magának amit kapott, távol álljon tőlem, hogy a védelmében szóljak, de furcsállom, hogy kizárólag olyan tagok látogatják a tópikot akik korábban nem nagyon, azok pedig akik rendszeresen látogatták korábban, már nem teszik.
    A vak is láthatná (feltételezve, hogy akarná látni), hogy nem stimmel itt valami!
    Utoljára szerkesztette: Wescone, 2015.01.03. 20:59:18
  • j0nNyKa
    #2021
    rendben, mondanivalód is van?
    szeretnél jelenteni problémás hszt? megszavaztak valahol házigazdának? netán fejlécben kérnél segítséget?
    ezek jöhetnek, állunk rendelkezésedre
  • reynaud #2020
    A zürzavart olyan tagok kreálják az sg-n mint Te kedves Wescone,valamint azok a barátaid akikkel ezt a topikodban az elmúlt néhány órában kitárgyaltad!
    Sajnálatos ha Te és jónéhányan azonosulni tudtok azzal az ocsmány válasszal amivel Kaposi kollégátok a moderátorokat illette,nyilvánvalóan ezért lett kitiltva,semilyen provokáció amiről a topikodban írsz nem volt!

    Csendben megjegyzem amióta "amaximus" a házigazda a topikban azóta rend van ott!
    Azt hangoztatod ritkán jössz az sg-re,kérlek minket akik aktívan napi szinten látogatjuk az oldalt ne zaklass!

    Elnézést a moderátoroktól a véleményemért,de végre kezdett nyugalom lenni a zene fórumban,de amint látom ez néhány tagnak nem tetszik!
  • Wescone
    #2019
    A legutóbbi témáról van szó, nem hinném, hogy különösebb ismertető szükségeltetne hozzá, de üsse kő:
    Tópik: New Italo Disco & New Retro Wave (http://sg.hu/forum/tema/1263048233)
    HG: "amaximus" (http://sg.hu/felhasznalo/1396630771)
    Utoljára szerkesztette: Wescone, 2015.01.03. 20:46:54
  • j0nNyKa
    #2018
    várj egy picit, ki kell olvasni a gondolataidból, hogy miről beszélsz, pl. milyen topicról
    szólok ha kész!
  • Wescone
    #2017
    Elnézést, moderátor urak, már az SG által felállított szabályok sem számítanak - azokat sem kell már betű szerint követni, ill. betartani?
    Ha Ti nem tartjátok be a szabályokat, milyen jogon várjátok el azok betartását másoktól?
    Értem én, hogy a volt HG elvetette a sulykot, de helyére egy olyan valakit állítani aki nem felel meg az előírásoknak, közvetetten köze is volt a zür-zavarhoz (ezáltal büntetőpontokkal is "rendelkezik"), egyenesen felháborító, sőt, visszataszító.
    Gondoljátok újra!
  • j0nNyKa
    #2016
    neked működik csak a sud még mindig :|
  • Efreet
    #2015
    Ha te mondod... hajrá.
  • MerlinW
    #2014
    Jah, akkor nem szóltam.
  • j0nNyKa
    #2013
    én buzdítottam, annak a topicnak hatalmas szüksége van egy hgra, perpill nagyon sok munkám van vele.. :\
    én továbbra is javaslom, hogy kapja meg a jogot
  • MerlinW
    #2012
    Áprilisban visszatérünk rá.

    (legalább a büntetőpont lejártát várnád meg :D )

  • amaximus
    #2011
    Sziasztok, ebben és ebben a fórumban 4-4 aktív tagi támogatással együtt kérem,aktiváljatok be házigazdának. Köszönöm.
  • j0nNyKa
    #2010
    ugyanazt csináljátok mindketten, kezdjelek el kipakolni mindkettőtöket, vagy megoldódik nélkülem?
  • rain70 #2009
    pl 26805

    konkrétan a többivel egyetemben állandó off amit csak behányt oda.

    szerk:

    ..most pedig előadta az ártatlan báránykát... felejtsétek el, hogy emiatt írtam...többet nem teszem...

    Üdv
    Utoljára szerkesztette: rain70, 2014.12.28. 12:06:18
  • becauseIsaid
    #2008
    Én volnék a bűnös, jelentem... Miattam bánkódik, de én már itt sem vagyok (én voltam a lelkiismerete, de már nem vagyok - mert nincs). Köszi a korrekt hozzáállást, nem zavarok többé).
  • j0nNyKa
    #2007
    majd azt bízzad ide hogy ki az alreg
    most jelentesz valami konkrét hozzászólást, vagy csak úgy kiírtad magadból itt is, mint mindenhol?
  • rain70 #2006
    Sziasztok!

    Persze elhiszem én, hogy biztosan megérdemeltem azt büntipontot, nem is emiatt írok, de sajnos nem bírom megállni egy idő után, amikor folyamatosan kapom az íveket, hogy én miattam van minden. Azt hiszem nincsenek tisztában azzal a legtöbben, hogy mi egy HG feladata és persze milyen ocsmány hangnemet ütött meg utoljára az illető az adminokkal, amiért megkapta a RIP koponyát, de abból is elegem van, hogy valaki mindig követ mindenhová egy nyilvánvalóan allreg és nyomatja a hülyeségeit.

    Most pl már itt is. itt, de eddig színét sem látta senki. (becauseIsaid)

    Üdv


    Utoljára szerkesztette: rain70, 2014.12.28. 11:26:53
  • rain70 #2005
    Köszönöm. Máris ég és föld a különbség.
  • j0nNyKa
    #2004
    a hibas kodokat javitottam, innentol hogy mi a topic regi allapota, azt a hazigazda tudja, vele kell targyalni
    picit gyorsabb lett, de igy is nagyon gaz, ez azert van, mert tele van szarva embedelt youtube videokkal, erre _talan_ megoldas lehet, ha az sg beallitasokban bekapcsolod a lazy loadot (Képek görgetésre való betöltése : pipa be)
  • Efreet
    #2003
    Mert amióta az új fórumfelület megjelent senki nem foglalkozott vele, hogy kijavítsa, vagy egyáltalán szóljon miatta.