Las vegas vagy akar a sarki kocsma...
  • steweee
    #16
    na eléggé régi a topic, ideje felfrissíteni. én is doloztam kaszinóban(kivételesen nem biztonsági őrként hanem krupiéként)vagy másfél évig, és az lenne a kérdésem, hogy lehetséges e hogy a gép, illetve ember meg tudja dobni a számot. egy barátommal akivel most együtt dolgozom, ezen vitatkoztunk. ő sok évig dolgozott kaszinókban az ország több pontján, és neki az a véleménye hogy nemhogy a gép,az ember is ha eléggé ügyes meg tudja dobni számot a ruletten. sztem még a gép esetében is lehetetlen nemhogy az emberében, bár nem vagyok hülye és jóban voltam a gépszervizesekkel, mikor nagyon nyertek az elején nálunk jött a szerviz, és csinált egy "karbantartást" laptop rákötésével. onnantól kezdve ritka volt a nyeremény. azt mondta is a gépes hogy a szériát simán meg tudja dobni a gép, vagyis ha nagyon meghúzzák mondjuk a nagyszériát, ő kidobja a kisszériát vagy az orphit, illetve a program azért úgy csinálja hogy annyira ne legyen feltűnő a dolog, ha minden szériára tesznek, akkor preferál kinek mikor mit adjon. szóval még egyszer a kérdés:
    a rulettgép ki tudja e dobni a számot, illetve egy jól képztett ember bedobós ruletten képes e erre ?
    az nyilvánvaló hogy a kisgépek program szerint működnek és százalékos arányban adnak ki a nyereményből, csak a rulettről nem tudom biztosan a stikliket