59
Las vegas vagy akar a sarki kocsma...
  • hykao #19
    Kicsit régi már a téma, de a minap én is ilyesmiről vitáztam a haverokkal.
    Nos páran "mágnesezésről" regélnek, néhányak másról (gépi rulettről van szó) - de a kérdés az, hogy valójában szükség van-e bármiféle csalásra? Hisz a játékszenvedélyes madarak úgyis addig pakolgatnak, hogy egyszer úgyis bejön a kidobószám, mindenféle "deus ex machina" (vagy inkább "diabolo ex machina") nélkül is... :)
    Mondjuk én a "mágnesezést" kizárnám, azt viszont el tudom képzelni, hogy szériákat képes megdobni...azt már észrevettem, hogy a gurítások közti idő sosem állandó... :) ...de kérdés, van-e erre szükség?

    A másik dolog, hogy vajon mennyire van törvényileg szabályozva a játékgépek "csalása", van-e egyáltalán, vagy szabad a pálya?
  • steweee
    #18
    hmmm.ezt tudom én is,írtam. igazából csak konkrétan azt nem tudom biztosan, amit kérdeztem. vagyis hogy a gép, és főleg az ember! meg tudja e dobni a számot.
  • Punkerwork
    #17
    gép tuti mahinálható, az embert nem tom.
  • steweee
    #16
    na eléggé régi a topic, ideje felfrissíteni. én is doloztam kaszinóban(kivételesen nem biztonsági őrként hanem krupiéként)vagy másfél évig, és az lenne a kérdésem, hogy lehetséges e hogy a gép, illetve ember meg tudja dobni a számot. egy barátommal akivel most együtt dolgozom, ezen vitatkoztunk. ő sok évig dolgozott kaszinókban az ország több pontján, és neki az a véleménye hogy nemhogy a gép,az ember is ha eléggé ügyes meg tudja dobni számot a ruletten. sztem még a gép esetében is lehetetlen nemhogy az emberében, bár nem vagyok hülye és jóban voltam a gépszervizesekkel, mikor nagyon nyertek az elején nálunk jött a szerviz, és csinált egy "karbantartást" laptop rákötésével. onnantól kezdve ritka volt a nyeremény. azt mondta is a gépes hogy a szériát simán meg tudja dobni a gép, vagyis ha nagyon meghúzzák mondjuk a nagyszériát, ő kidobja a kisszériát vagy az orphit, illetve a program azért úgy csinálja hogy annyira ne legyen feltűnő a dolog, ha minden szériára tesznek, akkor preferál kinek mikor mit adjon. szóval még egyszer a kérdés:
    a rulettgép ki tudja e dobni a számot, illetve egy jól képztett ember bedobós ruletten képes e erre ?
    az nyilvánvaló hogy a kisgépek program szerint működnek és százalékos arányban adnak ki a nyereményből, csak a rulettről nem tudom biztosan a stikliket
  • BADE
    #15
    Nem tudtok olyan oldalt,ahol online lehetne másokkal Texas Hold'em pókert játszani?Természetesen nem pénzesre gondoltam.Vagy valami letölthető változat nincs?
  • BADE
    #14
    Ma este Poker Million döntő a Sport1-en!
    Ki ne hagyjátok!
  • BADE
    #13
    Topic Up!
  • CSOCSO
    #12
    lassan megy a topik... irjatok...
  • LittleL
    #11
    apropó a Luxoron mennyi a nyerési esély ?
    tudja valaki ?

    Mert ugye a többi lottójátékot egyszerűen ki lehet számolni, általános iskolában tanítják.
  • The Garrett
    #10
    Hehe ez volt a telefonomon is csak kicsit jobban nezett ki ;)
  • The Garrett
    #9
    CSak addig vagy a "gépre utalva" amig az elso nyeremenyt beadja. Onnantol 1 "profi" annyit szed ki a gépből amennyit nemakar. (duplázás stb)
    Van 1 ritumsa, amit ha megtanulsz rengeteget lehet nyerni. Sokan is csinálják hogy bemennek 1 marek aproval a kocsmaba es kijönnek parezer forinttal, aztan be a következőbe...
  • EOX
    #8
  • blackgamer
    #7
    bár vannak ilyen játékok

    én azzal is megelégszek
  • blackgamer
    #6
    az biztos, hogy én csak félkaru rablóznék egész nap

  • szando
    #5
    eppen most jottem haza vegasbol :D

    mondjuk en meg nam jatszhatok, de azert elnezelodtem...
    texas hold 'em et szivesen jatszanek, de gepezni sztem eleg unalmas es teljesen ra vagy utalva a gepre
  • Punker
    #4
    Vegas-ban szigorúan Black Jack 3 kézzel
  • Dzsini
    #3
    van korombeli haver aki aktív játékos itt budapesten, ő azt mondja, hogy az az alapelv, hogy csak 1 bizonyos pénzmennyiséggel megy be, és azt hajlandó eljátszani. nyeréssel meg csak akkor jön el, ha az legalább a következő pár alkalomra elég, és nagyon szigorúan tartja magát a szabályaihoz.

    amíg nem beteges (mert akkor gyógyítani kell), addig teljesen normális dolog a szerencsejáték, egy ismert, felmért kockázat vállalása egy remélt nagy nyereményért. lásd lottó meg egyebek, ez ugyanaz - józanul kell csinálni, és akkor kiváló elfoglaltság
  • Dzsini
    #2
    tesómék amikor edzőtáborban voltak Vegasban ( de télleg :D ) - akkor csak és kizárólag a Keno-gépeket nyúzták - 1 nap alatt visszakeresték az akkori utiköltséget, és a következő útra valót...
  • CSOCSO
    #1
    kerdes a kovetkezo lenne.. mivel jatszanatok las vegasban azt remelve hogy valamennyit nyerjetek?
    sarki kocsmakban mit jatszotok???
    poker? vagy felkaru jack?
    1 haverom most ment las vegasba jatszani..szerintetek normalis?