Anime stílusú 2D-s verekedős game
  • Massato
    #588
    Aham, nemrossz, futuriszikus design :D. Ha ki tudod vele hozni amit akarsz akkor jó. Én leginkább profin akarok gamelni, másképp nem érdekel a dolog. Vagy elő tudok mindent hozni feltétel nélkül, amikor akarom, vagy felejtős. Azért nem is erőltetek egyelőre mást, meg kis pár hites kombókat, meg védelmi stratégiákat, mert semmi értelme, amíg nem tudok egykét izom kombót előhozni mindig veszíteni fogok erős playerek ellen. Védekezni ebben a játékban iszonyú nehéz. Pro gamerek se tudnak jól, az nyer aki nyomul, és nyomul. És csak helyzetkihasználás végett véd egykettőt, amikor nagyon muszáj, ha befogja az ellen, onnantól már csak kis idő kérdése mikor kap be egy erős kombót. Az nyer aki 2-3 hosszú kombót be tud vinni, vagy kis köpködős taktikával abszolút le tudja védeni az ellenfelét, mint pl Axl, Venom, stb, vagy akár Testament a csapdáival, ha nagyon nagyon ügyes...

    Jah az ötleted nem rossz, bár ennyi emberrel nem tudom mennyire van értelme. Bár pontosan nem tudom mire gondoltál, fps társaságokban nem vagyok jelen. Max msnt használok, se sűrűn:).

    Ez a just me a ggnet nicked, vagy csak köszönés...?

    Hajrá!