Anime stílusú 2D-s verekedős game
  • Massato
    #585
    Üdv!

    Szerintem is kezdheted itt az olvasgatást, az elején sok jó kis link is van.

    Legtöbbet meccsvideókból lehet szerintem tanulni, úgyhogy youtube stb sokat fog segíteni, de ne zavarjon ha esetleg más verzióból találsz meccseket, sokban egyezik a 3 gg verzió. Érdemes a BURST csíkokat nézned, onnan kiderül, hogy melyik verziójú GG-ből van a videó. Ugrálós zöld Burst csík -ggxx alapgame, a kék világító burst -reload, zöld kézzelírott burst -slash. S reload és a slash között nem volt sok újítás, úgyhogy ha nem is 100%nak, de jó alapnak vehetőek.

    A másik, meg hogy spectator módban nézelődsz, már ha sikerül...

    Nekem mikim nincs de ha akarod segítek szívesen, akár itt is. Hamarosan nekem is eljön az újabb gg etapom, és visszatérek :D. Illene már kiművelnem Testát, és most ez fog jönni, hamár egyszer szerváltam értelmes sticket a játékhoz =).
    Én inkább csak egyegy karit ismerek jól/jobban, nem nagyon sokkarizok, úgyh a többiek nagyobb segítséget nyújthatnak. Vagy ha az angollal nincs problémád, akkor a dustloopos fórum... szerintem még mindig aktív a reaload téma ott is :).

    Vagy meg lehet beszélni tranining online meccseket is. Bár az én rangommal... nem sokat tanulnál:).

    Keményen!