Anime stílusú 2D-s verekedős game
  • Massato
    #547
    A BBCS játéktermi verzióját egy spéci win xp oprendszer futtatja, ha minden igaz. Ezt kihasználták az okosok, és ebből alkottak egy PC-n is futtatható verziót... ez terjeng a neten, és ezzel tudunk mi is mókázni.

    Úgyhogy ez nem PS emulátorral fut. Egyébként az Accent Core emlulásásáról is nagyon vegyes beszámolókat olvastam, ha jól beállítod az emulátort, akkor nagyon frankón fut (ld. PCSX2 fórum) (persze nem árt egy rendes gép is alá, 3ghz+, két magos+ proci...), de pl mapoktól is picit függ a dolog... mindenesetre sokan írták h teljesen tökéletesen majdnem 60fpsel futott náluk a cucc, és még csak nem is atom procin.
    Új masinám van egy ideje, és nemrég én is beterveztem a slash és ac beszerzését emulálás céljából:). Ha jutok valami jóra, majd megírom.

    Visszatérve... Letöltő oldalakon fel szokták tüntetni játék esetén, hogy mire írt játékról van szó (PS, XBOX, PC), gyakran a megnevezésben is beleírják... kb 1,5Gb méretű a CS egész megpöckölt verziója.

    De ha kell írj pm-et vmelyikünkre, sztem kapsz valami linket merre érdms keresni :).

    Csövi!