635
Anime stílusú 2D-s verekedős game
  • armageddon666
    #555
    és neked hova rakja őket?
    mert a vicc, hogy nekem D-re, mikor játék E-n van :D
  • RenegadeHUN
    #554
    bblog20100522220941

    Szerintem ezek olyan mentés file-ok lehetnek, mert amikor kitöröltem őket eltüntek az eredményeim.
  • armageddon666
    #553
    Remélem a PCs verzió kapható lesz Magyarországon, vagy Steamen, vagy valami... Megvenném, jelezve, hogy "Hajrá Arc System, jók vagytok, még ilyet, többet PCre!" :D Ha elegen vannak így vele, talán kapunk Guilty Gear 2-t is :D
  • armageddon666
    #552
    bblog20100522220941

    ilyen fájlok jelennek meg a vinyón, csak más számokkal, mi lehet ez? (mintha a játékkal egy időben történne)
  • armageddon666
    #551
    El is olvastam, ki is próbáltam a játékot.
    Csodás :D a HD 2D >.< imádom, meg az effektek...
    Jelenleg nem éppen userfriendly mondjuk. olyan játéktermi :P

    Guilty Gearhez képest kicsit furcsállom az irányítást, mintha kicsit "szaggatottabb" lenne. Nem olyan folyamatos a harc, mint GG volt. De lehet, hogy csak én találom így. Majd utánanézek ezeknek az ABCD támadógomboknak (meg még van valami button 5 button 6-is a beállításnál, startra tauntol) és úgy talán jobban megy majd :)
  • Massato
    #550
    Küldtem üzenetet Arma, de ahogy nézem már olvastad is :). Remélem érthető amit vakertam.
    Hajráhajrá!
  • SolBadguy
    #549
    Heyyyyyyuuuu




    Rock'n Roll!




    \m/


    Sol ownage xD!

    o.0
  • armageddon666
    #548
    Ha kérhetem, akkor minden részletre kiterjedő leírást is mellékelj majd a beállításokhoz, illetve, hogy miből milyen verzió szükséges, köszi! :)
  • Massato
    #547
    A BBCS játéktermi verzióját egy spéci win xp oprendszer futtatja, ha minden igaz. Ezt kihasználták az okosok, és ebből alkottak egy PC-n is futtatható verziót... ez terjeng a neten, és ezzel tudunk mi is mókázni.

    Úgyhogy ez nem PS emulátorral fut. Egyébként az Accent Core emlulásásáról is nagyon vegyes beszámolókat olvastam, ha jól beállítod az emulátort, akkor nagyon frankón fut (ld. PCSX2 fórum) (persze nem árt egy rendes gép is alá, 3ghz+, két magos+ proci...), de pl mapoktól is picit függ a dolog... mindenesetre sokan írták h teljesen tökéletesen majdnem 60fpsel futott náluk a cucc, és még csak nem is atom procin.
    Új masinám van egy ideje, és nemrég én is beterveztem a slash és ac beszerzését emulálás céljából:). Ha jutok valami jóra, majd megírom.

    Visszatérve... Letöltő oldalakon fel szokták tüntetni játék esetén, hogy mire írt játékról van szó (PS, XBOX, PC), gyakran a megnevezésben is beleírják... kb 1,5Gb méretű a CS egész megpöckölt verziója.

    De ha kell írj pm-et vmelyikünkre, sztem kapsz valami linket merre érdms keresni :).

    Csövi!
  • RenegadeHUN
    #546
    Nem kell hozzá semmilyen emulátor.
  • armageddon666
    #545
    Felvilágosítanátok, hogy hogyan lehet PCn játszani? :S Valami emulátorral? És melyik verziónak az emulátorával? És mennyire játszható? :D Mert Guilty Gear Accent Coreról azt hallottam hogy PS2 emuval néha laggol...
  • RenegadeHUN
    #544
    Számomra Noel az aki leginkább visszaadja a Guilty gear-es favoritom(Anji) hangulatát.
    Anji már az elején szimpatikus volt nekem, leginkább a mozdulatai, technikái és a billentyűzettel való kezelhetősége tetszett. Noellel is valahogy így barátkoztam meg. Ahogy a stukkereivel mozog, olyan mint Anji a legyezőivel.
    Litchi meg nagyon dögös!
  • Massato
    #543
    Igen, úton van felém is az a bizonyos dvd egy ideje:D.

    Karik terén én még csak kinézetre tudok szipmatikusat mondani, elsőre Taokaka és Litchi aki tetszik:)... sajna nekem gg-hez képest, háátt szal nekem kevésbé bejövősek ezek a karik (nameg kevesebb is van ugyebár), és sztem sokkal kevésbé (japánosan) extravagánsak a bb-s karik. A Testament feelinget nem tudom melyikkel tudom majd pótolni :).

    Én úgy olvastam valahol, hogy lesz netes rész benne, de azért ne vedd 100%-ra. Azért bízom benne én is:).

    Úgy látom rákattantál nagyon :)). Jó gamét!:)
  • RenegadeHUN
    #542
    Akkor ezekszerint a Blazblue pc-s változatával is lehet majd online játszani? Az király lenne.
    Találtam külföldi torrentoldalon a Calamity Trigger-hez való bónusz DVD-t. Azt hiszem ez jön majd pc-re is. Ezen olyan tutorial videók vannak. Az egész valamivel több mint 7 Gb, de azért leszedem. A youtube-on is fent van.
    Még nem próbáltam ki az összes karaktert, de így első benyomásra nekem Noel és Litchi lett a kedvenc.
  • Massato
    #541
    Nah nekem olyan file-m nem volt, akkor ezekszerint mégiscsak más verziókról lehet szó, nembaj lényeg h összejött.

    Köszi a linket, régebben néztem már, h bővebben foglalkoznak itt a dologgal, és persze a karikkal részletesen... de lassan ideje is lesz olvasgatni:)... bár nekem inkább még guilty az első számú.

    Jah, thx, hááát... sajna épp ellenkezőleg, elég szégyen szinten toltam Testával, de ez változni fog mint említettem:).

    Most én sem igen leszek fent gg-n, meg nincs is időm edzeni, szal értelme nem sok lenne, de sztem küzdünk még mi odafent, vaggggy, ha mást nem a blazblue netes lehetőségével, remélem ki tudjuk majd mi földi halandók is használni a dolgot:).

    Let's rock?? "ACTION!" :P

    Hajrá!
  • RenegadeHUN
    #540
    http://www.dustloop.com/forums/showthread.php?t=7828
    Itt van egy-két érdekesség.
  • RenegadeHUN
    #539
    Na leszedtem újra. Ez a ".bat" file írás kínai volt nekem úgyhogy csak rámentem a configra, beütögettem a billentyűket, aztán simán elindítottam a "Blazblue1.dat"-ot és hoppá sikerült! Csak nincs semmi menüje, egyből arcade mode. Movelist-ot én sem találtam, úgyhogy csak nyomtam neki.Ragnával és Litchivel végig is vittem.
    Eszméletlen jó játék. Baromi látványosak a technikák, szép a háttér, stb.
    Gyakorolni csak 2 játékos módban tudtam. Ezzel most majd el leszek egy darabig megint.
  • RenegadeHUN
    #538
    Kösz az infót. Majd megpróbálkozom vele mégegyszer.
    Én is élveztem a meccseket. Jól nyomod Testament-tel, először kicsit meg is lepődtem. Most nem leszek fenn egy darabig gg-en, mert kell egy kis szünet, de semmi se tart örökké.
    Majd ha valahol elakadok jelentkezem.
    Addig is "Let's Rock"!
  • Massato
    #537
    Jah, természetesen a game főkönyvtárjába csináld a .bat fileket.
    Sok sikert!
  • Massato
    #536
    Nyooh. Kipróbáltam én is.
    Gondolom ugyanaz a verzió,... szóval én így hoztam össze: lesz 3db ".exe" fájl, typex_config.exe, typex_loader.exe, és a game.exe a főmappában. Írj hozzá két ".bat" kiterjesztésű fájlt, melyekben a következők szerepelnek:

    1.bat tartalma:
    typex_config game.exe

    2.bat tartalma:
    typex_loader game.exe

    Először jön a configos bat. Elindítod, és beállítod az irányítást. Itt az első 3kérdésre "n"-et válaszolj, a 4.-et meg enterezd le. (Ez lehet hogy a sima config exével is megy, de sok oldalon azt írták, hogy kell ehhez is a ".bat" file, hát biztos ami biztos alapon én így csináltam.) Utána jönnek az itányító gombok, sorrendben a fel, le balra, jobbra, punch, kick slash, hardslash (és taunt?) (avagy a,b,c,d? mert most valami újabb jelölést kapott...) szóval az ütés gombok jönnek ez a lényeg :))), utána pedig nagyon fontos "coin", és start gombok, majd a 2. player ugyanilyen gombjai, és végül a kilépés (én spec esc-re raktam:D), és konfig gombok (kvázi beállítás menu, ahonnan én csak kilépéssel tudtam szabadulni egyelőre -.-'')...

    Utána elindítod a loader-es bat fájlt (loader nélkül egyből I/O errort ír). Utána coin gombbal léphetsz be, és a start gombbal indíthatsz arkádot. Ja ott van még egy ütés gomb kiosztás választás is, ennek nagy jelentésége nincs, úgyis beállítottad melyik gomb mi legyen.

    Aztán lecc' fight. Jah, a gép erősségét, a konfig menüben lehet állítani, és a nyelvet is itt lehet angolra váltani.
    Nah, kb ennyire jöttem rá röpke negyed óra alatt, remélem segítettem ha nem sikerült még azóta összehoznod.

    Pár move, és kombó található pl itt:
    http://iplaywinner.com/blazblue-character-strategy
    de youtuben szokás szerint van rakat combo videó is,... én egyelőre a move-okon sem tudtam rendesen kiigazodni Litchinél, szal egyelőre nem vetettem bele magam. Nemtudom a gamen belül van-e olyan move list mint ggben volt, egyelőre szintén nem leltem meg. Jobb lesz azért ha direktbe pcre is kihozzák, ez az arcadeból átvett game kicsit hiányos így pcre, de absz játszható.

    Jöhetnek a negatív commentek,... hajrá!

    Jah, egybk, köszi a meccseket ggben, naigen fellestem újra, amikor blazblueről ilyen híreket leltem. Hát mit mondjak, normál moveokkal is erősen küszködtem sajna, ezen az új billen meg még szenvedősebb lett a game mint a régin:F. Elverettem magam párszor, aztán azóta trainingeltem Testamenttel egy pár órácskát, meg még tervben van, hogy abszolút levedlem a smasher stílust, úgyhogy legközelebb ha találkozunk, lehet h értelmesebb meccseket tudok majd nyújtani :P, már megy egykét nagyon dinom kombo, és move.
    Ja mégvalami, gondolom azért randomoltál, hogy megkönnyítsd a dolgom, thx érte ha így van, viszont nálam az ellenkezőjét éred el vele, ugyanis sajna van egykét kari akinek egyáltalán nem ismerem a movejainak a tulajdonságait, konkrétan h hogy védhető, mikor szívok bele, stb stb, csak azokét akiket toltam, vagy akik ellen folyton küzdöttem trainingben (ami összvissz 3-4 kari). Szóval inkább gyere főkariddal, (vagy legalább csak kevésszer váltogasd pls), még ha porrá zúzol is, mert ott legalább van esélyem felvenni a ritmust az adott kari ellen, és megtanulni amit csak verés árán lehet:). De ezek a dolgok lehet h feltűntek neked is.

    Nah jó verekedést, ha ggzel még akkor valsz találkozunk fent, csövi!
  • RenegadeHUN
    #535
    Hogyan lehet játszani számítógépen a Continuum Shift-tel. Én letöltöttem de az intró után semmi reagálás. Csak angol útmutató féléket találtam de sajna nem vágom annyira a nyelvet.
  • armageddon666
    #534
    calamity trigger sem jelent volna meg sztem...
  • freelander
    #533
    a hivatalos PC verzió az még az előző verzió lesz (Calamity Trigger)

    már egy jó ideje lehet játszani az új verzió hackelt változatával (Continuum Shift), én is játszottam a haverommal egy csomót. Ez elvileg meg se fog jelenni PCre
  • armageddon666
    #532
    május 27t hallottam :) várom :)mondjuk abszolút amatőr/társasági szinten játszom ezzel is :D
  • Massato
    #531
    Beza' :)... kicsit ellentmondásos infókat olvastam, májusban tuti hogy lesz európai PC-s verzió, de én már találkoztam egy két helyen vele. Majd megkukkantom a hétévégén miről is van szó... Yaay! :D
  • armageddon666
    #530
    MICSODA????
  • Massato
    #529
    BlazBlue PC-re
  • RenegadeHUN
    #528
    Kösz szépen én is nagyon élveztem őket, remélem nyomunk még hasonlókat.
  • freelander
    #527
    renegade elég jó meccsek voltak de hihetetlen rosszul használod a burst-ot

    elkezdődik a meccs, eltalállak egy 2K-val és te rögtön elnyomod a burstödet, de persze amikor sarokban csinálok egy 50 %os kombót akkor már sosincs. egy csomószor emiatt vesztettél
  • armageddon666
    #526
    nem hiszem el hogy lehetek ilyen szar... hülye Sol hülye storymódja, gecire nem megyez a path3... már 1 hónapja szopok vele és semmi... egyszerűen nem tudok minden karakter 24 másodperc alatt megölni... ráadásul próbálgatni sem lehet, mert ha Continuet nyomok akkor már mind1, szal mindig kezdhetem előröl...
  • Zolsx
    #525
    freelander: http://web.kabelnet.hu/zols/rep.rar ez egy sol vs ky
  • RenegadeHUN
    #524
    Ne aggódj, múltkor nem azért léptem ki mert untam a játékot veled, sőt örültem neki, csak volt még más dolgom is 9 után (fürdés, vacsi,stb.).
    Mindig örülök ha valaki "ismerős" hív ki, mert én sajna nem tudok.
  • freelander
    #523
    lövedéket kell visszapöckölni vele..
  • JuronValor
    #522
    Tudja valaki hogy kell Potemkinnek azt a "levegőbe pöckölős" speckóját úgy elnyomni, hogy egy ilyen láng izé megy előre???
    Kétszer sikerült már véletlenül!

    Meg a levegőből lepottyanást (levegőben D) is szokták tűz effekt kíséretében csinálni.

  • JuronValor
    #521
    Hi! Nnnna feltelepítettem vissza a játékot. A kontrollerem továbbra sem kielégítő, és több mint 3 hónap "nem játszás" is erősen érződött + látszódott...
    Bocs Renegade hogy egyszer úgy rád száltam, hogy ki kellet lépned hogy leszáljak rólad. Csak láttam ott vagy, na gyerünk (friss telepítés után, gyakorlás nélkül...)
    A legutóbbi meccs azért tök jó volt nem? (Eddy-RoboKy)
    Eddy eddig is tetszett valamiért nekem, de most már vele gyakorlok egy kicsit, mert jópofa trükkjei vannak. És nem kell vele tudni nagyon kombózni, mert Potemkin után tán ő sebez a legjobban... szó szerint "szörnyen sebez" . Nagyon jól bírja az ütéseket is.
    Plusz egyszerűen szuper érzés visszaküldeni a lövéseket az arcukba (főleg Ky overdrive -ot)
  • freelander
    #520
    #reload Sol-ra teljes guide van dustloop.com-on
    a Sol fórumban nézd meg.

    Zols, nem tudok ennyi replayt megnézni. Adsz egy repet, azt ki tudom elemezni, de ennyit nem fogok megnézni.
    Tanuld meg Ky-jal a 6K loop-ot.
  • SolBadguy
    #519
    AWE ujra!
    xD

    Solnak irhattok par tippet,2 honapot abba hagytam most ismet megint elkezdtem :>,s megint levagyok maradva :S!!!


    Help
  • Zolsx
    #518
    bocs, ahol a kombóknál D-t írtam, az K (kick) akart lenni...

    Feltettem 450 replayt én is, akit érdekel nézze meg, szívesen fogadok véleményt is.

    http://web.kabelnet.hu/zols/replay.rar
  • RenegadeHUN
    #517
    Freelander 512# hozzászólás első bekezdés.
  • JuronValor
    #516
    ÉS azt tudjátok hogy lehet Ky-al a "nagyobbik sima" lövését (nem a tensionos) még épp a levegőben / már a levegőben elnyomni???
    Véletlenül sikerült ilyen, azt hittem rosszul látok!
    De aztán máskor is előfordult 1x, és biztos hogy nem káprázott a szemem!
    Megnézem meg van-e a replay, mert úgy emlékszem azt "félretettem" (hátha meg van az egyfolytában eldobós Potemkin replay is).
    Bizonyos kombóból lehet csinálni.