Anime stílusú 2D-s verekedős game
  • RenegadeHUN
    #490
    Üdvözletem!

    Nemrég bukkantam erre a kis fórumra és nagyon örülök neki. Ahogy átolvasgattam láttam hogy sok érdekes dologról esett már szó. Sajnálom hogy csak most csatlakoztam be.
    Én is nagyon szeretem ezt a játékot. Kb. másfél éve ismerem és több mint fél éve nyomom online. Amióta rájöttem hogy lehet vele interneten is játszani csak így játszok vele. Néhány elöttem szólóval is játszottam már akik talán emlékeznek rám (pl.freelander, JuronValor). Talán mondhatom hogy egy közepes szintű játékos vagyok. Közel 5000 count után is általában C a Rank-om. Egyszer kétszer sikerült B-ig is eljutnom, viszont onnan csak lefelé vitt az utam. Egy átlagos billentyűzeten játszok úgyhogy nem sokat tudok trükközni (sokszor összetörném legszívesebben). Nekem Anji a favoritom (C-rank), de mostanában sokszor játszok Random. Egyrészt változatosabb nem olyan unalmas és legalább jobban megismerem a többi karaktert. Szerencsére sokan vannak ezzel így mások is. Szeretem elmenti és később vissznézni a jó, pörgős és látványos meccseket, főleg ha a végén én nyerek.Viszonylag sokat vagyok fönn (ált. napi 2-3 óra), de nem igen szoktam honfitársakkal találkozni. Akiket tudok és eddig játszottam is velük: VooDoo(HUN), JuronValor, Freelander, Zols. Massato-val is találkoztam régebben egy kis ideig de mivel ő se meg én se tudok kihívni senkit..Oops.
    Hát egyenlőre ennyi. Örülök hogy végre van kikkel beszélni erről a megunhatatlan, király game-ről.