Anime stílusú 2D-s verekedős game
  • Massato
    #413
    Ajaj.. utálok vitázni xS

    Hátö... gyors... ha mondod bettos, de én úgy emlékszem elég lassan jönnek ki az ütései... már a szellem nagysága miatt főleg ^^

    Framekről csak annyit, h a kontrákat szépen előre lehet számítani, ugyanúgy mint ahogyan a recoverers throw-okat sem lehetne másképp megcsinni... ígymegyez, csak ha ottvagy h használod tudhatod h addig míg őneki van esélye kis kontrára, (ha jól időzítesz) nem kell félj az ellentámadás esélyétől... persze most erre a válaszod majd azlesz h azta 2 framet aki kitudja számítani... hajrá massato... de ez más, és egybk van egykét frc ami 2framenyi kb összvissz.. és azt is megcsinálják..

    Sztem ez a random dolog is csak fűszer... ugyanolyan, minthogy ki hogy védekezik és hogy kontrázik, mindenki más... volt olyan videó, ahol két player annyira tudták ki mire mit reagál (kb gondolom mindennap egymást killing), hogy olyan kombókat használtak meg megkeverő hülyeségeket, h poén volt nézni mit ökörködnek, és absz nem amit várna néha az ember... az most h vigyázni kell épp melyik jön és gyors reagálni... az nem lehet gond sztem egy közepes Zappa palyernek sem..

    Egybk, nemvok jo gg gamer, szal ezeket amiket írok csak azért mondom, mert így láttam, és egykét dolgot még tapasztaltam is mellé.. 100% bizti jobban tudod mit büntetnek meg online és mit nem, player ellen csak akkor játszottam utoljára amikor még egy OD-jért majdnem tapsolt a két haver aki ittvolt XSS... nekem egy normal slayer kombo sem ment még régen sem, se Sol dustloop se semmi... úh amiket írok azt nyugiban szétszedheted cafatokra, de attól még ezeket így láttam nagyon sokszor.. amiben meg nemvok tutibizti, azt úgy írom le h "lehet, nem biztos".. ép azért h ne tévesszem meg aki kezdi most... mint az előbb a 236+p esetében is ^^'
    És sok dvd-nyi match videót megnéztemmár, mert csupán látni h pörögnek meg minden, jóhangulatba hoz és ennyi.. szal egykét dolgot h mi jön be és mi nem azért láttam, ésh ne nézzen meg mindenki ezért 6dvd meccset azé vakerom ide be a láttottakat is :P

    Amúgy látom sokmindenben nem vunk egy véleményen, majdhogynem dobáljuk egymásra a hülyeségeket minden válasszal h ez nem ííígy van áám!!! xD , nade segáz...

    Csákó!