Anime stílusú 2D-s verekedős game
  • Massato
    #411
    Öhm... jah 2 óra fele írtam.. xS.. 521+P.. ilyen nincs is, max 632+p, de akkor lehet hogy ez a 236+p ahogy írtad.. ejh xS
    Amúgy nem teljesen értek egyet, a golyók jók.. és Rau is jó, és a 236+P is nagyon jó, nem egyszer láttam már ezzel szívatni az ellent, sőt sztem invincibi frame-k is tartoznak hozzá (najó nem keresek most megint leírásokat xD), és úgy azért nem olyan rossz az...

    Rau amugy azért szar, és azért nem annak a kihozására mennek feltétlenül, mert amikor Rau van, akkor a legsebezhetőbb Zappa... azaz nem Zappa hanem a player.. u.i. szépen arra mennek hogy a 10 sec amíg Rau van addig kiölik vele az ellent.. és pörögnek, védelem meg nulla... nehéz megállni, és Rau habár mocsok erős, de lassú... nem egy meccsen láttam hogy szépen tolja a srác Zappával, iszonyúan befogja az ellent stb.. és mikor Rau előjön annyira szétesik védelem meg minden, hogy onnan kapja szép sorban a kontrákat.. aki meg ilyenkor szépen elkezd védekezni gyors kari ellen, az nem megy semmire azzal hogy ott a feje fölött a megváltás, mert nemtud vele mit kezdeni... sztem egy gyors kari ellen Rau módban nyali van, dehát ha minden igaz Rautól is meg lehet szabadulni a normal OD-vel nem? Na azért nem egy hátrány ha előjön ^^'.. a Rau OD még normal védésben is sebez azért, nem is beszélve arról, hogy a guard szintet szééépen viszi felfele:)

    Amúgy kutyát látod mindenhol a legütősebb kombókban, főleg gondolom a harapósdira gondolsz, meg az ugrós visszalökős move-jaira a kutyusnak, mert azokkal szép sakkban lehet tartani az ellenfelet, és nemegyszer láttam megintcsak olyan meccseket, ahol elején befogja a sarokba.. és SLASH...
    Amugy én speciel a kardot nagyon csípem, és azért nem dicsérem a kuytát agybafőbe, a fellökős moveját főleg (közeli támadások ha sikeresek rögtön befér és folytatódhat valami szép mikor röptében esik a másik kari), szép kombókat lehetne vele varázsolni sztem...
    Amugy akinek Rau fexik, és gyakorolni akarja, egy tipp hogy gold Zappa folyamatosan ebben a Rau módban van, szal ott lehet a moveokat lazán gyakorolni, mit tud hogy védhető stb stb, anélkül h folyton golyókkal kellene sz@rakodni normal modeban :D

    Najó ennyit Zappához.. egybk nem egy erősnek tartott kari, mert nehéz, de sztem írtó poén, Bridgettel egyetemben :P Mind2 tervben van szépen lassan, idővel...

    /Sol, Ky amúgy azok a karik akiket tán a legjoban nem szeressem a karik közül xF/

    Csövi!