Anime stílusú 2D-s verekedős game
  • armageddon666
    #364
    Kliff? :D nekem még nincs olyanom ... meg Justice sem ... hiába szenvedek a storyval, 2 ponton mindenképp elakadtam... Egyik Testament, ott Axl-t lekéne verni 30 sec alatt + No Continue... de bazz hogyan? :S csak ha elmakkolom Instant Killel akkor menne :( de mivel elvileg NC is kikötés ezért mindig kezdhetem előről ha elkúrtam :\

    Másik meg Sol Path 3 -.- nemtom ki találta ki ezt a -120 sec +No Continuet 5 ellenre :\ (Axl Jam Millia Anji és Johnny) átlag 24 másodpercem van a nyerésre mikor a 30seccel is szoktam szívni x.x

    Guilty Gear Onlinehoz linket plz :D am valami olyasmit hallottam hogy csak japán verzióval megy az Online Patch azom meg nincs :S

    ---

    Olvasgattam www.guiltygear.ru-n a storyt... (plot faq) hááát durva :D valahogy olyan érzésem van hogy kihagytam valamit :( szal rengeteg játék és ebből talán 2 van PCre... abból az egyikben asszem nincs is storymód xD

    de örülnék ha csinálnának egy animét ebből... Timeline alapján vagy valami ^^ OVA minimum :D de sztem egy 50 részest is kitenne úgy hogy nem húzzák el a harcokat x)

    Én Milliát, Kyt meg Dizzyt szeretem. Illetve Eddievel mikor játszogattam az sem volt rossz... meg jó lenne ráhajtani Solra... most hogy 20 sec alatt próbáltam leverni az elleneket vele volt hogy alkottam szépeket XD sztem ott kúrom el hogy a 20as timelimit végéhez közeledve ideges leszek és éelkezdek InstantKillre hajtani amit elkúrok aztán újrakezdem és akkor már eleve IK és innentől kész x.x

    ---

    PSPre elvileg van... nem is 1 ^^

    Én is a 2D-s ilyen verekedős gémeket szeretem :D csak PCre sajna... nemigen van... mondjuk animeconon SoulCalibur4-t kipróbáltam és az tetszett ^^ (meg a 3-t emuval lehet megpróbálom futtatni PCn :D) de az valahogy ... egyszerűbbnek tűnt... lehet hogy azért mert full nem ismertem a vezérlést és sima ütésvágásnál többet nem tudtam xD