Anime stílusú 2D-s verekedős game
  • Massato
    #356
    Hoohohooogynelenne ^^
    De sztem lejjebb megadtam a linket online pöcshöz:D

    Jah egy halott adat-oldalt fordítottam picit be ide, mert már nem elérhető sajna, sok értelme nem volt ^^ de ha olvastad legalább neked hasznodra lehetett picit, persze ez mind ggxx#reloadhoz...

    Nekem a kedvenc karik (összes az de kivételes) Testa, I-no, Johnny, Slayer, Baiken, Robo, Anji.. ááh najó asszem mind kivételes XDD.. de most aszem I-no meg Johnny, billentyűn két jó nehéz kari sztem:D De I-noval énis betok pörögni mint atom :D Millia is kajak jó... csak az emberfia azon veszi észre magát mindig ugyanazt csinálja vele ha nyerni akar és nehéz az ellenfél... de jókat lehet vele pörögni forogni, meg van kb kivédhetetlen kombója (kilehet de mind1 a gép nemfogja sűrűn :D és playerek se nagyon, csak ha jól tippel:D) meg stb:D

    Hmmm I-nónak a simáit is könnyű védeni, nagyon sokat ismétel a lámija, csak türelemmel el kell veretnie magát az embernek egyszer kétszer és figyelni, hogy mit mikor és hogy viszi be, aztán olyan szinten lehet számítani rá h mit fog csinálni h meg fogsz lepődni, és kontrázni meg rájuk már picsakönnyű... a legtöbb fullvédés+kontra lehet sebezni, csak nem szabad elveszteni a türelmet, és persze a dobásokra meg övön alul figyelni ^^

    Amúgy azért sok mert az egyik legösszetettebb verekedős ami van most kinn, és jó nehéz a mechanikája:D... dehát nekem épp ezért is tetszik, na meg persze a karik ^^
    Bár a mai verekedőseket nem nagyon ismerem, melty blood ami ismi, sajna pcre szar konfigoni:S, rumble fishről hallottam még h izom... de ezeket a sf3 meg tekken gameket nem ismerem, mert nem tetszenek kinézetre XF

    Majd tóljuk egyszer online:P ha meglesz a dvd-m ^^

    Csövi ^^