Anime stílusú 2D-s verekedős game
  • Massato
    #321
    O.K.!

    Faxom vizsgáimnak vége, még a héten meg tán jöv hét elején cumi aztán megpróbálom énis ezt az online cucct...

    Mixup van sztem több is a mi kis robotunknál amúgy, földi kombóba egyszerűen berakod a lovacskát valamelyik low hit ütés helyére és máris van egy mix up kombókettősöd (a lovi az overhead) (persze csak akkor lődd el, ha már 50%<tension, nehogy túlságosan is lassan jöjjön ki a kicsike) a landolósodhoz: 2K-lovacska-HS ... például
    A másik jó overhead a dust, ami kb. a leggyorsabb dust a játékban, ami bár ígyis lassú, de ha bejön... Robo Ky brutkós a levegőben szal megéri :D

    Amúgy a levegőbeni letámadáshoz amit írtál én gyakran használtam reflexből még a 623+HS felugrós támadást is (van kis invincibility frame az elején) persze ha védi, nemárthat egy RC a meneküléshez néha, mert recovery viszont hossssszú eléggé :P

    Azt megtudnád amugy nézni hogy a kis kontrollerrel a move-okat belehet-e egyáltalán ütni? (dizzy durvulós OD-it stb.) mert olvastam róla egy leírást ami igen vegyesen mutatta be a dologot (->egyik gaménél jó másiknál xar), meg a mozgásoknál normálisan adhatók be az irányok (super jump stb-nál)?
    Előre is köszi, ha igen...

    Csaó.