635
Anime stílusú 2D-s verekedős game
  • armageddon666
    #355
    "online patch" ???? mikor? hol? mivan? :D van olyan hozzá? :D kell!

    Robo-ky "zenéje" az tényleg... nos igen... mikor ellene vagyok akkor megpróbálom minnél előbb legyőzni hogy szabadoljak a zenétől xD Milliájé jön be amúgy legjobban ^^ meg úgy kariként is :D Ky meg Millia :D bár Eddievel is toltam kicsit és egész jókat lehet vele alkotni...

    Ino elleni taktikot még régebben mintha olvastam volna... igazából a szupertámadásaival nincs gondom azokat kivédem... csak a sok kicsivel megőrjít :S nagyon gyors...

    Olvastam az Intermediate leírásaidat is :D (Te írtad, ill fordítottad őket, ugye?) így végre rájöttem mire jó a BURST ^^ és milyen hasznos is XD de sok dolog zavaros volt, meg ilyen frameszámok... pff :D az már sok volt ^^ majd lehet hogy átnézem még őket :D
  • Massato
    #354
    Áh.. xar vagyok amúgy... bár billenytűn nem is várok csodákat... ex meg gold karikat szinte nem is használtam, csak mókáztam hogy beraktam egymás ellen a gold karikat melyik veri a többit... hát potemkin vitte a bagázst jó darabig... de azthiszem justice meg a regen karik voltak a legjobbak... simában lol de potemkin basz mindenkit messzeee ... már gép vs gép-ben mondom... nem is igen tudom ennek a módnak mi értelme amúgy:D
    Amugy exek ellen szopás mert nem ismered a movejaikat... szal menni kell ellenük trainingben hogy tudja az emberfia mire kell készülni... potemkin ex nem egyszer lepett meg... ^^
    De amugy leszartam... mindig az ellen írtottam aminek tetszett a zenéje... Faust ellen mentem legtöbbet ^^... Slayer... Venom... de most pl mien szar a zenéje robo-ky mapnak nem?:S
    Hejh visszâ kell szerezzem a gamet mihamarabb ^^... meg online patchet is lekéne már tesztelni h műxik-e:D
    Amúgy arcade-ra tippeket írtam a fórum elején valamikor évekkel ezelőtt:D Párszor elvertem azért I-no-t... ha volt kedv:)
    Survin azt hiszem ex-axl baszott meg, de akkor már annyira fájt a kezem meg minden hogy sz@rtam bele XD
    Missziók közt van pár nagyon alázós, és vannak olyanok, amiket hjuj... elsőre volt hogy azt mondtam ezt NEM lehet... és megcsináltam :D
    De pl ky-al gold sol ellen... időlimittel... na az ütős pl ^^
    Nah csövi! :D
  • armageddon666
    #353
    Arcade nekem csak gold karival megy :( egyszer talán ha sikerült normállal XD
    Survi 460? O.o 130 talán a rekordom :S
    Missziók meg XD van pár (85%) nagyon elborult ...
  • Massato
    #352
    Hááát szerintem missziókban is van bőven ilyen dal... bár csak tippelek... na azért van egykettő amiket hosszú órákig is lehet ám try-olgatni, az nem elég? ^^
    :D
    Nézz ^meccsvideókat mocskosjók :D
    Én amúgy ha mókázni akartam sose survi meg storyztam, hanem training: beraktam mániákusba, minden max, hp gain back on és haddszóljon:D Juj miket lehet úgy pörögni elsem hiszed:D
    Utána azt hittem jó vagyok.. elkezdtem survit... hát úgy betompultam a rendes exek közti gagyi nép elleni harcban h elképesztő, el is untam percek alatt a hülyéskedést meg akkor már nem is pörög az emberfia, kivertek mint a ... max tán 460 amit kitoltam, de csak az elején hülyültem ezzel is, arcade dettó :S
    Hajrá! ^^
  • armageddon666
    #351
    Hi, a sárgakijelölős dolgot már próbáltam.. gondoltam arra hogy mivel Type-EX a szám címének a vége ezért biztos EX mode kell... de úgy sem az volt amit akartam... shadowval sem meg golddal sem... Aztán arra jutottam (sok keresgélés után meg így tapasztalatból) hogy csak story mód alatt jönnek elő :S ami gond... mert mindegyik ilyen speckó zene egyszer van asszem... Szal Millia egyik útján van egy Eddie fight (Eddie fél élettel van :S szal nem is lehet kiélvezni rendesen a zenét xD), Ky egyik útján Sol (na ez már hosszabb ^^ vele jókat lehet harcolni :D) illetve Axl-nek egyik útján Axl... akkor is ilyen "type-ex" zene van :D

    Egyelőre még kezdőnek tartom magam és olyan szinten is játszom... játszottam... mert hosszabb zenék érdekében felnyomtam a nehézséget normalra ^^ és rájöttem hogy tényleg kezdő vagyok :S de azért sikerült mind a 3-t megcsinálni XD
  • Massato
    #350
    Csövi!

    Hmmm nincs fenn sajna a game most nekem, szal nemtudom kipróbálni, de egyszer régebben ezt írtam ide: (leírásból van, de gondolom olvastad te is)
    ~Az R2-vel (ha egy karakterre viszed a nyilat) akkor lenyomva sárga négyzet veszi akörül a kari képét és annak a karinak háttérzenéje lesz hallható... (lehet hogy nem R2, de próbáld ki is valamelyikkel bizti)
    (Zenékhez még annyit hogy "assasin"-ok egymás ellen külön zenével bírnak (SL,MI,ED,VE))~

    Namármost ugye ez a Versus dalokhoz valszeg akárhogy csűröd ez nem lesz elég... (próbát megér) de ha választani akarsz zenét akkor ha jól sejtem training módban nyomod, akkor viszont nézzz bele a menübe, mert ha jól emléxem volt egy olyan menürész a soundon belül, ahol lehetett váltogatni a dalocskákat, de hangokba belehallgatni tuti... már egy ideje énis ujra hentelni akarok a gamevel, de csak akkor fog menni ha visszakapom a DVD-m ^^...

    Am viszont ha semmiképp sem megy, akkor a legegyszerűbb hogy kilövöd a bgm-et ingame, és winampba betolod alá az ogg-fileket a game mappából ^^' (nekem volt 2verzió és a ggx2 zenéje sokkal jobb minőségben volt meg, és játszottam már így xD, sajna egyszerűen kicserélni nem lehet a dalokat a két verzióban, de van erre is tool, csakhát lustaság powa :D)

    Guiltyyyyyyyyyyyyy!! XSS

    Csaó! ^^
  • armageddon666
    #349
    Sziasztok, egy valszeg elég láma kérdésem lenne... A Type-EX háttérzenéket hogy lehet behozni? :S szal mikor Sol vs Ky-t tolok akkor ugye speckó zene van. De van egy Sol vs Ky Type-EX zene is, amit sehogy sem tudok behozni. Illetve Millia vs Eddie Type-Ex. Ha erre jár valaki és meg tudná mondani azt megköszönném ^^
  • Massato
    #348
    Igen... ismerős... xS ... ha kockulok akkor most nekem is más fut, már ha van tényleg időm rá... meg talán egyébként is háttérbe szorult picit a guilty fejlődése, már úgy "világ szinten":D... legalábbis semmi bajnokságról, meg semmiről nem hallottam idén és nemtudom hogy igazából guilty szinten mivan, és mi lesz még:S... mindenesetre én azóta is billentyűvel rajolok ha rajolok :DD... de tuti vissza fogok még folyton-folyvást térni guiltyhez, ez az egy fix... egyszerűen túl jó ahhoz hogy csak úgy hagyjam :D Persze maradok énis az énkis hülyülős szintemen, nem hiszem h valaha is belejönnék normálisan, na meg úgy sincs gyakran kivel xF... -.-
    Nah jó mókázást ismét:D Csaó!:)
  • Szabi DEMON
    #347
    Semmi gond:D Most sok más van amivel játszok. A guilty kicsit háttérba szorult... na jó nagyon. Nem nagyon jöttem bele sose. Nem volt ellenfelem akivel gyakorolhattam volna, a gép ellen meg unalmas lett.
  • Massato
    #346
    Bah sorry Szabi :S... jahm látom nem túl aktív a topic :S Noh mind1 jó mulatást közben mindenkinek :)
    Ciactok!
  • Massato
    #345
    1. Ez egy hülyeség xD... cegén guilty...

    2. Frissült a norematch.com az idei Accent Core battle-operával (is)... nyami:)

    Ciao
  • Seth
    #344
    Ezmiaszar? Dynasty Warriors GG szereplőkkel? Nemá
  • Elveon
    #343
    Guilty Gear 2 Overture!
  • Massato
    #342
    A cd-rom ot értem belőle egyedül XD... szal valami fájl bibi van, vagy a virt. meghajtóval van baj vagy a tartalommal magával...

    Sztem megér annyit... de tényleg nemtom mi lehet vele... nekem sosem köpte ki ezt... esetleg próbáld meg az "X2" verziót... az európai-barátabb :D

    Én arra gyanítok, hogy az adott verzió a xar, már ha ugyanazt szedted le 2x és volt mind2x rossz.

    Amugy szivesen ^^. Byez.
  • Frosty01
    #341
    nem baj. nem érdekel. nem ér meg ennyi fáradtságot. 2szer töltöttem le. minden lehetséges módon telepítettem. letöröltem érte 5 gigát.
    azért köszi a segítséget ^^
  • Frosty01
    #340


    tess itt a kép róla
  • Frosty01
    #339
    az van ha megnyomom a T betüs gombot, akkor telepít tovább. aztán a csík szépen végigér, és akkor onnantól kezdve folyton csak ezt az ablakot vágja be, ha a másik gombot választom akkor megszakítja a telepítést... :S
  • Massato
    #338
    Hja volt baj ... persze :)

    Nekem simán felrakja, de régebben volt egy kis gond... sztem lehet neked is az van, (vagy lehet hogy hibás a cucc), szal 600MB kb amit felrak, DE addig nem igen szeret felmászni a gépre míg nincs vagy 2giga szabad helyed a C partíción (én most 4 ginyó szabad hely mellett raktam fel) (ha másik partícióra akarod, akkor is meghülyül ha nincs elég hely a rendszer partíción :S ) de T gomb nem rémlik nekem, ha hibaüzenet szerű a kiírás (piros kör benne X jelkép) akkor lehet hogy tényleg a cucc a ludas... de amíg nem látom addig ezt sem tom megmondani... esetleg ha csinálsz egy screent és feltolod ide többet tok mondani, nade ez sem bizti :S

    Sok sikert... ha meg semmi nem segít próbáld meg haver gépén... vagy tényleg egy másik verzióval...

    Csaó!
  • Frosty01
    #337
    valaki segítsen...
    fel akarom rakni a GG XX reload-ot... erre a telepítésnél kiír egy kis üzenetablakot tele japán karakterrel meg egy T gombal. gondolom kihagyás lehet. de miért nem telepíti fel rendesen??? :((
    ha valakinek volt már ilyen gondja kérem segítsen hamar :(
  • stevenson1988
    #336
    képek alapján olyan street fighter alpha vagy milyen érzésem van, de ez csak pozitívum, ha megtalálom valamelyik torrent oldalon mindenképp leszedem
  • Massato
    #335
    Klassz gondolat...

    Nemigazán tudok PC-re ilyeneket sajna, még talán a Rumble Fish ami PC-s és ugyhallom zsír, de tényleg nem bizti... valszeg inkább PS2 :S

    Guilty a király ugyis :)... az "X", az "XX #Reload", az "X2 #Reload", az "Isuka" viszont PC-s guilty rész :) (XX, X2 szinte dettó u.a. nyelv a fő eltérés)
  • stevenson1988
    #334
    első ránézésre nem rossz... tud még valaki ilyeneket?
    tervem csinálni egy MAME játékgépet (értsd: játékgép külső miközben belül egy PIII 600Mhz-es gép nyöszörög [a gép ráadásul már meg van 1 éve] és valamiféle billentyűzet vagy gamepad buzerálással csinálni padokat neki) és szerintem pár ilyen gém is simán elférne rajta :D
    csak még gyűjtöm a gammákat, meg a pénzt az egészre, na meg egy xp buhera sem ártana hogy minél kevesebbet emésszen az op, így a mame gyorsabban fusson, ugyanis ha haverral Marvel VS Capcomozok, nem ritka hogy alap SP2-es XP-vel be-be szaggat
  • Massato
    #333
    Detto azt a verziót néztem énis... lehet csak ez pc-s...

    "Big Bang Beat" - Ez sem rossz fighter game... keressetek rá milyen :)
  • stevenson1988
    #332
    kicsit elhamarkodottan írtam előző hsz-emet, nem angol nyelvű a cucc...
  • stevenson1988
    #331
    az isohunt.com-on kint van egy PC - Melty Blood Re-ACT Final Tuned nevű torrent, a leírás szerint (letöltöttem) benne van az alapgame, a kieg, plussz mindkettőhöz a legfrissebb patch, és angol a game
  • Massato
    #330
    Csaó!
    Én is kerestem anno, de a Re-act-hoz ami megvolt tuti nincs angol pecss, namost azóta jött-e más pc-re nemtom, de nem nagyon bizakodnék peccsben... engem az jobban bosszantott, hogy a gomnbokat csak kontrollerre lehetett változtatni, billentyűre maradt a kezelhetetlen kiosztás... na most programozzam át a keyboardot hogy menjen? nemá :S... ugyhogy maradt a guilty :)
    Üdvee!
  • Lnntos
    #329
    Valakinek van patche a Melty Bloodhoz? Angol patch kéne. Ez is olyan játék mint ez. Ha valakinek van írjon ide... Mert az összes link hibás amit néztem..
  • freelander
    #328
    ha a japán verzió van meg
    akkor rakd fel az online patchet h játszhass neten
    LINK
  • ULTIMA89
    #327
    Kössz a bítató szavakat! :D
    Meg lesz :D
  • Massato
    #326
    Üdv!

    Fhantom80:
    Ahogy freelander mondta ugyvan-az, kicsit bővebbbbben:
    1. Config.exe ben a kontrollnál: L1 L2 L3 L4 gombokat (második oszlop felső 4 gomb-beállítás) álllítsd be amire tetszik, és a játékon belül a key konfigban (optionsban, vagy játék közben előhívott menüben) egyszerűen a PKS, PKSHS re viszed a "kurzort" és a megfelelő gombbal bejelölöd amelyik tetszik (tehát pl L2 az neked az m gomb akkor m-et nyomsz a pkshs-en) de ha RC, FRC is érdekel (lásd lentebbi irkákat) akkor célszerű a pks-et regelni és akkor már csak ezt és HS-et kell egyszerre nyomnod és megvan a p-k-s-hs egyszerre
    2.Átfedéssel... ja: de megzavar sztem az hogy 632146, mert nem így kell lenyomni, erre van 4gomb, alapban a "w,s,a,d" azaz a 3-as gyakorlatilag nem más mint a d+s egyszerre lenyomva... így okés? A teljeshez viszont kell még ez+az: először d-t nyomod majd d-t lenntartva s-et eztán felengeded d-t és s-el egyidőben mész tovább a-ra azaz most s+a van egyszerre (fontos elengedni a d-t! mert teljesen más jön ki belőle :S).
    A teljes sor így (ami egyszerre kell azt egymás mellé írom): d, ds, s, sa, és végül d (ez az utolsó 6-os), még ennyi hogy természetesen az s-el nemkell külön baszakodni mert még lenn tartod az s-et és felengeded d-t, már meg is van a különálló s-ed...(az "a" meg megvan mikor beviszed d-t , de ha az uccsó 6os nemkell akkor csak felendeged az s-et és kééész)
    De gondolom nagyjából kitaláltad már hogyis jön ki ez... mindenesetre rakd be a menüben a "input" opciót ... és látod mit ütöttél be az input csíkon (kék villanás az frc-k helye), de hogy reflexből jöjjön az altarthat egy darabig :S

    ULTIMA89:
    Összetett ja, de sztem nemkell mindent feláldozni hogy jó legyél... mindössze rákell érezni egy karakterre... ha sokat egyszerre nyomacc az kicsit huzósabb (tudom mert énsem tudtam megálni... ^^ annyira jó kari mind :) ) Szal sztem nézz ki egyet... és 1-2 óra 32 leveles training ugrándozás után megérzed mire gondolok ráérzés alatt... ha ezt még egy két ismert kombóval összemixeljük (azaz eltudsz sütni egypárat reflexből...azaz ha jön a kezdő ütés -> reflexből ütöd be a többi gombot gondolkodás nélkül majdhogynem) akkor "könnyen" vered a gépet (ráadásul addigra megtod mik az adott kombinációi az ellenfél karijának, és mit lehet kajakra megbüntetni ha már kivédted) így egy két ilyen bünti után jön a " SLASH! " :D

    Én BP-től 60kmre lakolok, freelander meg BP-i ha minden igaz... szal én nemtok mit mondani, de valószínűleg nincs ilyen gépecske Magyarországon... hehe... bár én látttam egy gépet eladót a neten (nem magyar) de azis ggx-es volt. Mo-on konzolos ggx game még mindig 10ropi, szal...
  • ULTIMA89
    #325
    Látott már valaki kicsiny hazánkban GG játékgépet?
    Egyébként ki honnan van?
  • ULTIMA89
    #324
    Én rég játszottam vele de a napokban újra leszedtem. GGxx #reload The Midnight Carnival verzió. Rohadjanak meg hogy számítógépre nincs Slash.
    Rohadt nehéz. Én Tekken-en meg MK-n nevelkedtem ,ez összetett.
    Trainingbe már lvl 20 nál megizzadok. I-no-ról ne is beszéljünk. Sok kihagyás. Régen Chippel voltam
    most meg Faust,Potemkin,Sol,Chipp,Zappa....de mondjuk úgy hogy "mindenkit".(a sorrend nem fontos)
    Mocskosan nehéz játék...grrrr.
    Hogy jó lehess minden mással felkell hagynod az életedben....ezért nem leszek soha jó :D
  • freelander
    #323
    63214= 624 átfedésekkel.. gyakorolni kell

    be lehet állítani Pks-t egy gombra
    a config.exe-ben állíts egy gombot L/R 1/2-re és a játékban erre rakd a PKS-t, a key config menüben

    aztán már csak ezt a gombot meg a HS-t kell egyszerre nyomnod.
  • fhantom80
    #322
    Sziasztok!!!

    Egy uj jatekos vagyok, két nagy kerdesem lenne! A PC-s Guiltyvel jatszom.
    Egyik: Billenytyuzeten hogy lehet benyomni az 4 gombot (P+K+H+HS) az instant killhez.
    A masik meg hogy tudom megcsinalni pl. a hátra,le,előre move-t, tudom irtatok hogy 63214, de billenytyun azt hogy nyomom le? meg van pl. a előre,le,hátra, és valami kozéprol előre, na az aztan vegkepp nem megy!!

    Előre is köszi!!!!
  • Massato
    #321
    O.K.!

    Faxom vizsgáimnak vége, még a héten meg tán jöv hét elején cumi aztán megpróbálom énis ezt az online cucct...

    Mixup van sztem több is a mi kis robotunknál amúgy, földi kombóba egyszerűen berakod a lovacskát valamelyik low hit ütés helyére és máris van egy mix up kombókettősöd (a lovi az overhead) (persze csak akkor lődd el, ha már 50%<tension, nehogy túlságosan is lassan jöjjön ki a kicsike) a landolósodhoz: 2K-lovacska-HS ... például
    A másik jó overhead a dust, ami kb. a leggyorsabb dust a játékban, ami bár ígyis lassú, de ha bejön... Robo Ky brutkós a levegőben szal megéri :D

    Amúgy a levegőbeni letámadáshoz amit írtál én gyakran használtam reflexből még a 623+HS felugrós támadást is (van kis invincibility frame az elején) persze ha védi, nemárthat egy RC a meneküléshez néha, mert recovery viszont hossssszú eléggé :P

    Azt megtudnád amugy nézni hogy a kis kontrollerrel a move-okat belehet-e egyáltalán ütni? (dizzy durvulós OD-it stb.) mert olvastam róla egy leírást ami igen vegyesen mutatta be a dologot (->egyik gaménél jó másiknál xar), meg a mozgásoknál normálisan adhatók be az irányok (super jump stb-nál)?
    Előre is köszi, ha igen...

    Csaó.
  • freelander
    #320
    az előbb úgy értettem hogy átszokni lenne sok idő..

    lag van, van akikkel nem is tudsz kapcsolódni, de vannak olyanok akikkel olyan jó a játék mintha egy gépen játszanátok.
  • freelander
    #319
    az enyémet kb 1500ért vettem és szar :D bár lehetne rajta játszani de rájöttem hogy az már túl sok idő lenne :D

    az a mix-up, hogy miután leütötted a földre az ellent és ráküldtél egy rakétét, hogy védekezni kelljen neki amikor feláll, nyomsz egy előre ugrást és akkor ez az a pillanat ahol: vagy landolsz és 2k 2s hs frc... stb vagy airdash előre levegőben S hS landolsz 2s hs frc... Az első lehetőséget lent kell védeni, a másodikat fent. kb ez a nagy mix-up :D
  • Massato
    #318
    Nocsak... akkor látom sorsunkat, onliné fogunk legelőször öszecsapni :)
    Azt nehezen hiszem el hogy semmi lag, meg ilyesmi, ígyvanez ? Beszélj!

    Priviben amit kérdeztem... már láttam guilty gear X arkád gépet online eladót ! :D faxa mi? nem veszed meg ? :P (na most hirtelen nem találom a linket, de ha érdekel megkeresem :) )

    Amugy ezért vernek meg a skacok mert egyrészt állat módjára jók, másrészt ők nem billentyűről nyomják mint mi; hiszed vagy sem, japán style pálcikákkal az igazi a cucc... most I-no-zom... hát levegőben gyorsan bepötyögni egy OD-t (vagy földről megoldani a levegős OD-t) vagy egy chemical aijou-t nem egy izületkímélő buli :S... nincsmese, ha lesz végre faxán időm, szerzek egy jóóót aztán bulii (ami neked van az tulképpen 0 értékű? vagycsak nemvolt kedved átszokni?, érdekelne, PCre 1-2 ropiért az majdnem ajándék)

    Ahogy nézem mégiscsak két 5HS FRC van a kombódban, csakmár kicsit kavarom a Robo Kombo lehetőségeket (futósHS után nemigen tucc ugrálni).
    Mixup? melyik is? a lovacska? :P
  • freelander
    #317
    energiaszívós jó :) csak a 100 manás verziót tudom a training módban 60%-ban :)de online még nem sikerült
    a 100 manás az elvileg minden karin működik :
    63214K RC HS FRC futás HS frc futás ugrás S P D
    a 75 manás amiben csak egy frc van az karakterspecifikus, és még nem sikerült soha teljesen.

    én szoktam online játszani, de csak a japán verzióval lehet. szal aminek a story módja alapból japán.
    az emberek nagy része elpicsáz :D van egy-kettő akivel jó meccsek vannak.. meg van nagyon kevés akit alázok :D
    az a baj hogy a fő mix-upot (ami mellesleg az egyetlen gyors mix-up lenne szinte) alig tudom megcsinálni :( robo-ky nincs eleresztve ilyen téren.
  • Massato
    #316
    Klassz... hogy mik vannak... oda nem merészkedek az tutko, ha beviszek 1ütést azmár győzelem-nek számít! :D (még a fórumosok szerint is !! hííí)

    Miért is írtam ezt a 2HS-est :S heeehhheee (lehet elnéztem kombódat kicsit ?)

    Hja szoval te a futás"közbeni" HS FRCt mondod... na az az amit megintcsak nemtudok soha megoldani :)
    Amugy ha már itt tartunk iszonyú kombó jöhet a HS FRC után a földön: az energiaszívósdi+RC+ami teccik... ááá masszíív

    Te megnézted az onlinést egyébként? (XXR nek a PC ripjéhez van akkor ez ? :S, úgynézem tán igen, majd azé lesz egy próba ha elcsitulnak a dolgok, hátha...)