Anime stílusú 2D-s verekedős game
  • Massato
    #201
    Én 64-at csináltam meg anno, ha jól számoltam, az első 50-ből nem hiányzik (mostmár)...
    Megnéztem az első párat amit mondtál:
    -I-no val egy normál és utána Overdrive 632146+Hs ismételgetve most is elég volt...
    -Testament-el nekem semmi bajom nem volt (bár ismerem, kicsit azért őt)(hacsak nem az hogy utolsó sec-ben csaptam meg Justice-t...) Szóval: 214+HS, 214+P felváltva mehet meg a K és S is fontos ezek kezdésére...(ha a falon pattant (214+P után) akkor K-214+P megint aztán K..., meg jöhet a billog is az ellenre...) Sztem elég egy egyszerűbb Testament taktika is, csak gyakorolj egy kicsit vele Trainingben ha nem megy
    -Johnny-sról már írtam: 2 érmét beviszel és egy mist finert utána (LVL 3)
    -Axl 2 OD-t, ha beviszel az elég (mert ugye csak az sebzi) (egymás után lődd el, bekapja a gép általában, ha nem retry és próba újra...)
    -19 I-no: gyógyulsz!!! (Sol meg mérgezett) ha kicsit kihúzod akkor egy két OD és nova támadás meg fúrás meg hangjegylövés elég még lejár az idő...
    -Dizzy: 632146+HS meg S, valamint low támadásokat mindig (90%) benyalta a gép, ha ezeket mindig összekötöd az OD-vel (nagyon gyorsan nő a tension (FD ha hanyagolod akkor még gyorsabban)) nem lesz baj...
    -22 menekülj!!! nincs más mód, vigyáz Robo-KY levegőbeni kalapácsaira nagyon, lövöldözz sokat és néha időhúzásank mondjuk jó a "villám nyilas" OD
    -24 hűűűh, pedig ez nem nehéz misszió, csak én vagyok nagyon süket May-hez, ami bejött az az OD (632146+S és a VÉGÉN Wili-t se feledd) valamint a gatling S S HS
    meg a felfelé pörgős cucc... amiatt ne nagyon aggódj hogy Bridget megöl, mert csak 2-diktól sebez amit nagyon ritkán sz*poiztam be pedig egyáltalán nem védtem...