Anime stílusú 2D-s verekedős game
  • Massato
    #174
    Igen, az X2 Reload full angol(Story stb.)(Csak a hangok nem)(Érdekes viszont, hogy Anji neve nem angolul van leírva, hanem mint Jam-é,hmmm)
    Valamint a zene "sokkal" jobb minőségű 44k az eddigi 22k helyett (lehet választani mint Isukában (nekem))

    A hétvégét jól elsz@rtam úgyhogy akkor ha ráérek a héten meg utána jön majd a nyelvlecke utána meg a felelés muhhhahahahahhhahahahahaa


    Bár most nemtom igazán ahogy néztam hogy hol kezdjem a dolgot, mert a Basic-ban is voltak nekem újdonságok, pontosítások...
    Vagy egyszerűen haladjak sorba mint azt illik? Ha valami valakit extrémen izgat az ne habozzon, aztán azzal kezdem, de asszem tényleg legelejéről lesz érdemes haladni, mert lesznek visszatérő dolgok...
    A karakter panelről is írkálok majd, asszem Millia-áén mutogatva, ott is lesz egy-két érdekesség.
    JA, az ishunton megy ismét a GG zene torrent, meg külön a Slash-é is (csak újak ebből) WOW, A.B.A. meg Order Sol "zenéje" elég tutti lett...

    Jut eszembe Sol story végén I-no ellen végtelen tensionnal, mindig dragon install módban van, gyógyulsz is... nekem csak ezzel a pályával nem volt gondom, a többit fél centi élettel húztam ki... (csak overdrive +overdrive +over...+ ... kb ennyi ha szerencsésen sarokközelben kapod el)

    Tiszta vicc, álmomban nyomattam a guilty-s arcade stick-en, qrva jó volt

    Pá-Pá!