Anime stílusú 2D-s verekedős game
  • Massato
    #160
    Szabi Demon:
    Név----> Risk Rating
    1)Dizzy----> S++
    2)Slayer----> S+
    3)I-No----> S
    4)Testament----> S
    5)Sol Badguy----> S
    6)Axl Low----> A+
    7)May----> A
    8)Johnny----> A
    9)Anji Mito----> A
    10)Zappa----> B+
    11)Ky Kiske----> B
    12)Venom----> B
    13)Chipp Zanuff----> B
    14)Potemkin----> B
    15)Faust----> B
    16)Baiken----> C
    17)Millia Rage----> C
    18)Zato-1 (Eddie)----> C
    19)Jam Kuradoberi----> C
    20)Bridget----> D
    21)Justice----> Nincs
    (1 a legmagasabb)
    Ez a sorrend köztük, a lényege hogy tulajdonképpen a hatóság szemében mind elkapni való egyén, és ők veszélyességüket így itélték meg: erő, célok, befolyásolhatóság stb szerint...(így pl mivel vámpírokról nem tudnak semmit Slayer veszélyes pedig csak saját guild-jét rendezi) (legalábbis közelítőleg ezt jelenti, a harci veszélyességükre ez a sorrend nem igaz)(nomeg amit freelander is írt...)(GAMEFAQs.com-on elolvashatjátok miért kap és milyet melyik ööö )

    Freelander:
    Akkor várom majd a beszámolót... :D
    Anjihoz biztos találsz ezeknél jobbat, RC FRC ről nem is szóltam semmit, és ez a taktika elég könnyen ellened fordul ha nem gép ellen mászol, szóval csak óvatosan mindig :(

    Ino: már azt hidtem a tanulás a gond... mellesleg te is írhatnál már valami szépet arról a kütyüről meg effélékről
    Mellesleg Ky és Sol közt sztem tényleg lehet valami, olyasmi képekkel én is találkoztam, de nem azért írtam, hanem mert sztem tényleg ez a helyzet (egy komolyabb fórumban is olvastam effélét) mellesleg ez így is csak feltételezés, story-ból nemtom kiderül-e valami effelől ??? (Ha távolról sincs semmi köztük akkor visszaszívtam)(Mellesleg nekem jobban tetszettek az I-no+Baiken csoportképek )

    Minden game patch, cucc a guiltygear.ru-n fellelhető, de mi az a "vc"?