Anime stílusú 2D-s verekedős game
  • Massato
    #132
    Bocs télleg
    http://www.konzolstudio.hu/index.php?action=1&product_akt_pt_id=75
    de a másik stimmel, ehe
    Hát nemtom, csak azé kérdeztem mert ha az alább említett gyengébb minőségű akkor így-vagy úgy de előbb-utóbbb kell egy normális is nem? Olyan meg csak PS2-s volt amit láttam, de javítsatok ki meg írjatok linket ha találtatok okéssat :)

    Most kijött a Slash utána még egy de lehet hogy 2 verzió is ... (PSP-re az egyik)(Isuka előtte volt még ezeknek, de az irányítás miatt csak elég szerényen kedvelt epizód, lásd itt is)
    "Dust Strikers" és "Judgemnent" asszem

    Zappához okoskodás:
    Zappánál ne akard tudni mit kapsz mert mind jó, a kutya nagyon hasznos kombókban, a kard legjobb visszavágni, védekezve sebezni nomeg tömérdek szellemecskét szerezni, a szellemek meg ha találnak is m,indenfélét szórnak a pályán szét banán, golyók stb... úgyhogy mind jó, ha meg csak egyet tudnál és használnál akkor nagyon kevés move maradna (Ja gold módban Zappa állandóan Rau-módban van uhhh)(Mellesleg eltűnnek ha: sebeznek, RC-zel,vagy használod az overdrive-ot azt a féregszerűt)
    Gondolkodom rajta is nagyon, csakhát mindenkivel nem nyomulhatok :( nem vagyok időmilliárdos, meg másmilliárdosse

    OK,Jamnak azok a töltései a rúgásait(speciálok) tápolják iszonytra fel, mindegyik mást: (60 ról 100 ra pl az elsőt)(utána az ellenfél nem tud recover-elni)
    sima előreszálló rúgást,a hátulról előre kaszálóst, nameg a felfelé tekeredőset (mint Sonja annak idején vagymi) Ha mindet feltöltöd és ráveted magad az elsőfélével és talál utána beveszi mind a 3-at egymás után és akkor aztán van sírás picsogás (persze simán is beveszi)(hogy melyik melyiket nem tudom, de majd rájössz)

    Én sem nagyon használom az új karikat, de egyik legtáposabb karik a gamében, nem csoda hogy úgymond titkosak, meg bajnokságokon is tilosak, mert túl nagy az előnyük itt-ott...(Kliff borzasztó erős, 1 kombóból dizzied leszel, Justice meg valami hihetetlen kombóerős, nem is beszélve arról a kib@szott gyorsaságáról 3szor képes egymás után ugrani is, meg air-dasholni is ide-oda, nomeg az a hihetetlen hatótávja ami az ütéseinak van..., nameg goldban még regenerálódik is, ááá, csak azért mondom mert asszem tán survival ellenfél ő is goldban, és ott már 32-esek a végén a karik ellened!)