635
Anime stílusú 2D-s verekedős game
  • freelander
    #155
    ez csak hozzáad a "fíling"hez :D

    na massato, jövő héten megveszem az egyiket a kettő hiperolcsó és valószínűleg gagyi joypad közül, majd írok élménybeszámolót. :) Nem fogok sokat bukni, ez biztos. :D
    hehe kipróbálom anji-t, elég poénnak tűnik vele játszani, a leírásod adott vmi alapot. :)
    dizzihez tudok eggyel bonyolultabb taktikát adni, mint amit te:
    nyomj egyet v kettőt ha biztonságos az egyik "lövés"edből, szaladj rá az ellenfélre, közeliS, távoliS ameddig szórja a találatokat, HS, 236HS. ha tudsz frc-zni ezután csináld, rászaladás, aircombo. :)
  • Szabi DEMON
    #154
    Van oylana story módban hogy Risk Rating és egy-egy betű. Ez mi? És mi alapján kapja a kari ezt? A sorrend ezek között hoyg van?
  • freelander
    #153
    ne offoljatok, a dragonball nem ide tartozik :P
  • soulhunter
    #152
    köszönöm a GT linket :) remélem jön majd 100-200k-val :)
  • Massato
    #151
    Ugyanitt a Z is fennvan németül...
    GT-t meg elég kól seedelik, 230MB részek, szóval OK minőség
  • Massato
    #150
    http://isohunt.com/torrents/?ihq=dragonball+gt
    talán...
  • Massato
    #149
    -Ja igen furi rucik...(Érdekesség: Faust ládás halál babáinak u.olyan kaszájuk van mint neki (overdrive-ban))
    -Nem azért van sztem, hanem mert elértél oda hogy 2-óránként unlockolsz valakit
    -Igen, csak annyi a különbs fekete meg sima közt hogy full tension lesz
    -Sol-nak sztem semmi célja csak szabadság meg győzelem ??? bár nem nyomtam még sztoriát ki csak prédikálok ahogy azt kell :D
    -I-no meg szintén bajkeverő de nemtom őt sem még, lassan énis nekiugrok a sztoriknak
    -Robo ky-ról szintén 0.
    -A további goldok jönnek mostmár idővel is(1db/2óra)... (SP jük mindenképp,EXr-ől meg írtam már)
    -Ja, ahogy mondod, nő szinkronizálja Bridget-et, azért mondtam hogy fiú, Testamentre meg férfit használtam... :P (Mellesleg a csajok közül Maynek van legpoénabb hangja sztem)
    Jut eszembe asszem a DB GT mostanában indul RTL2-n...
  • soulhunter
    #148
    tényleg nem ttam...
    még jo,h nem goku volt a kedvenc karakterem,hanem piccolo :D (kár,h átállt a jokhoz)

    kicsit offolnék,ha lehet,és igy szoba került:
    senkienk nincs linkje GT,és AF sorozatokhoz?
    mer akárhol keresek neten, v fizetős helyen van fenn (és olyanér nem fizetek,amiről nem tom,h mit is tartalmaz a csomag,amiért fizetek),v épp,h 1 ember seedel,és ugy elég sokáig tartana leszedni a teljes GT sorozatot a maga 24GB jével :D (ami legalább nem japán,hanem angol szinkronos,de azé még nézhető) :)
  • Seth
    #147
    Érdekes hogy pont a dragon ball-t említed. Fogadjunk nem tudtad, hogy Masako Nozawa, Songoku szinkronja szintén nő, ráadásul 1936-os évjárat :D , szóval 50-hez közelített,amikor gokut szinkronizálta. Íme, lehet hőbörögni ^^
  • soulhunter
    #146
    ilyenkor bánom,h leragadtam a dragonballnál,és nem jutottam tovább anime sorozatokban :D
    bár yahhh... "boo" -nak abban is érdekes hangja volt, sosem ttam,h fiu-e v lány :DDD
  • Seth
    #145
    fiatal fiúknak soxor adják nők a hangjukat animékben
  • soulhunter
    #144
    bridgetnek mé van női hangja?
    szvsz a hang nem nevelés kérdése :)
  • Szabi DEMON
    #143
    Testamentet azért krédzetem mer toylan fura topszerű ruhában van midnig. :D Amúgy most játzsottma kcisit asztori módban mondo haladjak sorba Sol 1-2 és Ky 1-2-3 készen van. Ezekkel kapcoslatban lenen krédésem: Ky-t msotnatól tudom választani SP módban is ez azért van mert megcisnátlam az egész sztoriát? Tulajdonképpen így elsz fekete ex ha sp és ex módban si váalszatom igaz? Na igen ám de e és a sima ex mód között én smemi különbséget enm ltátam. De legalább Sol-t is emgkaptma ex-ként ami nagyon fasza mert eddig nemv otl meg. :D A sztorival kapcoslatban: Nem jöttme rá végülis Solnak mi az siten célja van? A másik hogy Robo-Ky-t tudjuk ki hozta létre és miért? Mert számomra ez sem derlt ki Ky-2ből bár eleht ez az angoltudásom hiányosságai miatt van. Illetve I-no és Sol egyfajta szövetségesek vagy mi? (ky-3 alapján)
    Más Gold karaktert hogyan szerezhetek?
  • Massato
    #142
    Bridgetről nem akartalak lebeszélni, nem azért van lány ruhákban mert izé amiért manapság szokás... hanem mert így nevelték és neki ez a természetes (szóval a szülei tiszta hülyék és nem ő, lányt akartak szóval...) egyébként elhatározta hogy fiúként viszi tovább a dolgot, csak még a story ott tart hogy épp ez előtt elindul Dizzy vérdíjáért (amit már Jam bezsebelt, pedig Sol győzte le)
    Egyébként ilyeneken ne akadj fenn egy japán játéknál, lehet hogy ezt sem kellene mondanom de Sol és Ky közt is valószínűleg ööö izé szorosabb a kapcsolat mint gondolná a kezdő játékos... (attól még minden kari nagyon tutti...)

    Testament természetesen férfi (meg GEAR)(hol a cici!? :D )

    Hogy Faustnak miért van zacsija, nézd meg a tauntját és megtudod :D
    Egyébként ő egy doki aki miután meghal keze alatt egy kislány megbolondul és öldököl stb. mígnem megtudja hogy nem az ő hibájából halt meg a lány (hanem egy 3dik meberke miatt) és észhez tér, elkezdi bűneit jóvá tenni és gyógyítani...
    (hogy ne ismerjék fel vagy hogy ne lássa magát a tükörben lehet rajta a zacsi)
    (ja ha itt tartunk a fegyvere szike nem lándzsa)

    Baikennél jó dolgokom akadsz meg... akkor már miért nincs jobb karja??? :D vagy van??? (ha megvan az extra videó akkor benne van ez is, amikor a "that man"-ről beszélget a narrátor ott a tűzben a kislány Baiken)(egyébkémt itt halt meg minden rokona ekkor, és fő célja bosszú a "that man"-en, ami jól megy neki így is nem?)
    (Ha minderről akarsz pontosabbat akkor Story módot nyomasd... aszzem ott megvan mindenre a válasz)
    Akkor jó trainingelést!
  • Szabi DEMON
    #141
    Egy-két hülyébb kérdésem is lenne:
    testament milyen nemű? :D Faust fején mért van zacsi? Baikennek miért nincs bal szeme?
  • Szabi DEMON
    #140
    Thx az infokat. Potemkinnel megy úgy ahogy. Bridget fiú? Attyaég vele se leszek többet. :D I-no azért gond mert nm tudok olyan nagyobb kombót beadni vagy erősebb támadást elégszer hogy megdögöljön végre csak millia gyors hajsorozatával. A védekezsé megy ellene. Most hogy survivalban mindenkivel végigpróbáltam meddig megyek 1.re normál kariként rájöttem Eddie I-no és amin meglepődtem mert azt hittem jól megy velük Venom és Testament sem erősségem.. Szóval lesz kire gyúrni holnap. :D
  • Massato
    #139
    Slash-ből szép képek:
    http://rapidshare.de/files/18795390/GGXX_Slash_Gallery.rar.html
  • Massato
    #138
    Még valami: Anji előre+HS-t ha védi az ellenfél, akkor ki is ugorhatsz belőle pl hátra (Jump Cancel) szóval elég jó kis move (főleg gép ellen hatásos, mert össze lehet kavarni a folytatások cserélgetésével és előbb utőbb besz*p valamit)(pesze vigyázni kell mindig hogy elérsz-e odáig hogy eltelálja a move vagy bekapsz előtte valamit)
  • Massato
    #137
    HA EX-ként tudod választani akkor feketeként is sztem, csak a sorrendet tartsd amit leírtam és meglesz, egyébként nem nagy szám mert full tensiont be lehet rakni trainingben is szóval ex-etr választasz meg berakod akkor elvileg u.a. csak nem fekete (ez csak olyan érdekesség).Azt elfelejtettem mondani, hogy trainingről beszélek szinte mindig ilyen hülyeségekben, szóval survivalban lehet hogy nem tudsz fekete lenni, s lehet zenehátteret sem bírsz választeni stb. ... Ha ez a gáz akkor bocs ehe ehe

    Anjival egy-két nagyon egyszerű gép ellen:
    -használd a taposást egy egyszerű gatling után pl K-S-Hs-fuujin, vagy ide a taposást fuujin helyére (attól függően hogy hogy véd a gép, ha lent akkor taposs, ha fent akkor fuujin+s vagy +p) ebből éltem sokáig (még most is :( )
    -az előre+HS bevihető sokmindenbe és még autoguardol is:
    ha talál akkor rögtön overdrive(legyezős),vagy fuujin +ami futja még utána
    ha véd akkor meg vagy fuujin és felugrósdi(+P)(ebből lehet sz*pi) vagy előreugrás (+K) (ellenfél háta mögé akár) és folytathatod ismét tovább valami gyorssal (pl: le+K) aztán folytathatod mondjuk a taposósdis "kombóval" stb, hameg fekváltva használod még a kettőt is akkor a gép is eltéveszti a védést előbb utóbb...
    ha autoguard-ol akkor jöhet a PPPPPP nyomása (csak vigyázva mert baj lehet belőle, ha távolabb van az ellenfél és kivédi és kapod a szépet vissza)
    -Overdrive után azonnal nyomd a 63236+HS-t ami elkapja a levegőben az ellent kb +50damage... utána ha esik lefele akkor jöhet mégehy legyezős overdrive. (220damage körüli)
    a 63236+HS után mindig befér az overdrive is (időzítés fontos, akkor kell eltalálni amikor még nem esik túl le és még a legyező fölütés is eltalálja)(már akkor üsd be a move-t amikor még nincs vége és amikor végez akkor a moive ütés részét(HS itt))
    -az előre+P meg mint minden karinál (kiv.: Testament) nagyon jó ha levegőből támad az ellenfél (felső test ilyenkor sebezhetetlen, aztán jöhet pl a taposás vagy a taposós overdrive(ahhez miután ellőtted ap-t akkor már tartsd lenn a lefele nyilat majd ha végez akkor elengeded +fel+K))
    (Ha sarokban vagy akkor a legyezős után +63236+HS után is jöhet ez a move (ütős, még többet sebez így mint a +legyezőssel))
    Levegőben mindig Kick, mert ez a leggyorsabb és viszonylag előbb talál mint sok move (úgymond nagy a prioritása), ha úgy találod el hogy még röpülsz akkor meg jöhet a 214+P move utána, a gép gyakran besz*pja...
    -Ja ha a taposás akkor találja el az ellent míg éppen támadna vagy guard maxon van (counter hit lesz) akkor jöhet a 63236+HS vagy overdrive mert pattog mint egy labda az ellenfél (bounce) ill ha az előre+K így talál akkor szintén jöhet valami szép mert felrepül a levegőbe...
    Kb ennyi amit Anjihoz elég tudni alapsziinten (sokkal többet nem tudok én sem :( ) De nagyon jól lehet vele reagálni harcban és viszonylag jól lehet vele nyomulni és felépíteni a guard métert maxra...(fuujinnel, meg a taposósdival ha kivédi stb.) Az autoguard is poén, de nagyon vigyázni kell vele...

    Dizzyvel csak lövöldözz mindent, buborékokat, "kishalat", nyilat, meg a jégcsapot is lődd el mindig ésa ha talál akkor pl overdrive vagy valami hasonló poént...(ha a jégysapot tudod FRC-zni akkor onnan lebegőbe is kitudod tolni a kombókat ahol elég táp ütéseket csap Dizzy még hozzá)

    Johnny kemény... FRC nem árt hozzá meg a "mist cancel" tudás (gameFAQs.com Johnny guide...)
    Mayből én is 0 vagyok, a delfinek nagyon részei a stratégiáinak, de nagyon erős amúgy, a bálna Overdrive az egész képernyőn hat stb

    Bridget még akit én lebecsülnék nagyon és megsz*pnám nagyon ellene... (egyébként ő meg fiú női ruhákban csak ha nem tudnátok)

    Potemkinnel akkor megy a dolog ? ... az jó, sztem az ő lassúsága elég nehéééz feladat... de nagyon erős kari... ha egyszer eltalál akkor nagyon nagy lehet a baj utána, egyébként koránt sem olyan lassú mint godndolná az ember, és kombóit sem nehéz beadni, ha valakinek tetszik, megéri foglalkozni vele nagyon
    I-no nem megy Arcádban? hmmm sztem azért nehéz nagyon mert megkavaróan gyors a tension utántöltése, da ha nem ugrálsz, és tudod védeni mindig a csúszós támadását akkor csak védesz visszatámadsz danger kikerül és megvan a dolog...
    Anjival én ezt használtam legesélyesebben, mint mondtam főleg akkor lehet megbüntetni sztem, ha vízszintesen fúr és véded, arra a pontra tartogass tensiont és kombós overdrive (vagy simán) rögtön ha kivédted... ha ez megy akkor nem is kell törődni a dangeressel, mert ha gyors vagy azt tapasztaltam akkor annál egyszerűbb danger jön ha lesebezted addig (a sima vonal legtöbbször)
    (Persze hogy nőljön a tension azért máskor is támadd ne csak védj, de ne vidd túlzásba, csak valami biztonságosat)

    Level 200 az Potemkin mi? Nem csodálom...(de ha egyszer már legyőzted akkor Ex et már választhatod trainingben, maxra felrakod neki a tensiont és mehet a gyakorlás, de ha itt tartasz akkor már Axl-re is készülj fel, mertz engem ő annihilált legutóbb, és ex-ként még ismeretlenebb volt akkor nekem, és távoli támadásaival nagyon kellemetlen ellenfél így)
  • Szabi DEMON
    #136
    Feri én nem is halltotam ilyenről sőt úgy tom nicns is belőle anime.
    Massato: Ha vkli választható lesz fekete exként azt észrevezsem ha ráviszem a választókeresztet? :) Most kcisit elakatdam a játékban. Arcade nem kihívás csak I-no de ő anynir ahoyg scak Milliával tom legyőzni, Missionokban úgy hiszem mindet megcisanátlam maire jelenleg képes lehetek, MOM mód enm izgat, survivalban 200 körül midnig meghalok, úgy néz ki a 293 nagyon kiugró votl sajnos. Trainingezni szoktam és minnél nagyobb kombók a célom de ez se nagyon megy. Próbálok azokkal fejlődni akikkel nem megy a játék nagyjából sikerül is, de Johhny Anji Dizzy May kiurgóan béna az irányításom alatt. :D
  • Feriboy
    #135
    szevasztok
    a guilty gear filmekről nem tudtok valamit? egyik haveromnak kellenének, de nagyon ritkák a neten (nem is igazán filmek hanem anime-k, ebben nem vagyok otthon)
  • Massato
    #134
    Jaja szép, de itt az a lényeg hogy működik-e rendesen, amit SoulHunter is írt.
    Ez meg ha már a játékhoz special edition akkor már csak szuperál rendesen vele :D
    Tényleg, ha megveszed mégis a másikat, közreadhatnád az adatiait, meg megelégedettségedet...
    (Olyan bőven leírták, hogy mit is tud, azon az oldalon nem? :D )
    (Vagy csak leírták minden előnyös tulajdonságát :D)
  • freelander
    #133
    pc-hez csak két féle, áruk szerint 1500 ft-os joypadot lehet kapni.
    ez tényleg nagyon jól néz ki, de 15000+5000 lenne az adapter hozzá.
  • Massato
    #132
    Bocs télleg
    http://www.konzolstudio.hu/index.php?action=1&product_akt_pt_id=75
    de a másik stimmel, ehe
    Hát nemtom, csak azé kérdeztem mert ha az alább említett gyengébb minőségű akkor így-vagy úgy de előbb-utóbbb kell egy normális is nem? Olyan meg csak PS2-s volt amit láttam, de javítsatok ki meg írjatok linket ha találtatok okéssat :)

    Most kijött a Slash utána még egy de lehet hogy 2 verzió is ... (PSP-re az egyik)(Isuka előtte volt még ezeknek, de az irányítás miatt csak elég szerényen kedvelt epizód, lásd itt is)
    "Dust Strikers" és "Judgemnent" asszem

    Zappához okoskodás:
    Zappánál ne akard tudni mit kapsz mert mind jó, a kutya nagyon hasznos kombókban, a kard legjobb visszavágni, védekezve sebezni nomeg tömérdek szellemecskét szerezni, a szellemek meg ha találnak is m,indenfélét szórnak a pályán szét banán, golyók stb... úgyhogy mind jó, ha meg csak egyet tudnál és használnál akkor nagyon kevés move maradna (Ja gold módban Zappa állandóan Rau-módban van uhhh)(Mellesleg eltűnnek ha: sebeznek, RC-zel,vagy használod az overdrive-ot azt a féregszerűt)
    Gondolkodom rajta is nagyon, csakhát mindenkivel nem nyomulhatok :( nem vagyok időmilliárdos, meg másmilliárdosse

    OK,Jamnak azok a töltései a rúgásait(speciálok) tápolják iszonytra fel, mindegyik mást: (60 ról 100 ra pl az elsőt)(utána az ellenfél nem tud recover-elni)
    sima előreszálló rúgást,a hátulról előre kaszálóst, nameg a felfelé tekeredőset (mint Sonja annak idején vagymi) Ha mindet feltöltöd és ráveted magad az elsőfélével és talál utána beveszi mind a 3-at egymás után és akkor aztán van sírás picsogás (persze simán is beveszi)(hogy melyik melyiket nem tudom, de majd rájössz)

    Én sem nagyon használom az új karikat, de egyik legtáposabb karik a gamében, nem csoda hogy úgymond titkosak, meg bajnokságokon is tilosak, mert túl nagy az előnyük itt-ott...(Kliff borzasztó erős, 1 kombóból dizzied leszel, Justice meg valami hihetetlen kombóerős, nem is beszélve arról a kib@szott gyorsaságáról 3szor képes egymás után ugrani is, meg air-dasholni is ide-oda, nomeg az a hihetetlen hatótávja ami az ütéseinak van..., nameg goldban még regenerálódik is, ááá, csak azért mondom mert asszem tán survival ellenfél ő is goldban, és ott már 32-esek a végén a karik ellened!)
  • soulhunter
    #131
    van 1 krédésem:
    mivel JAM a kedvencem (a hiperaktiv kiscsaj), lenne hozzá 3 konkrét kérdésem:
    mi az,amikor 3 farkasfej jelenik meg a lenti csik felett?
    mi az,amikor 3 cipőtalp jelenik meg a lenti csik felett?
    mi az,amikor 3 suhanos talp jelenik meg a lenti csik felett?

    (ezek 1más mellett is behozhatok: le,le, és a felső kivételével mind1ik gamepad gomb,amiknek billen nemtom mi a betüjele)

    és a 4. kérdésem:
    h lehet őket alkalmazni,hamár képes kék gömb formájában pozoltatni,és gyüjteni őket? h lehet őket tulképp lenullázni alkalmazás formájában?

    csak azé kérdem,mer amikor össze vissza nyomok mindent,akkor az 1ik 3as oszlop eltünik ezek közül, és teljesen össze vissza verem szegény ellent 11-16 találattal) :D

    ui: a command list-ben sem találtam erre vonatkozoan semmi használhatot :(
  • freelander
    #130
    -slash újabb mint a reload, csak reload és isuka van pc-re, isuka szar
    -on guard, az csak anjinak van, lejjebb 87 és 90-es hozzászólásokban le van írva
    -faustnak más az instant killje
    -zappának nem lehet szabályozni, véletlenszerűen kapja, kivéve ha megvan a 8 lélek, akkor csak a raoh nevű nagy dzsinnszerű tápot kaphatja, illetve ha eltalálják akkor is van egy esély h kap egyet a három kisebb szellem közül

    -nem tom ezt, hogy hány óra míg előhozza a karikat, én megcsináltam 50 küldetést nagy nehezen és meglett a két új kari. viccesek de nem túl nagy számok..
  • Szabi DEMON
    #129
    Ja és még pár dolog. Azt lehet vhogy szabályozni hogy Zappánál milyen cuccot hívjon magának? (farkas 3 szellem kard stb.) És a Slash az msot újabb rész mitn a Reload? Nem vagyok képben sajnos. Nekem a Reload van meg, érdemes vmelyik msáikat is megszereznem? (isuka slash?)
  • Szabi DEMON
    #128
    Nem szeretnék all savvel játszani, jobb érzés ha midnent maganak szerzek. :) A MOM nem túl izgalams csak gondotam kipróbálom azt is hogy miylen de vagy 4-5 meccs után meghaltam. Tudsz még oylat hogy egy ex karinak más az instant kill-je mitn az eredetinek? Párat megnéztemd e mást éne ddig nem találtam. Illetve azokat a támadásokat ami elé oda van írva hogy GUARd vagy ON GUARD hogy ekll bevinni?
  • freelander
    #127
    ja sztem igen, bár az első linket elszúrtad, de tudom h mire gondolsz, én is láttam már képen

    de amúgy, sztem sok egy adapterért 5k :)

    elolvastam ezt a reversal dolgot, hát régen tekkeneztem és ott azt hívták reversalnak h az ellenfél csinált egy bizionyos támadást, akkor te elkaptad támadás közben kezét/lábát és vmi fájdalmasat adtál vissza :) ezekre a CATCH-es dolgokra gondoltam
  • Massato
    #126
    Super Joy Box 3 Pro (PS2) és ez?
  • Massato
    #125
    http://www.konzolstudio.hu/index.php?action=1&product_akt_pt_id=77

    Szerinted azzal ott lentebb a linken működhet a dolog (adapter) rendesen?
    ööö Madrics RGB Video Cable (PS2)
  • Massato
    #124
    Ja, jut eszembe,a reversal az más az "minden karinak van"... de tom mire írtad :)
    A Byrdo-sak közt láttad a Baikeneseket??? ... Uhhh lol
    (asszem ált 200 dodó, persze inkább ez fanatikusoknak ajánlott (ME))
    Ja PS2-eset láttam magyar oldalon is guilty-s editiont:
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1091789842
    Mit szóltok? Csak 17 rooppí, lóf@sz érte han sp2-esed...
    Mé nincs Ps2 adapter;áááá????
  • Massato
    #123
    Bocs elfelejtettem... pedig azért jöttem ma fel hogy ezt leírjam csak olvasgatás közepette elfelejtettem:
    http://dustloop.com/forums/showthread.php?t=372
    ezen lent megtalálod, saját szavaimmal magyarul kb ennyi:
    ha Frc-zel akkor azt úgy tedd hogy melőtt jön a FRC-point azelőtt üsd be a kívánt utána kombózó (pl I-no "novája", mielőtt jön a pont a félkört beütöd; ez úgymond bufferelés, u.a. mint számgépeknél, meg u.a. mint amit Slayer BDC-jénél is leírtál egyet), majd jön az FRC amit lenn tartasz (a gombokat) és csak azt engeded fel ami az adott specialhoz kell itt K, ily módon elsül rögtön a második special és tovább tovább... (Egyébként ha több olyan move van akkor ha buffereltél és csak az egy gombot(ami=3) vagy mind a 3-at "egyszerre" engeded fel akkor meg akár más is elsülhet aminek azonos a move része)
    Azaz a gomb elengedésére reagálást hívja negative edge-nek (overdrive-eket is lehet így meg eddie (kicsi eddie-a segítő) mozgásai is, viszont normál ütések nem reagálnak a negative edge-re, meg dobások sem)
    Ennyi, remélem valamennyire értelmes mondatok kerekedtek, ha nem, ott a link ehe :)

    Szóval akkor az analóg csak annyi hogy b@szik visszaugrani a stick? Azt olvastam hogy van amelyiken még az erősségét is be lehet állítani akkor az arcade? (ezzel a move sebességét is növelni lehet akkor)

    Szabi:
    Kiírja-e? Jókat kérdezel :D fogalmam sincs...(de ha minden igaz az össz idő számít, szóval hagyd bekapcs estére a gamét és kiderül) inkább nyomd ki a survivalt 999-ig és kész :D ,vagy a guiltygear.ru-n töltsd le az all-kari savedata-át ha csak már nagyon akarod őket...
    MOM:
    20 kari után vége a módnak, minél többet sebzel annál több pont értékű medál ugrik elő, és néha élettöltő item is megjelenik amit felvehetsz...
    Ennyit tudok de nem nagyom foglalkoztam vele eddig... mókás amúgy ?
    Missziókban tudok tán segíteni, mert sokat megcsináltam, de a leírásban is sok segítséget találsz amiből lehet gazdálkodni, a yotube.com-on meg sok fennvan videók formájában asszem (a 100. bizti)(uh, gold Sol ellen Ky tán még le is van sebezve)
  • Szabi DEMON
    #122
    Na van pár újabb kérdésem. A 24-26 óra játékidőt az új karikért hogy számolja a játék? A rtiszta játékot amikro harcolsz vagy ha megy a menü akkro az is belezsámít? Illetve enmt udom nektke hogy mennek a missonok de nekem vagy 25-30 van de a többit oylan mocskos nehéz hoyg szetm nem is lesz több. Játszik vki a MOM móddal?
  • freelander
    #121
    a félreértést elkerülendő, a joypadokon is analóg az a nagy joystick, viszont nagyon kicsit kell mozgatni, és van ellenállása, ami visszarakja középre. ezek nem állnak a playstation stílusú gamepadok analógjaira.
  • freelander
    #120
    i-no ellen csak az a lényeg h az overdrive-jait el kell kerülni. látod h merre fog menni, ne próbáld meg blokkolni, hanem elkerülni. eddievel pl repülve át lehet vészelni

    ezek a byrdo joystickok nagyon jók meg szépek... de sztem több száz dollár alatt nem adná oda őket :). meg amúgy is, mexikóból sok lenne a postaköltség :D

    az analóg az ilyen gamepadokon nem jó, mert nem húz vissza középre. nem lehet velük elég gyorsan meg pontosan ezt játszani. sztem nincs ps2 kontrollerre adapter pc-hez...
    jam tényleg nagyon állat. alapból is erős kombói vannak amiket mana nélkul is meg lehet csinálni, + ha van manája v fel töltötte egyik speckóját... brutális. ráadásul lehet frc-zni az átdobását, és azután ha profi vagy, mehet egy garantált air combo. ezenkívül gyors, és van egy reversal félesége is. jó kari.

    Massato, mi a rák az a negative edge? :D:D:DD
  • Massato
    #119
    Valamelyik legelső üzenetemben leírtam mindent amit tudok I-no ellen, ami nagyjából műxik... annyit még hogy ha védesz rendesen és adogatod szépen rendben a nyomulós kombókat rendre, hogy védjen ő is, meg spec-eket akkor ő is belassul és nem ölöget halomra, aggresszívanm kell rányomulni, de főleg támadásból kell ellene támadni vissza (főleg a fúrósak védése után lehet nyirbálni)

    Tekken az meg PS2 megint csak, nem? (bár azt tán viszi az emu)??? (GF6osak azok mellesleg 512-esek?)
    (Most nézem akkor a dc az dual core lett volna előbbiekben, igaz...?)

    Arról az analóg dologról írhatna aki tud valamit, berágok ha szerzek egyet és sz@rabb mint billentyűzeten... (Ja ha PS2-es a controller, azt milyen adapter viszi fel PC-re ??? vagy semilyen? erről valaki?)

    Jam nemcsak szupi, nagyon erős is "viszonylag egyszerű" kombókban, lehet rá is rákapok majd (bár slash-ben lenyomták az erejét kissé asszem :( )
  • soulhunter
    #118
    alátámasztom a PS2es emus infoid, dc procival jol mennek (20-30 FPS), a VGA-hoz csak annyi a kikötés,h minimum GF6os széria legyen.de nem árt,ha a tesztoldalakon olvasott 1 GB RAM helyett legalább 2 GB RAM van a gépben...

    amugy I-no ellen van akármilyen taktika?
    mer ha beledöglök,akkor se tom igazán elkapni :(
    max feléig sikerül lesebesiteni, akkor bedob 1 sok golyos izét, amit seh se tok levédeni (40 találat),v ha ugrálgatok (mig el nem talál),akkor ált. 20 alatt megáll,de tökmind1,hány talál el,akkor is leszedi fél életcsikom, ami ugye gáz :D
    ezután 2x felugrik,akárhol is legyek,és benyom vmi gömböt,és nyekk (ha az 1. gömb nem nyekkent ki)
    van ez ellen taktika?
    (JAM a kedvencem,mer nagyon emlékeztetnek a mozdulatai a TEKKEN beli XIAOU -ra) :DDD
  • Massato
    #117
    Üdv!
    A konfiggal legalább nincs billentyűn baj...(eddig 1 +pont összesen)

    A D-pad-os cuccot szerintem is felejő, gyakorlatilag u.a. a sz*pi mint bill. :(

    A game-meg joypad szinten csak annyit löknék, hogy
    http://www.byrdo.org/arcade_joysticks.htm
    nekem ilyen cucc kell!!!! (Pillantsatok rájuk KÖZELEBBRŐL...)

    (Egyébként ezt a game-t nem erre a markolászós padokra találgatták ki sztem, mert az FRC-k ezekkel sokkal nehezebbek; meg az a negative-edge-s dolog miatt, bár az opciók engedik, nem szeresse a prof. játékos a 3gombot egyre konfigolást, ami az említett padokon meg (mármint egyszerre külön 3 gomb lenyomása) rohadt nehéz megint csak, szóval az arkádos irányító a perfekt ehhez a gaméhoz ,persze lehet hogy aki azt szokta meg az pörgeti rendesen azzal is...)(billentyűn én is rakom azért, mert itt szoktam meg, csak a fele technika kivitelezhetetlen harcban, nem több)
    (Ja a pontos támadásokról, cancelekről annyit hogy a játék nem a "gombokon nyugvó ujjak" technnikájával pörgethető legeffektívebben, hanem a "reakcióból gomb ütés"-ével, próba ki: pl Johnny "Divine Blade" spec-jét, vagy I-no,Baiken egyikét, meglátjátok sokkal jobb arányban veszi be az FRC-ket így mint másmódon, még billenytűzetről is; de ezen alapon a "pontos frame-es" Slayer taktikák" is így javasolhatók...)

    Szóval azon a linken, amit beraktál, lévő kb az a "típusú" ami ehhez tényleg a legjobb. Attól még lehet hogy trutymó egy irányító, nemtudom... de azt ha tudod megírhatnád hogy ennek milyen a stick controllja (analog ez is, mert akkor sz@rt sem ér ha dash-olni ilyennel nem lehet kényelmesen, neked Slayernek meg alapban tökkéletes ), meg ha találsz tuttit az engem is érdekelne...

    PS2-emuval próbálkoztam már, sajna a lényeg, a Slash, még 0 állapotban van ami az emut illeti (tán a PSX ??? nem emlékszem), nem fut rajta sehogysem, nemhogy csak lassú lenne... (egyébként sajna sztem sose érünk el odáig hogy PS2 emuval rendesen menjenek a dolgok, egyszerűen rohadt dolog lehet a programozása, ennek egy "grafikus szörny" a lelke, bár azt hallottam a dual core processzorokat kedvelik inkább a gamék, otthon érzik itt magukat bizti)
  • soulhunter
    #116
    oké, visszavonok minden negativumot a konfiggal kapcs,csak ugye a button 1-10igből csak a 9-10es az,ami a gamepadon is ott van,ahova a játék akarja,h legyen :)

    jo kis játék,megvan a hangulata, a 7-8 találatos fél életet lesebzős égetős és alul kék-zöld-sárga csik fölé kezes és lábas négyzeteket összegyüjtős majd fogyasztos égetős és vizelős ütések és rugások egész jol mennek 1-2 hiperaktiv karakterrel :)

    erről a játékrol eszembe jutnak a régi szép '90es évek, amikor még a presszokban is az ilyen játékok uralták a nagy böhöm szega gépeket,amikor a minimál bér még 35e környékén mozgott,de én azért apám vizujábol havonta beledobáltam az ilyen gépekbe 7-8e -t 20 Ft.-osok (igen,jol látjátok kedves olvasok, 20as érmékben) :))), tehát el lehet képzelni, mennyit játszottam (és ezt csak 7végenként,mer 7közben ugye suli volt :D
    melléje ittam a kolát, és egész játék idő alatt senkit nem engedtem oda a géphez,max ha elvesztettem a játékot,akkor is csak ellenfélnek,de a gépet uraltam szinte minden nyitástol :D

    nah, de elég a nosztalgiábol,a lényeg,h nagyon fasza a játék,és jo ujra gyereknek lenni :DDD

    ugyh asszem visszamegyek 11kor dokihoz,h még kell 1 kis táppénz,mer be vannak dagadva a manduláim :DDD
    addig meg halálra nyuzom a gamepadot :D
    tegnap DMC3 végig vergillel 1 du alatt, most meg ez...
    hmmm... tényleg csak PS2es átiratokkal játszok...

    na, jövö honapban megveszem a magam dc prociját,és akkor már 30 FPSsel fognak menni a PS2 emuval a PS2es játékok,aztán isten ovja a garanciális gamepadcseréket :DDD

    ha vannak még ilyen játékstilusrol infoitok, privát üziben irhattok cimeket :)

    thx, kira a játék igy első fél ora után :)