Anime stílusú 2D-s verekedős game
  • soulhunter
    #116
    oké, visszavonok minden negativumot a konfiggal kapcs,csak ugye a button 1-10igből csak a 9-10es az,ami a gamepadon is ott van,ahova a játék akarja,h legyen :)

    jo kis játék,megvan a hangulata, a 7-8 találatos fél életet lesebzős égetős és alul kék-zöld-sárga csik fölé kezes és lábas négyzeteket összegyüjtős majd fogyasztos égetős és vizelős ütések és rugások egész jol mennek 1-2 hiperaktiv karakterrel :)

    erről a játékrol eszembe jutnak a régi szép '90es évek, amikor még a presszokban is az ilyen játékok uralták a nagy böhöm szega gépeket,amikor a minimál bér még 35e környékén mozgott,de én azért apám vizujábol havonta beledobáltam az ilyen gépekbe 7-8e -t 20 Ft.-osok (igen,jol látjátok kedves olvasok, 20as érmékben) :))), tehát el lehet képzelni, mennyit játszottam (és ezt csak 7végenként,mer 7közben ugye suli volt :D
    melléje ittam a kolát, és egész játék idő alatt senkit nem engedtem oda a géphez,max ha elvesztettem a játékot,akkor is csak ellenfélnek,de a gépet uraltam szinte minden nyitástol :D

    nah, de elég a nosztalgiábol,a lényeg,h nagyon fasza a játék,és jo ujra gyereknek lenni :DDD

    ugyh asszem visszamegyek 11kor dokihoz,h még kell 1 kis táppénz,mer be vannak dagadva a manduláim :DDD
    addig meg halálra nyuzom a gamepadot :D
    tegnap DMC3 végig vergillel 1 du alatt, most meg ez...
    hmmm... tényleg csak PS2es átiratokkal játszok...

    na, jövö honapban megveszem a magam dc prociját,és akkor már 30 FPSsel fognak menni a PS2 emuval a PS2es játékok,aztán isten ovja a garanciális gamepadcseréket :DDD

    ha vannak még ilyen játékstilusrol infoitok, privát üziben irhattok cimeket :)

    thx, kira a játék igy első fél ora után :)