• szanics
    #392
    Én értem, meg jó is az, csak az olaszoknál speciális a helyzet.
    Azt, hogy szombat és vasárnap este mit közvetíthetsz, arról nyilván ők döntenek, mert ők választják ki az esti meccseket. Ez legyen Milan, Inter vagy Juve, adnod kell, mert más akkor nincs.
    A vasárnap du. marad az egyetlen, amikor választási lehetőséged van. Na most ha a múlt hétvégét nézzük, ajánlanak mondjuk egy Fiorentina-Juventust meg pl. egy Chevo-Milant, akkor hülyék lesznek nem az előbbit választani, mert az a legnagyobb rangadó.
    Anglia esetében más a dolog, mert ők viszont teljesen széthúzzák a fordulót, így van, hogy zsinórban 3 meccset ad a Sport1 szombaton, és még vasárnap is le tud nyomni 2-t. De éppen a múltkor olvastam egy cikket arról, hogy az angol csapatok szidják is emiatt a szövetséget és a TV-társaságokat rendesen.
    A spanyolt meg - amennyire én tudom - nem sokan nézik, úgyhogy onnan nyilván a híres csapatokat kell kiválasztani.
    A Bayern egyáltalán nem megy mindig szerintem, de hétvégén valóban lesz egy góldúsnak ígérkező meccsük a sereghajtó Kaiserslautern ellen.