506
  • jbal
    #425
    ja Miskolcon fos az egész.
  • banok
    #424
    ez nem mindenhol van így.... Pesten a Moszkva téri fejállomásnál így van. Mikolcon már nem biztos...
  • jbal
    #423
    előtte nem volt Sport2-m.ha kicsit hamarabb a Sport Klub létezése előtt megrendeltük volna ezt a csomagot kkor lett volna.nekünk az alap csomag van meg az Extra csomag.a Sport2-t meg a családiba tették.gondolom ahol te laksz más a kiosztás
    ja és már megnéztem és a helyén sok szemcse jön be
  • szanics
    #422
    Nem létezik.
    Ha régen volt Sport2-d, akkor most is van, csak be kell hangolni. Amikor ugyanis a Sportklubot felvette a UPC a csomagjába, akkor az bekerült a Sport2 helyére, a Sport2-t pedig valahol máshol meg kell, hogy találd. Éppen az a lényeg, hogy a SportKlub bekerült a legmagasabb csomagba, a Sport2 pedig ezzel párhuzamosan lekerült a középsőbe, a Sport1 mellé.
    Menj körbe, hangold a tévét, és meg fogod találni.
    UPC-előfizetőnél olyan nem fordulhat elő, hogy nincs Sport2, és van SportKlub.
  • jbal
    #421
    upc-m van.van sport klubom de nincs családi csomagom úgyhogy sport2-m sincs
  • szanics
    #420
    UPC-d van? Van SportKlubod?
  • jbal
    #419
    nincs Sport2-m.de ez mér van h a rangadók a sport2-n vannak?most is a A.Madrid-Real Madrid is ott lesz
  • szanics
    #418
    Mintha erről már beszéltünk volna, és mintha meg is találtad volna a Sport2-t.....
    (ld. Roma-topik)
  • jbal
    #417
    bazeg mér rakják a nagy rangadókat át a Sport2-re.nagy szivatás h a hülye sportklub miatt kivették a sport2-t
  • banok
    #416
    ..... és valszeg elfogadják... XD
  • szanics
    #415
    Nem hinném...
    "Az MLL elnöke, Tarsoly Csaba a közgyűlés elé vitte azt a szerződéstervezetet"
  • banok
    #414
    le vagy maradva...

    Mérkőzések a Sport1-en is

    Amint azt már jeleztük, a szövetség székházában ma közgyűlést tartott a Magyar Labdarúgóliga.
    2006.08.04 16:46 nb1.hu

    Az MLL elnöke, Tarsoly Csaba a közgyűlés elé vitte azt a szerződéstervezetet, amelynek értelmében a sporttelevízió is műsorra tűzi a 2006/07-es NB I-es bajnokság mérkőzéseit. A megállapodás szerint szombat délutánonként és hétfő esténként is képernyőre kerülhetnek a találkozók (a Duna TV péntek esténként sugároz egy-egy meccset). A Sport1-től a csapatok 100 millió forintot kapnak a közvetítési jogokért, vagyis a Duna Televíziótól járó 90 millióval együtt 190 millió forint a teljes bevétel
  • Zséé
    #413
    hát ja...
    Ennek ellenére én örülnék ha közvetítenének angol másodosztályú meccseket :)
  • szanics
    #412
    Érdekes ez a cikk, mintha kötelező lenne bárkinek közvetíteni az angol másodosztályt...
    Én is örülnék neki, de akkor, amikor egyelőre azt sem tudjuk, hogy a magyar élvonalat adja-e valamelyik tv, lesz-e egyáltalán összefoglaló, akkor kicsit erős "számon kérni" bárkin az angol másodosztályt.
  • banok
    #411
    A Sport TV tárgyal a Championship közvetítési jogairól.... (mai NS)
  • szanics
    #410
    2008-as labdarúgó Európa-bajnokság:

    Közvetít a Sport1 is
  • banok
    #409
    Sport2-n lesz XD
  • McFrost
    #408
    imádom a sport1-et, dö beszt
  • szanics
    #407
    Boldog emberek vagytok, teljesült az álmotok.
  • gabber_saviola
    #406
    ott a pont
  • forzajuve
    #405
    b* kit érdekel a bayern-bielefeld? helyette nyugodtan nyomathatnák élőben palermo-romát. ááá seggek!
  • zaki
    #404
    barszásnorbi
  • gabber_saviola
    #403
    beszélni nem tud ez a tahó Farkas Norbert, mit keres az ilyen a sport1nél.....

  • REALista
    #402
    Ja egyébként most is adnak minden csapattól egy hazai és egy idegenbeni meccset,mivel minden csapat játszik a Barcával és a Madriddal idegenben és otthon is!!!!!
  • REALista
    #401
    És jól is van ez így!Már bocs de engem nem nagyon érdekelne pl. egy Malaga-Alaves meccs!
  • zaki
    #400
    még jó, hogy nem szeretem az nfl-t :P
  • gabber_saviola
    #399
    hééééééé, kicsit sok lesz ebből az amerkázásból :)


    ÉLŐ 20:30 NFL Game day (ism.)
    ÉLŐ 21:00 Amerikaifutball. Denver-Pittsburgh, NFL, konferenciadöntő (élő)
    ÉLŐ 00:30 Amerikaifutball. Seattle-Carolina, NFL, konferenciadöntő (élő)
  • gabber_saviola
    #398
    Ó csak haver :)))))))))
  • szanics
    #397
    Mi van? Rokon?
  • gabber_saviola
    #396
    jól nyomja a kommentátor a Pool meccsen :)
  • gabber_saviola
    #395
    jól nyomja a kommentátor a Lens-Sampon
  • McFrost
    #394
    értem én mi a szitu, most lesz is egy börleszk a 7végén: Jóma-Pajermó
  • R9
    #393
    Inter-Milan bemutatója kurva jó lett :-)
  • szanics
    #392
    Én értem, meg jó is az, csak az olaszoknál speciális a helyzet.
    Azt, hogy szombat és vasárnap este mit közvetíthetsz, arról nyilván ők döntenek, mert ők választják ki az esti meccseket. Ez legyen Milan, Inter vagy Juve, adnod kell, mert más akkor nincs.
    A vasárnap du. marad az egyetlen, amikor választási lehetőséged van. Na most ha a múlt hétvégét nézzük, ajánlanak mondjuk egy Fiorentina-Juventust meg pl. egy Chevo-Milant, akkor hülyék lesznek nem az előbbit választani, mert az a legnagyobb rangadó.
    Anglia esetében más a dolog, mert ők viszont teljesen széthúzzák a fordulót, így van, hogy zsinórban 3 meccset ad a Sport1 szombaton, és még vasárnap is le tud nyomni 2-t. De éppen a múltkor olvastam egy cikket arról, hogy az angol csapatok szidják is emiatt a szövetséget és a TV-társaságokat rendesen.
    A spanyolt meg - amennyire én tudom - nem sokan nézik, úgyhogy onnan nyilván a híres csapatokat kell kiválasztani.
    A Bayern egyáltalán nem megy mindig szerintem, de hétvégén valóban lesz egy góldúsnak ígérkező meccsük a sereghajtó Kaiserslautern ellen.
  • McFrost
    #391
    nem bay, idén úgy kerülünk a BL-be hogy nem is lássa senki a mákjainkat:D
  • McFrost
    #390
    de értred a HBO-s szisztémát?
  • McFrost
    #389
    de az mind rangadó volt, ezzel nincs is bajom, az idegesít, hogy a Milan-t megmutatták minden csapat ellen(csak Chievo ellen nem, meg még valami)ésa többi ésa többbi, külömben is Palermot szeressem gyühet, jót lehet rajtuk izgulni:D
  • gabber_saviola
    #388
    volt már 3 Palrmo meccs is
  • McFrost
    #387
    régen az HBO adott bundásliga meccseket, na ott az volt, hogy minden csapattol adtak egy hazai és egy idegenbeli meccset, ált. benne voltak a rangadók és senki nem vitázott, most mi van : spanyol: Barca , Real, Depor, A.Madrid mindig
    német : Bayern mindig
    olasz: Milan , Inter, Juve, mindig
    angliában van a legtöbb változaazosság!
  • szanics
    #386
    az a gond, hogy a Sport1-nél mindig adott 2 meccs, a két esti találkozó, ezen nem tudnak módosítani
    a vásárnap délutáni meccsek közül pedig 2-t ajánlanak ki az olaszok, ebből kell kiválasztani a közvetített találkozót, úgyhogy egyáltalán nem a Sport1-en múlik a dolog
    amennyire én tudom, minden Chievo-meccset adott a csatorna, amit nekik kiajánlottak idén (ez összesen 1 vagy talán 2 volt). Úgyhogy inkább a digókat szidd! :D