• droland
    #183
    A következő történt.

    Volt már sok játék, amit felraktam és vagy játszottam vele vagy nem. Voltak anno rengeteg játékok, felraktam 5 perc múlva leszedtem.

    Anno volt a Doom1, megismertük 1 évig nyomtam (ez szerintem nem rossz), anno jött a doom2 fél évig nyomtam, mindig ugyanaz de jó volt.

    Aztán jött a chaser, 1 nap...
    Aztán jöttek mások, elkezdtem, pár nap múlva leszedtem...
    Aztán jött a HalfLife, 1 év...
    (más stílus csak a kihangsúlyozás végett: Aztán jött a Counter-Strike, 3 éve ismertem meg, FENN VAN A VINCSIMEN!)

    Aztán most jött a Doom3, felraktam, élvezhetően hoztan a 30-40fps high-ban.

    20 percig volt a vincsimen...

    Egyszerűen nem teccik...

    NAGYON ROSSZUL FOGOM MAGAM KIFEJEZNI, DE MÁSKÉPP NEM MEGY BOCSÁNAT:

    Az a minden, ami körülveszi, az a mittudomain...az a hűha...hogy mondjam? Szóval a NEM LÁTSZIK A GRAFIKÁJÁN, HOGY ENNEK MILYEN GÉP KELL! Szóval ha valaki csak úgy leültetne elé, és játszanék, és nekem kéne megmondani, hogy mi kell neki a MAXHOZ, ezt mondanám: Gf3 64-128mb, p4 2.4...

    Nem tudom érthető e.

    (NEM EZÉRT SZEDTEM LE, EZ MOST CSAK VÉLEMÉNY VOLT, csak nem fogott meg már az elején sem...)

    Bocsánat akiket megbántottam...

    UI saját vélemény: a leendő HL2, a nagyobb terepeivel és a doom3hoz hasonlóan beígért kisebb gépigénye miatt nagyobb életű lesz...

    Nem várok választ senkitől, csak leírtam, hogy mit gondolok, nem akarok befolyásolni senkit, más se tegye velem...

    Köszönettel: droland