• Maxxx
    #88
    En 1 "kicsit" benne vagyok a teniszes (+teniszben is csoppet) jatekokban 1 ideje, legjobb a pete sampras tennis volt meg sok eve, azota mindet teszteltem azonnal mihelyt kijott de ezt ahogy osszehoztak, nem hittem volna igy valaha lehetseges:


    MOZGAS!!!
    JATEKMENET,SZAKASZOS FEJLODES
    SOK EREDETI JATEKOS
    KARAKTERGENERALAS
    EREDETI TORNAK
    ELTALALT NEHEZSEG (eleg konnyu, kesobb grand slameken eleg durva ellenfelek)
    SZPONZOROK (prince,adidas,wilson,head,reebok,yonex,mars,okley, stbstb)
    LAN (2,3,4)
    INTERNET
    es meg sok-sok mas...


    Kb ugy lehetne jellemzni durvan, hogy olyan szinten van a sportjatekokban, mint a CS az fps-eknel.
    Nekem, mint tenisszeretonek persze, hogy tetszik, de sok CS-s es mas sportjatekot utalo haverom kiprobalta es szinte mind total rakattant. :o)
    A eletben is letezo jatekosokat felelmetesen pontosan vannak generalva, aki.
    Amugy a vegso szinten picit csal a gep, az elso top10-ben levo jatekos teljesen kiszoritott helyzetekbol durva sebesseggel es eles szogekben utnek el, DE eletben is ezek a jatekosok soxor hasonloan szinte lehetetlen/zsenialis dolgokat muvelnek, szoval ezt is meg a "realis" dolgok koze sorolhatjuk ilyen szelsoseges nezopontbol...
    Es ami a legfontosabb tapasztalatbol mondom NEM lehetetlen megverni oket, meg grand slameken a legjobbakat sem.


    OSSZEFOGLALOKENTkent, hogy mennyire figyeltek es eltalaltak az elethuseget, irok 1 peldat:

    Sampras a maga szerva-ropte jatekaval eletben szinte verhetetlen, DE salakon, lassu palyan nem tul nehezen 1 jo salakos, jo format kifogo alapvonaljatekosnak megvernie.
    Viszont Michael Chang vagy Gustavo Kuerten, ROLAND GARROSon-a salakos GRAND SLAMen, akik a LEGJOBB salakjatekosok = k***a gyorsak, KEMENY PORGETETT ALAPVONALJATEK lemosnak,felorolnek szinte mindenkit salakon, iszonyat nehez,de nem lehetetlen oket megverni.

    ES EZT A JATEKBAN IS PONTOSAN IGY MEGCSINALTAK !!!