Lányok a volán mögött
  • Vlala #141
    Hú, de mérges lettem egy pillanat alatt...

    Sztori:

    Valami terepjárós hitgyülekezetes asszony bejött a suli parkolójába, és miután nem sikerült elég nagy (min. 3 autó méretű) parkolóhelyet találnia, megállt úgy, hogy elzárta a kijáratot. Én akkor akartam kimenni, ezt ő is látta...
    Várok. Aztán dudálok,autónál senki... elindulok az ajtó felé, akkor jön ki, hogy "jól van már, de siet..." Finoman gratuláltam a vezetési érzékéhez, erre kijön egy hapsi (tök ismeretlen, sosem láttam még a suliban) és letol, hogy hölgyekkel szemben nem illik így beszélni, válogassam meg a szavaimat, különben is hogy jön ahhoz egy diák (LOL - infós vagyok, nem diák :-) ), hogy így beszél, ki az osztályfőnököm, és miért álltam be a tanári parkolóba (még egy LOL) stb.

    Válasz:

    Bocs, nem láttam hölgyet, csak egy nőt, aki elémállt, pedig látta, hogy jövök, mégis nyugodt szívvel otthagyta az autót. Ezek pedig a már megválogatott szavaim voltak (értsd: sem a felmenői, sem állatnevek nem szerepeltek a finom gratulációmban, igaz, kicsit gúnyos volt.)
    Azt elfelejtettem megkérdezni, hogy ők mit keresnek itt. Lehet, hogy elakadt volna a szavuk...