72 cm-es tv kellene.
  • edk
    #141
    Ezt egy masik forumba irtam anno a TV-rol:

    "Hi!

    En ezek kozul a samsung tulajdonosa voltam 3 napig.
    Roviden ami nem tetszett benne:

    1. A gyari beallitas szerint ugy szet volt huzva a kep vizszintesen, kb 3-4 cm mindket oldalon kilogott -> nem lehet allitani (viszonyitas keppen: a bal also sarokban levo 12-es logobol az 1-estol kezdve latszott a logo). Mondhatjuk, hogy ez gyari beallitas hibaja, de akkor is...
    2. A taviranyiton levo korben elhelyezkedo 4 "fo" gomb, ami a legtobb esetben a csatorna fel/le es a hangero fel/le allitasara szolgal, ennel nem. Ennel ezek csak a menuben navigalasra hasznalatosak, a csatorna es hangero gombok ezek felett vannak. Miert is tennek oda, ahova a tobbi gyarto, es ami a legpraktikusabb, hiszen a menut naponta 1000x allitja az ember, mig hangositani es csatornat valtani csak napi 1x?
    3. A teletextnek nincs memoriaja. A pofam leszakad. Az M64-es (ugyanez, csak 50hz-es) bezzeg tudja. Mellekesen megjegyzem, hogy a boltban ezt direkt ki akartam probalni vasarlas elott, de "nem lehet" cimszoval ezt kilottek, igy erre csak otthon jottem ra. (Tudom, minek vasarolok ilyen helyen...)
    4. A szamitogepet rakotottem es szelesvasznu filemet neztunk rajta. A gond: balrol nezve a kepernyo 1/3-anal volt egy olyan halvany feheres csik az egesz kepernyo magassagan, mint amikor a lezernyomtatobol kifogy a toner, es halvanyabban nyomtat. Itt ugyanilyen "hatas" volt, ami kb. 15 cm szeles volt.
    5. A jobb felso sarokban levo feher csatornalogobol 3-5mm-nyi piros kilogott. Ugy ertem, hogy a piros szin nem jo helyre volt "becelozva" a jobb felso sarokba.

    Egy elonyet lattam neki: egesz jo volt a kepe a fentiektol eltekintve."

    Ez speciel nem volt szellemkepes.