codebase=\"http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=5,0,0,0\"
WIDTH=790 HEIGHT=343>



Elfelejtett, ellopott, elhagyott accountok visszaszerzése!
  • ntex
    #73845
    Sziasztok!

    Egy érdekes történetem lenne.

    Egy eredeti Half-Life 2 GOTY és egy Counter-Strike 1 Anthology boldog tulajdonosa vagyok, vagyis voltam amíg ki nem derült egy kis turpisság...

    Megrpóbálom rövidre fogni:

    2008 elején abbahagytam a CS:S-t, addig napi szinten játszó, klánba tartozó player voltam. Azóta a játék ott állt a polcomon, a STEAM sem volt fent a gépemen ez idő alatt, azóta új gép is lett és nem tettem fel. A napokban jutott eszembe hogy újra elő kéne venni és játszani. Feltettem a STEAM-et és nem tudtam belépni az accomra. Azt hittem elfelejtettem a jelszót de mivel fel volt írva a játék blokkjára ami azóta is megvan így ezt kizártam, inkább arra gyanakodtam hogy lenyúlták az accountom. Felmentem a STEAM oldalára és kértem egy PW resetet a regelt email címemre amit meg is kaptam... Miután beléptem az accomra egy totál más kép fogadott mint amit én hagytam ott 4 évvel ezelőtt...

    Az összes ember eltűnt a friend listemről, helyettük egy csomó ismeretlen van fent. És úgy tűnik hogy az illető aki birtokba vette az accomat vásárolt is az accra játékokat. Egy kis idő elteltével többen elkezdtek írogatni hogy ki vagyok meg miért loptam el az accountot, azonnal adjam vissza stb. Hiába mondom nekik hogy ez az én accom, nálam van az eredeti szoftver doboza, a CD-key cardokkal egyetemben, még a játék blokkja is megvan, hogy mikor és hol vettem a játékot. A csávó aki követeli rajtam az accountot azt írja hogy ő 4 éve fizetett ezért az accountért és most követeli rajtam.

    Mit tudok tenni ebben a helyzetben? Van okom félni hogy elveszítem az accomat?