codebase=\"http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=5,0,0,0\"
WIDTH=790 HEIGHT=343>



Elfelejtett, ellopott, elhagyott accountok visszaszerzése!
  • frango
    #73718
    "Ebből a hsz-edből meg már kilóg a lóláb hogy egyszerűen nem vagy képes tanulni és inkább lehúzod mint magadon változtatnál mert biztos a programban van a hiba." - Ha egyszer valami gyengébb akkor gyengébb. Citroen c3 vs. Nissan GT-R. Akármennyire megtanulod a kis C3-masodat, sose fogod (hack nélkül) legyorsulni a GT-R-t. Vagy más. Bármennyire megtanulod te a BF3-mat, attól még egy esportra alkalmatlan s.ar marad. A randomitás nem értem mért lenne jó a versenyzésben. Mért jó az, ha kevésbé számít a skill?

    "A skillesebb játékosok azok akik eljárnak versenyekre lanokra ők sose élvezetből játszanak. A casual játékokba meg jó a hangulat ahogy én észrevettem szóval ott sem értem mi gondod lehet." - Hát nemtudom...Én amikor aktív voltam rohadtul élveztem a meccseket. Ha olyan játék lett volna, ami felidegesít, nem élvezem vele a játékot és az elvárásaimnak nem felel meg nem játszottam volna vele.
    Baromság, hogy nem élvezik. Ha nem élvezné nem játszana.
    De mindegy is Én egy nub vagyok... Ez az első fps amivel játszottam... Nem értek hozzá...