• NEXUS6
    #86
    Háj Vers, meg tajfun!

    Hát ti aztán jól egymásra találtatok! Szeretem, amikor valaki teljesen meg van győződve, hogy hatással van olyan dolgokra (pc/cell piaci sikere) amikre valójában nincs, aztán meg ez a "győzelem" olyan kihatással van az életére, ami szintén nem igaz.

    A magam részéről teljes mellbedobással drukkolok a cellnek. Azt is remélem, hogy még megérem, hogy az otthoni számtechel való foglalkozás ne a spanyol inkvizició boszorkánypróbájának feleljen meg (win hibaelháritás/lin telepitás), de közben remélem, hogy a wintel baromkodásit, nem a sony féle "ugyan azt kapod mint máshol, de 40%-al drágábban" hozzáállás váltja fel.

    Igazság szerint hidegen hagy, hogy egy normális számtechet milyen processzoron produkálnák a cégek, én tőlem a ruszki penyó gyilkost is előhozhatják.

    Vers: nekem speciel a doom3 nagyon teccik. Autó versenyben pedig bizti, hogy a Granturizmó a nyerő, és ha megunom a sok babrálást a stratégiákkal, meg szimulátorokkal akkor előveszem a jó őreg PS2-t és nyomok egy pár menet tekkentet.