Diablo a jövöben: http://www.ra2083.com/
  • avan
    #261
    az a baj, hogy aki egyszer tolta a diablo 1-2-t kemenyen, annak ez a game nem ubereli az erzest, amit az nyujtott, ergo minek vele akkor jaccani. valahogy a fizikaja sem tetszik annyira, meg a szornyek sem.

    a terminator manusnak tele van felesleges skillekkel a skilltara, nem tudom a tobbinek milyen nem probaltam meg, de nem is fogom azt hiszem.

    a diablo 2-ben a barbar volt a legkonnyebb, megsem volt ilyen unalmas a jatek vele, sot. egymas utan vegigtoltam vele vagy 5x.

    szerintem meg kell varnom a diablo 3-at, hogy hasonlo feelingben legyen reszem, mint az volt. bizom a blizzardban egyenlore :)

    haxoror: persze lehet valtogatni a fegyvereket, cserelgetni a szarabbnal szarabb shotgunokat, meg a megszarabb plazma fegyvereket, de semmi ertelme. raadasul ez a falon atlovos cucc kurva nagy hiba. meg5xorozi a langszoro hatasat meg pluszba. milyen teszterek jatszottak ezzel? rettenet.

    plusz nekem maga a vilag is unalmas kicsit. szepen kidolgozott, de nagyon egyhangunak tunik.

    na ave diablo4ever