Ki hova jár, miért?
  • zaki
    #4
    idén még nem voltam strandon. tavalyig a vizafogó lakótelepen laktunk, ugye ott a dagály strand, szal én oda jártam :) a főépület mellett kb 10 méterre másztunk be mindig a kerítésen :P volt olyan, hogy reggel 1o-kor belógtunk a strandra haverral, onnan mentünk (foci)edzésre (Erdért pályán edzettünk, ami ott van ugye 2 percre a strandtól) 14:00, vagy 15:00-re mondanom sem kell, hogy kiázva, hullafáradtan, hiszen egész délelött ott áztattuk a seggünket, majd edzés után nem egyszer a fél csapat belógott a strandra :D emberek nem kicsit néztek, hgoy ott mászunk át vagy 8an a kerítésen, persze gyorsan kellett csinálni, mert pár kutyásőr mindig ott sétálgatott, hgoy kiszűrjék a "betolakodókat". néha, mikor sokan voltak őrök megkentük őket 4-5 kilóval, és engedték, hogy belógjunk :P persze volt párszor, hgoy lebuktunk, és kizavartak :) hülye haverom úgy csinálta, hgoy kimentek a családjukkal a strandra, fater muter tesó fizetett jegyet, haver meg átmászott a kerítésen, a jegy árát meg bent eltapsolta :P lol, régi szép idők :D