• BaliBoy
    #2776
    It's OVER. :DD
    Nem hiszem el, sikerült minden vizsgám. :)))

    Ez kellemes egy dolog. Én a múltkor még ennél is jobban benéztem. Kedden jöttem vissza a koleszba, abban a tudatba, hogy csütörtökön lesz a vizsga. Este beszélgetek egy haverommal, hogy milyen kérdések voltak az előzőn aztán, mondtam neki, hogy oké, még a holnapi napot arra szánom, hogy tanuljak. Erre ő:"Nem szerdán vannak ebből a tárgyból a vizsgák?" Gyorsan beizzítottam a neptunt.... és baiiing :D Hát persze, hogy szerdán. :D
    Az volt egyedül a mákom, hogy már tanultam rá a vonaton, miközben jöttem ide, meg olyan téma volt amit már egyszer tanúltam középsuliban. Végül 4est kaptam. :DDD

    Egyébként nekem is sikerült olyan f@szául megcsinálnom, hogy a két legnehezebb tárgyat hagytam utóljára, ráadásul egymás utáni napokra. :D
    Nem gyenge tanulást vágtam le az elmúlt másfél hétben. (ugyanis azalatt az idő alatt már nem volt más vizsgám)
    Egyébként, hogy milyen rossz indulatú tanárok vannak....

    1 ponton múlott az utolsó vizsgán, hogy 3ast kapjak. Azt mondta atanár, hogy ő nem fog adni, de szóbelizhetek ha akarok. Persze egyből hozzá tette, hogy meg is bukhatok. Mondtam, hogy előbb szeretném végig nézni a dolgozatom. 32 pontom volt és 33-tól volt hármas. Találtam még benne fél pontot, mondom még nézegetném, hátha találok még benne fél pontot. Erre: ha összeszedi az 1 pontot akkor is szóbeliztetni fogom. Úgyhogy ha 10 pontot találok akkor is szóbeliztetett volna. Na mondom én ebből nem kérek. Amilyen rohadék még meghúz a végén. 1 mocskos pontot nem volt képes adni... pff...