3221
  • ugot2know
    #2781
    SÖR-re megy vki?
  • bld
    #2780
    én már be is basztam:D
    4.3 lesz az átlagom szal lehet h lesz ösztöndíjam az új törvény mellett...
  • Maco13
    #2779
    nekem már csak 3 vizsgám van, mind ezen a héten, szóval fincsi lesz, de pénteken vége
  • BaliBoy
    #2778
    Az a legjobb, hogy még 1 fél pontot biztos találok benne. Na mind1. Ma már nem érdekel. :)
    Még ilyen tárgyról sem hallottam, hogy fonetika? Angolból próbálták belémsúlykolni annak idején középsuliban, de nem nagyon vettem be. Pedig magával az angol nyelvel nem volt, nincs gondom.
    Kszi egyébként van a görög abc-ben, ha jól tudom.

    Srácok, hogy álltok? Maco, BLD? Operatőr kollegina? :))
  • Membrah
    #2777
    :S...fél pontot...végülis még találtál benne, szóval csak fél pontot kellett volna "nagy kegyesen" megadni...Hát igen ismerős.
    Volt egy olyan tárgyunk, hogy fonetika.Tételből is nekem szánta a legnehezebbet..ill inkább úgymondd legösszetettebet, plusz jellemezni kellett (mert h ugye fonetika) egy hangot..grrr..mindenkinek egyy normális, a magyar abc-ben szereplőt adott..Én persze a "kszí" hangot..-.-
    Hát ez van, néhányan kifognak magunknak találomra 1-1 diákot..Küzdünk kicsit, és abból a tárgyból rosszabul végzünk..De ez van.
    Nálunk jó pár ilyen tanár van, szóval fel sem veszem már..:)
  • BaliBoy
    #2776
    It's OVER. :DD
    Nem hiszem el, sikerült minden vizsgám. :)))

    Ez kellemes egy dolog. Én a múltkor még ennél is jobban benéztem. Kedden jöttem vissza a koleszba, abban a tudatba, hogy csütörtökön lesz a vizsga. Este beszélgetek egy haverommal, hogy milyen kérdések voltak az előzőn aztán, mondtam neki, hogy oké, még a holnapi napot arra szánom, hogy tanuljak. Erre ő:"Nem szerdán vannak ebből a tárgyból a vizsgák?" Gyorsan beizzítottam a neptunt.... és baiiing :D Hát persze, hogy szerdán. :D
    Az volt egyedül a mákom, hogy már tanultam rá a vonaton, miközben jöttem ide, meg olyan téma volt amit már egyszer tanúltam középsuliban. Végül 4est kaptam. :DDD

    Egyébként nekem is sikerült olyan f@szául megcsinálnom, hogy a két legnehezebb tárgyat hagytam utóljára, ráadásul egymás utáni napokra. :D
    Nem gyenge tanulást vágtam le az elmúlt másfél hétben. (ugyanis azalatt az idő alatt már nem volt más vizsgám)
    Egyébként, hogy milyen rossz indulatú tanárok vannak....

    1 ponton múlott az utolsó vizsgán, hogy 3ast kapjak. Azt mondta atanár, hogy ő nem fog adni, de szóbelizhetek ha akarok. Persze egyből hozzá tette, hogy meg is bukhatok. Mondtam, hogy előbb szeretném végig nézni a dolgozatom. 32 pontom volt és 33-tól volt hármas. Találtam még benne fél pontot, mondom még nézegetném, hátha találok még benne fél pontot. Erre: ha összeszedi az 1 pontot akkor is szóbeliztetni fogom. Úgyhogy ha 10 pontot találok akkor is szóbeliztetett volna. Na mondom én ebből nem kérek. Amilyen rohadék még meghúz a végén. 1 mocskos pontot nem volt képes adni... pff...
  • Membrah
    #2775
    nah szép..jó neked..grat..:)
    én meg szépen benéztem az időpontokat, nem jövőhéten csütrötökön és pénteken lesz az uccsó 2 vizsga, ahnem hétfőn és kedden..:D
    szal most nagy tanulás van..:)
  • bld
    #2774
    én még most csütörtökön szopok egy szigót utánna bekurok és vége mindennek:)
  • Membrah
    #2773
    :):):)

    persze..egy kis drukk nem árt..
    Ma tudtam le egyet, még kettő plusz egy zh pótlás..ajajjjjjj..Legnehezebb tárgyaim..:(
    Jövőhéten meggebedek..de aztán "holiday" :D
  • BaliBoy
    #2772
    De majdnem jót mondott a srác. Debrecenben vannak a legszebb nők.

    Mi ez a titkos írás? :) Csak nem Da Vinci nyomdokaiba akartok lépni? :)


    Főleg akkor higgadt az ember amikor felkészülten megy vizsgázni. :))
    Egyébként van benne vmi. Bár sztem az sem jó ha egyáltalán nem izgul az ember mert az adrenalin fokozza a teljesítményt. Ha jól tudom.

    Nekem már csak 1 van. Holnap. Még 4 kredit. :) Utánna:
    HOOLIDAAAY :D
  • Maco13
    #2771
    te szardarab
  • kiskeke
    #2770
    itt van Debrecen legjobb nője!
    nem ismeri valaki személyesen is?
  • Membrah
    #2769
    ayegn ed yvga iks
  • Membrah
    #2768
    *ama..:P
  • Membrah
    #2767
    szerintem rengeteget dob, hogy higgadtan menjen be az ember..de rmeélem ez egyértelmű..:d nem rég volt egy vizsgám..4es helyett megkaptam az ötöst, mert a tanár szerint szépen, folyamatosan mondtam..amit meg nem tudtam megmondnai, az látszik, h az idegesség miatt nem ment...:D..még mondta is h ne izguljak..:D:D:D:D
    vicces..úgy mentem el én is, h bukó az egész..:D..aztán..:P

    azóta már csak 3 vizsga..holnap egy, és jövőhéten egymást követő két napon amí bizonyos két legnehezebb..para..-.-
  • AntiHero
    #2766
    Mikor lesz pontosan és holl Debrecenbe a Poker Bajnokság?
  • BaliBoy
    #2765
    Egyébként szülinaom alkalmából megajándékoztam magam egy 22" moncsival. Így most egyeznek a számok. :DD
    Szal mostantól nagyképű leszek!
  • bld
    #2764
    az szívás:(
    nállunk is ez volt ezzel a szigorlattal, jó tételt húztam, kétszer is:)
    egyébként érdemes figyelni a tételcímek méretét lehet kb-ra saccolni, most pl ez 50%ot dobott azon h sikerüljön a szigó
    nállunk min minden második embert kivágta a tanár volt akinek nyugtatót kellett bevennie a csajok sírógörcsöt kaptak, gyakrolatilag minden második ember sírva jött ki:) bíztató volt, volt akinek oylan gyomoridege volt h behányt stb
    én inkább ültem és átnéztem az anyagot, esélyteleneknyugalmával léptem be az ajtón , még mosolyogtam is, szal ne parázzatok tanulni kell utánna bemész aztán meg... ha meg tuti h nem megy kakor meg csináld úgy h vicces legyen:)
  • BaliBoy
    #2763
    Gratulálok. :))
  • BaliBoy
    #2762
    ...fffP (:
  • BaliBoy
    #2761
    Pedig én már azt hittem, hogy mazohista vagy. :D
    Azóta már nekem is csak 3 vizsgám van hátra de nagyon megszívtam. A köv héten lesz egy az utánna következő héten pedig 2. Két egyenként 4 kredites. Az egyik az ismétlő vizsga digit rendszerekből, a másik pedig infó 2. És mindezt megfejelve: két tanár tartotta az infó-t. Namost ez a két tanár tökéletes ellentéte egymásnak. mi sem bizonyítja jobban, hogy az évvégi zh-n 60%-os bukás volt. Na most a probléma az, hogy az a tanár akinél át lehetett menni már nem fog idén többet vizsgáztatni.
  • bld
    #2760
    megvan a rekord:D:D:D
    5 ös lett a szigorlatom
    asszem ha lenen egy szabad hetem midnennap vizsgákkal elvégeznéma sulit:D
  • Maco13
    #2759
    D:...gof innem..rámnagyu
  • YaniMan
    #2758
    uyganmár..menni fog..:D
  • Membrah
    #2757
    uyganmár..menni fog..:D
  • Membrah
    #2756
    nem is a boldogság mondatta velem..:)
    azóta maúgy még mindig egész jól állok, de eddig csak a "könnyebb" tárgyaim voltak..lesz olyan amire kell vagy 70 kötelezőt kívülről fújni, plusz se tétel sor, se anyag hála a tancsinak..szal nem tudjuk miből kérdezhetne..
    szüleim most baromira örülnek mert 4,1-2 és és 4,6 között ingazodok..de amint jön az a 2-3 vizsga ami szivatós..örülök ha meglesznek egyáltalán..:D
  • Maco13
    #2755
    szerencsére Petri hálók már nincsenek, de amikor voltak nagyon utáltam Most viszont van helyette algoritmuselmélet, ami valószínűleg a BME műszaki infó legparasztabb tárgya. Már csúszok miatta egy félévet, és nem kizárt hogy idén se sikerül beadni. Az utóbbi 5-6 vizsgán 80% fölött húztak...

    Sok sikert a továbbiakhoz ^^
  • bld
    #2754
    HBD Bali így utólag is:)
    én amúgy msot tanulok anyagtechnikát, vmi borzalom, a sok baromság amit tudni kéne holnapra, holnap meg felálítok egy új rekordot ha sikerül megtanulnom a kb. 40tételt a holnaputáni szigorlatomra:D két év anyaga szal nagyon izgalmas lesz
  • BaliBoy
    #2753
    Megyegetnek inkább. Az első vizsgán (digitális rendszerek) megrántottak, de azóta megcsináltam két másik tárgyat 3asra. A köv. ütközet csütörtökön lesz, de mivel akik már megjárták azt mondják, hogy a tanár kimegy a teremből és beküld egy diákot maga helyett, ezért nem kifejezetten tartok tőle. :) Tehát vegyük úgy, hogy még van 3 vizsgám. :D Vagyis a harmadik a bukott vizsga pótja. És te hogy állsz? Mennek a petri hálók? :DD

    Membrah: Én ilyenben inkább nem versenyeznék. Annak örülnék a legjobban ha minél kevesebb vizsgám lenne. :D Egyébként grat az ötösökhöz!
  • Maco13
    #2752
    vizsgák mennek?
  • BaliBoy
    #2751
    Köszönöm Szépen! :))
  • Maco13
    #2750
    Boldog Szülinapot Bali!
  • Maco13
    #2749
    nekem is 8 van ha mindre megyek és nem húznak meg. Mellesleg voltam Tiesto-n
  • Membrah
    #2748
    megint vezetek...még nyolc vizsga vár rám..fincsi.
    kettőt letudtam, azok ötösek lettek, remélem hasonlóképp fog folytatódni a sor.
  • balintART
    #2747

    DEBRECENIEK KLIKK IDE
  • YaniMan
    #2746
    Azt a tükörben kell?
  • parizer
    #2745
    én már levizsgáztam mindenből... na jó, az államvizsga még hátra van :)
  • bld
    #2744
    a szigorlat az igazinkem kettő is lesz az egyik most lóg a levegőbe de sztem mehetek pótbeugróra, eddig 3 vizsgám volt és még lesz 1 szal izgatottan várom h mit találtak ki megint a tanárok:)
  • Maco13
    #2743
    nekem jövő héten indul, és 7 lesz
  • BaliBoy
    #2742
    Megdöglök...
    Még csak 3 napja tart a vizsgaidőszak de már unom... és még leglább 5 vizsga hátra van. :S