• bld
    #2705
    hát én azért nagyon kíváncsi vok, h mi lesz itthon tuti h semmi, esetleg egy-két fanatikus fog részegen barmolni aminek semmi értelme, de h pesten háború lesz az majdnem tuti, csak az a vicces, h amíg a """"felkelők"""" tudják h mire számíthatnak (hisz már látta mindenki h miket vethetnek be ráadásul vita is volt róla, így pontosan tudják h a rendőrök kezét oszlatásnál kötik a törvények) addig a titkoszolgálatok szóvívői annyit tudtak felmutatni h szereztek információt a fegyverkezésről, de a nyilatkozataikban csak ködösítenek mindeféle emberi élet kioltására fokozottan alkamas, ill. fokozottan veszélyes dolgokról de h konkrétan mi várható azt senki sem tudja

    monjduk sztem csúzli lesz;), én tuti h ronggyá röhögöm magam ha csúzlis csapatok mondjuk megrohamozzák a parlamentet

    egyébként hallottam (vagyis nem hiteles, cska mesélték) h védőfelszereléseket is szereznek be (golyóálló mellény sisakok stb, illetve a narancsban volt (ami már azért hitelesebb forrás) h lövészetre járnak, rendesen szerveznek lőgyakorlatokat, bár azt ott sem írják h miylen fegyverekkel..