:: TransFormers :: just 4 FANS
-
#1840
Végre kiolvastam a Múlt Árnyait, véleményem:
Bevallom az elején úgy gondoltam, nem lesz valami nagy szám a sztori, aztán a Ghost-1 megkezdte a Nap körüli gyorsulást :)
Innen kezd beindulni a történet, és a könyv végéig változatos, izgalmas.
A karaktereket mélyebben megismerjük mint a filmben, bár ez az Álcáknál nem volt nehéz mutatvány ;) Üstökös szokásos ármánykodása az emberekkel, nagyon tetszett, az Álcák közt dúló belső konfliktussal együtt.
Amiben csalódtam hogy nem ismerünk meg új TF-eket, még csak utalás szintjén sem. A történet vége nagyon jó zárást adott neki.
Aki szereti a Transformerst, és az izgalmas történeteket, az ne hagyja ki.
+ 2 kérdés azoknak akik olvasták:
SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!Nolan végülis hogy halt meg? Azt tudom hogy megsérült mikor kiugrott a hójáróból, de utána még boldogan locsolta ammóniás nitrogénnel Megatront. Aztán a következő kép hogy megfagyott. Rá is került a vegyületből? A második: Ha Üstökös ennyire vezér akar lenni és ennyire magának akarja az AllSparkot miért segít a filmben Megatronnak?